Podfukářky

• USA The Hustle (více)

Svět je plný bohatých, zkažených a sebejistých mužů A přesně takové milují hrdinky komedie Podfukářky. Okouzlující Angličance Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabané Američance Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale jen a jen o peníze... hodně peněz. Tyto dvě podvodnice jsou jasným důkazem, že ženské pokolení nelze podceňovat v žádném povolání. Dokonalá profesionálka se po náhodném setkání ve vlaku podujme zasvětit nadšenou amatérku do tajů svádění a okrádání mužů. S vypětím všech sil a po sérii neuvěřitelných zážitků se Josephine podaří z Penny vykřesat kolegyni na úrovni, sice trošku nekonvenční, ale zato s obrovským potenciálem. A najednou se ze žákyně stává vážná konkurentka. Která z nich bude nakonec úspěšnější? (Forum Film CZ)

Ollie235

Najít pohodovou oddychovou komedii je v poslední době stále těžší a těžší a jsem proto ochoten při hodnocení přivírat oči, ale tohle mě opravdu nebavilo. Rebel Wilson byla bohužel spíše trapná, Anne Hathaway nijak nenadchla. Pochvalu zaslouží snad jen povedený konec. ()

TheSpearCZ

Na Hustle jsem šel do kina bez jakékoliv známosti o tomto filmu, tudíž jsem neměl vůbec žádná očekávání a to se mi ve výsledku vyplatilo. Celkově film jako komedie funguje, jen to v některých pasážích není vtipné, ale na druhé straně jsou momenty, které jsou opravdu zábavné a Rebel Wilson je jednoduše výborná. Mě ale potěšila hlavně Anne Hathaway, která mi film od filmu potvrzuje, že je momentálně nejlepší ženskou herečkou. Ona dokáže zahrát v jakémkoli filmu / žánru na výbornou a nemůžu se jí nabažit. Každopádně film je lepším průměrem a jako oddechovka to zafungovalo. Lepší 3* ()

Bozvav

Námět nebyl špatný, obsazení příjemné, jen humor dost drhnul. Spousta scén byla dosti křečovitá a postavená na logickou palici. Přiznám se, že jsem čekala maličko více. Jako celek slabší průměr. ()

croxika

To, že idete na film do kina, kde ho vidíte v skvelej kvalite na obrovskom plátne, Vám žiadnu kvalitu zážitku nezaručuje. Za mňa úplne zbytočné, iritujúce, predvídavé, po štvrtej poznámke utrúsenej nahlas, kedy som sa opäť trafila do deja (lebo v sekunde sa stalo to, čo som povedala) sa týpek vedľa mňa zamrvil, či idem celý zvyšok filmu spoilerovať, ako keby som písala scenár :D. Okej, aby som nebola až taká ... to be honest, dva-trikrát sa Vám kútiky úst asi nadvihnú do nejakého toho ironicko-smiešneho úškľabku, ale keby ma niekto zavolal na tento film znova, radšej by som išla pokrývať strechu škridľami. Btw. ja rozumiem, že nie každý je štíhly a očarujúci, ale keď už idem do kina, nechcem sa hodinu a pól pozerať na natriasajúcu sa obéznu ženu. Nič v zlom, naozaj. ()

martiq.1

Docela slušný základ komedie. Holky se vážně moc snažily,dost jsem se bavila a výkon Anne byl super.Jen škoda,že to bylo až moc předvídatelné. ()

BOURQUE

Hromada lacných gagov, ktoré navyše ešte sú prezentované trápne. Dvojica A. Hathaway a R. Wilson sa síce snažia, ale ten výsledok nie je dobrý. Pointa až v záveru, ale ani tá nie je plnohodnotná. V tejto forme v podstate zbytočný a nefungujúci film s mnohými slabými momentmi. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Gaia.M

Hodně zajímavý snímek. Ještě teď se musím smát, když si na něj vzpomenu a to už jsou to nějaké dva týdny, co jsem to viděla. Anne a Rebel jsou spolu skvělé. Nikdy bych tomu nevěřila, jsou jak oheň a led. Ale možná právě proto. Skvěle jim to šlape. Není to žádný top film, na který se budu koukat vždycky, když se budu nudit. Ale stojí za to ho vidět. ()

Rathalos

Tak tato americka komedia je vydarena hlavne vdaka Rebel Wilson,lebo prave ona exceluje a je tahunom tohto filmu,neviem si ju ani predstavit hrat v inom zanri,a aby som nebol nespravodlivy,tak ani Anne Hathaway nebola zla...:-) ()

helloween93

Ženská verze filmu Dirty Rotten Scoundrels se Steve Martinem a Cainem z 80’s. Co fungovalo tam, moc nefunguje tady, tedy vzájemné špičkování. Závěrečný twist je ultra průhledný, zbytečný film. Pozitivem je akorát Anne Hathaway. 2* ()

anitae

Když se sejde pár podvodníků tak začne docela dobrá zábava. Líbil se mi kontrast prudce elegantní Anne a naprosto děsné Rebel a k tomu hodně dobrých hlášek. Perfektní holčičárna s minimem trapných okamžiků:) ()

figliar

Elegantná a sympatická Anne Hathaway sa snaží zachraňovať v tejto komédii čo sa dá, ale Rebel Wilson celý film zráža na absolútne dno. Podobne ako Petra Polnišová, ani Rebel nedokáže nič iné, iba zo seba robiť totálnu kravu. Evidentne jej to celý svet žerie, ale ja som iba neveriacky krútil hlavou. Každopádne, aj keď scenár je neoriginálny, film je natočený celkom slušne a rýchlo odsýpa. Škoda tej Rebel.... ()

UniqueNett

Ale jó, na takovej ten sobotní večer, kdy víte, že se chcete dívat na něco nenáročnýho, u čeho nemusíte moc přemýšlet a sem tam se třeba i docela dobře zasmějete, je to asi ok. Navíc na Anne se fakt hezky kouká, takže co už. ()