Podfukářky

• USA The Hustle (více)

Svět je plný bohatých, zkažených a sebejistých mužů A přesně takové milují hrdinky komedie Podfukářky. Okouzlující Angličance Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabané Američance Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale jen a jen o peníze... hodně peněz. Tyto dvě podvodnice jsou jasným důkazem, že ženské pokolení nelze podceňovat v žádném povolání. Dokonalá profesionálka se po náhodném setkání ve vlaku podujme zasvětit nadšenou amatérku do tajů svádění a okrádání mužů. S vypětím všech sil a po sérii neuvěřitelných zážitků se Josephine podaří z Penny vykřesat kolegyni na úrovni, sice trošku nekonvenční, ale zato s obrovským potenciálem. A najednou se ze žákyně stává vážná konkurentka. Která z nich bude nakonec úspěšnější? (Forum Film CZ)

fabregas1

Letní oddechová komedie se zajímavou dvojicí holek, které příliš velký rozruch ale nevzbudily. Anča hraje vážnou a nevtipnou. Rebel to celé sama neutáhne. Film se odehrává v hezkém prostředí a celkem rychle uteče, ale moc nenadchne, ale rozhodně ani moc neurazí. ()

Pavlo

"vtipné" scény skôr trapné, než zábavné. Pozerať sa to ale dá, bo rozprávanie deja je svižné a nezachádza až do takých absurdít ako veľa terajších "komédií". Ak však hľadáte niečo kvalitné na príjemný večer, toto by som neodporúčal. ()

Flashheart

Zasmál jsem se. Nejlepší fór byl, když se na plátně objevil ten "12letej kluk". Kterej jinak náhodou podle mě zahrál dost dobře, odhlídnu-li od věkovýho ohodnocení. ()

Zix.

Na to že se jedná o film ženských co podvádějí a oškubávají chlapy, tak tam teda těch originálních nebo povedených podvodů moc nebylo. Nejlepší přišel paradoxně na ně od Thomase, kterýho chtěli původně oškubat oni.  Vtipných scén taky moc nebylo. Za mě je tenhle film celkem slušný zklamání, určitě se z tohodle tématu dá vytěžit víc. ()

Pythonator

Tak komedie to byla zábavná, ale měla jednu zásadní logickou chybu. I pokud bychom přimhouřili nadoraz obě oči a uvěřili tomu, že se do té prasnice může někdo bezhlavě zamilovat, zůstala by tu téměř nulová pravděpodobnost, že by se taková gigantická prdel mohla živit vysáváním peněz z chlapů. Přesto je Rebel Wilson zábavná a musím ocenit, jak se dokáže ztrapňovat. ()

nudlis

Nuda, hloupý charaktery a v neposlední řadě odporně vyžraná Bowndsová i s jejím idiotským pseudonymem "Rebel". Takže jen jedna hvězda za Anne, který to občas docela slušelo. ()

butcher89

Něco mezi 3-4* bych řekl, je to podle mě slušná komedie a musím říct, že jsem se celkem slušně pobavil, nic světoborného, ale jako večerní pohodová a vtipná jednohubka ideální. Nečekejte příliš a budete mile překvapeni, asi tak. ()

sh4ris

Nejvtipnější to nebylo, ale já se docela bavila i tak. Krásné kulisy i kostýmy (teď nemyslím Hortenzii), pěkné barvy. Pířběhu nemusíte věnovat x mozkových buněk, abyste ho pochopili, ale očekávat nějakou levárnu se v tomto případě hodí. Anne úžasné ztvárnění anglické podfukářky( to jsem si fakt užila ), co má ráda prachy a Rebel..no já u ní prostě nevidím nic víc, než vulgární humor, který se bohužel dostavil i zde. Ale nakonec to nebylo tak strašné, jednou za 5 takových narážek se to docela hodilo a přistihla jsem se párkrát, že se opravdu směju. Celé vyústění bylo i překvapivé. Za mě to rozhodně nepatří k nejhorším komediím a těm dvěma to spolu docela sedlo. ()

mariase

Svěží komedie o dvojici žen, které vylepšují své techniky svádění bohatých mužů a tím si zpříjemňují své vlastní neobyčejné životy. Děj je hlavně o konfrontaci těchto dvou žen, z nichž je každá jiná a jejich společné sázce s jasným cílem. Příběh byl zajímavý, bylo to vtipné a překvapivě fungovaly i nějaké ty emoce, já jsem tedy moc spokojená :) ()

Pompeius

Vezměte dvakrát ověřenou klasiku, odstraňte humor, přidejte trapnost a fyzickou odpornost (Wilson) a dostanete "moderní" remake. ()

Mejkveli

Dvě hvězdy za acting skills Anne, která teda občas také měla slabší chvilky. Jinak scénář museli psát kvalitní autisti. ()

Kesinka

Prvních 20 minut vypadalo slibně, ale potom to nějak přestalo dávat smysl. Díváte se na to a říkáte si: "a proč se teda na začátku proboha vyspala s tím hnusným dědkem v letadle, když to nakonec k žádnému spojenectví nevedlo a o náramku už celý film nebyla řeč?" A podobných wtf momentů tam je celá řada. Pro mě velké zklamání. ()

nagual2

Po dlhom čase opäť skvelá komédia. Výborné herecké výkony oboch hlavných predstaviteliek. Na tomto filme som sa naozaj bavil. Žiadne nudné pasáže. Po filme som mal na tvári úprimní úsmev. Skvelá oddychovka. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Musíte svou krásnou sestru zachránit, než ji zneuctí." - "Já vím, protože když bude zneuctěná, už nebude tak žádoucí, že jo?" Rebel Wilson, ač ji vůbec nemusím, tak má pro komediální role evidentně talent. Tady ve spojení s krásnou Hathawayovou skutečně vyniká. Ta část filmu, kde Hathaway učí tlusťošku okrádat staré mládence, přičemž je tlustoprdka labilní. Je ta nejvtipnější část filmu. Konec překvapil, vtipy mi seděli akorát mi jedna věc vrtala hlavou. Proč se na začátku tlusťošku vyspala s tím dědulou v letadle, když to nakonec k žádnému spojenectví nevedlo a o ukradeném náramku už celý film nebyla řeč? Tak trochu nedotažený scénář, ne? Jinak velmi nenáročná komedie. - 70%. ()

Coody

Jako parkrát se nelze nezasmát, ale ačkoliv mám Anne Hathaway rád, v tomhle dílku mi přišla nepřirozená až křečovitá a celkem mi ubírala na dojmu. Jinak je to komedoška, takže asi žádný velký umělecký dojem nelze čekat, ale jak už jsem psal, párkrát jsem se zasmál, což splnilo účel. Za mne 50% ()