Podfukářky

• USA The Hustle (více)

Svět je plný bohatých, zkažených a sebejistých mužů A přesně takové milují hrdinky komedie Podfukářky. Okouzlující Angličance Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabané Američance Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale jen a jen o peníze... hodně peněz. Tyto dvě podvodnice jsou jasným důkazem, že ženské pokolení nelze podceňovat v žádném povolání. Dokonalá profesionálka se po náhodném setkání ve vlaku podujme zasvětit nadšenou amatérku do tajů svádění a okrádání mužů. S vypětím všech sil a po sérii neuvěřitelných zážitků se Josephine podaří z Penny vykřesat kolegyni na úrovni, sice trošku nekonvenční, ale zato s obrovským potenciálem. A najednou se ze žákyně stává vážná konkurentka. Která z nich bude nakonec úspěšnější? (Forum Film CZ)

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Zápletka taková jednodušší a bez šťávy, ale jinak to je celkem slušná komedie, plná vtipných scének v čele s ujetou Rebel Wilson. ()

incognito

Měl jsem docela obavy. A víte co? Ono je to vlastně dobré. Pokud se vám líbilo " Před svatbou ne" tak se vám bude líbit i tento film. Příjemná oddechovka u které se docela i zasmějete. ()

alldo.raine

Mám prostě problém s Rebel Wilson, což je u hlavní role asi dost blbý. Jako má rád tyto pohodovky a la Dannyho partaci, ale prostě Anne Hathaway hell yeah, Rebel Wilson hell no. Škoda. ()

MaxForValue

Nenáročná, jednoduchá, no predsa zábavná letná komédia, presne to, čo neboli MiB. Chýba tomu síce prepracovanosť Dannyho parťákov i trochu zábavnejšie vedľajšie postavy, no napriek všetkému je to milé a tak akosi "šik". ()

estik97

velmi jednoduchá příjemná komedie... tak akorát na oddechový večer, kdy se chce člověk trochu zasmát a upustit páru :) ()

Mamlas odpad!

Po 20 minutách vypnuto. Na tak odpornou ženu se dívat nedá. Nemůžu hodnotit celý film, ale když někdo udělá takový casting, tak musí počítat s tím, že nějaká část publika bude zhnusena. ()

Hemlock

Jednoduchá komedie, která neurazí a hlavně díky neuvěřitelně stupidní mimice Rebel Wilson dokáže vyvolat i nějaký ten úsměv. Škoda jen, že z toho počítačového sympaťáka se nakonec vyklube posouvač hoven s náušničkou - což byl vlastně jediný větší zvrat v jinak předvídatelném ději. ()

george82

Rebel tomu dává trochu šťávu, ale Anne je tu na mě moc hraná. Nějak mi to k ní nesedlo. Celkově film vhodný na nedělní deštivé odpoledne. ()

adakraj

Na mě to působí jako dost nízká komedie. Podle traileru jsem si myslel, že to bude alespoň průměrná komedie, bohužel jsem se mýlil. Skoro nic mi tam nepřišlo vtipné asi jsem suchar, ale Anne Hathaway se mi moc do těchto komedií nehodí. Škoda. ()

subic

No asi takhle, Anne Hathaway už zkrátka není to poupátko, ale hraje to tu celkem solidně. Ale co dál doktore? ()

Tominni

Podvůdky a podvody, aneb jak holky můžou lehce obrat chlapy. Anne Hathaway se jako super profesionálka ujme prosťounké Rebel Wilson, aby ji zaučila na tu správnou úroveň. Pak stačí jedna sázka a podvádění může začít. Taková oddychovka, ale celkem příjemná a na jedno zkouknuti - ale proč ne. ()

fimler

Konečně něco co mě opravdu rozesmálo. Od dob Melissy z Drsňaček první film co je aspoň na podobné úrovni, ale Melissa je Melissa a tu nikdo nepřekoná (i když Rebel je taky bezvadná!). ()

blazma

Příjemná průměrná komedie. Nikdy jsem však nepřišel na to proč Rebel Wilson je tak oblíbená v komediích a až tady jsem musel uznat, že fakt to bylo zábavný a že většinu filmu to bylo díky ní. Samozřejmě kvůli toho že Rebel má být ta vtipná a Anne hraje tu vážnou a elegantní. Nic méně to pěkně funguje. Menší zvrat na konci, stylem dva se perou a třetí se směje.. je super zakončení. Rozhodně fajn komedie na odlehčení nudného dne. ()

blondboss

Celkom príjemná komédia, ktorá sa na nič nehrá a z ktorej cítiť pozitívny feeling. Ja mám proste Anne Hathaway rád a na druhej strane Rebel Wilson je totálny úlet, takže to spolu celkom dobre zapasovalo. Čo mi trošku vadí, že je to dosť verná kópia filmu z 80-tych rokov, len sa tu vymenili pohlavia. Každopádne ale ja som sa bavil a čakal som trošku väčšiu katastrofu, aj keď pár trápnym scénam sa to nevyhlo. 60 % ()

JenYu

Jedna hvězdička za Rebel. Druhá hvězdička za výpravu, kostýmy a lokace. Třetí hvězdička za nápadité titulky. Filmy, jejichž příběh se odvíjí jinak, než by se mi líbilo, jsou pro mě vždy rozporuplné. ()