Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem. Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. (oficiální text distributora)

Delfador

Když se koukám na tyto pecky z 90. let, říkám si: Co se to s tím stevenem potom stalo že točí takové ******? V tomto případě jde o další ze Seagalových majstrštychů z dob začátku jeho kariéry. Je tu ještě pěkně hubený, takže tu může být i pár scén kde běží a není to k popukání. Trocha mystična, černoch s nadpřirozenou supermocí.. Samozřejmě že ho může porazit jen Steven! A nechybí ani hlášky a mnohdy vtipné! ()

PeteBuck

Seagala nezastaví ani kombinácia woodoo šamana a drogového kráľa, takže pozor. Film celkom v pohode, spočiatku sa trochu vlečie, ale je to dosť dobrý akčný film. Dalo sa. Hlavný hrdina je týpek, ktorý si to proste silou parnej lokomotívy letí cez jednotlivých zlých chlapíkov, láme im ruky až príde k hlavnému zloduchovi, aby mu poriadne natrhol riť. Stará zlatá žánrová klasika. Ale pohoda. Vtedy Seagal utekal, strieľal, bojoval, dnes skôr filozofuje a necháva sa dosť zastúpiť kaskadérmi, no časy sa menia. Prvé Stevenove filmy sa celkom dali pozerať. ()

e-arthworm

Prvotřídní film, stejně jako všechny ze Seagalova "ranného období". A zároveň nejbrutálnější z celé jeho kinematografie (což není v žádném případě míněno jako kritika). Kosti křupou o stošest, k tomu jako bonus jedna useknutá hlava, vymáčknuté oči a mrtvola napíchnutá na trubku ve výtahové šachtě :-) Absolutorium zaslouží zejména bitky v nákupním centru + v sídle hlavního záporáka, kde si S. S. pohraje hned se 3 protivníky najednou. Potěšil Danny Trejo v epizodní roličce. "Tak co ? - Myslel si, že je nepřemožitelnej, a druhej, že umí lítat. - No a ? - Oba se spletli." ()

MIHLIK

Je to dobrej film, já ho mám prostě rád a to nejen kvuli skvělé Jamajské hudbě, po Přepadení v pacifiku jeden z jeho vrcholů. ()

MysterioD

Je to čistý průměr. To ovšem a možná i trochu bohužel znamená pro Stevena Seagala nadprůměr. Nicméně tento film je pro mě srdeční záležitost, napořád si budu pamatovat večer z taťkou jak se na ten film koukáme a mě je 10 let. No prostě tenhle film je moje dětská láska a proto dám 60 %. I když sám vím že je to slabé a chabé. :-))) ()

Tomulka

Trošku pokulhávající film za dvěmi předchozímy, ale zase Steven ve svém kabátě. S tím rozdílem, že má teda dosti dobrého protivníka. Basil Wallace se role zhostil dobře. ()

chosan

V Seagalovo top 5 filmech je tento u mě na 3 místě hned za Přepadením v Pacifiku a Aljašce v plamenech, tady je dost nízké hodnocení tento film si zaslouží 80%. ()

Bouffon

Proti filmům, ve kterých hraje teď, je tenhle klenot. Film pobaví a nápad s "vůdů" dvojčaty je originální. I hlášky Jamajčanů typu : "Ty být mrtvý. Já tebe rozpárat na krev." Nikdo nemládne ale škoda jen, že se ze Seagala nyní stal "Muž s ovarovou maskou a cejchou smrti." Zhubni Stevene a zahraj něco pořádnýho. ()

Bohdy67

Na dvacet let starou řezničinu ještě dobrý. Jeden z vrcholů Saegalovsého umu a jeden z bezvýznamných a průměrných kousků americké kinematografie... 55% ()

lepinla792

Na Segalovi mě vadí, jak vystupuje jako mudrc, ale jeho způsob boje je zábavnej, a tohle je jeden z jeho nejlepších filmů. Hodně to vylepšili fakt drsný Jamajčani. ()

lvi_psouk

Tenhle fim žeru! Vím, že je to neskutečná ptákovina, ale nemůžu si pomoct. Já a Já na Jamajce :-) Samý sympatický ksichty, životu bezpečné prostředí - jako by člověk byl na Letné na utkání Sparta - Baník... ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin