Hrdinou je bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti. Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem. Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. (oficiální text distributora)

Likan7

Seagalovky budou vždycky žánr sám o sobě. Buď se na film dá alespoň trochu koukat a Seagal je v něm už trochu vypapkanej a všechno je práce dost nešikovného střihače, nebo měl Steven ještě formu ale filmy jsou zase nekoukatelné. Muž s cejchem smrti je ten druhý příklad. Až překvapivě krvavá podívaná, která mě ale nebavila už od prvních minut a bohužel se to do konce už nezlepšilo. Čím dál tím více mě napadá otázka proč se Seagal vlastně stal tak známým. Jeho filmy totiž stojí za starou belu.. ()

rublik05

Ačkoliv se jedná o klasickou "seagalovku", jedná se o dost povedené akční béčko, plné přestřelek, výborných soubojů a skvělých herců. Seagal je zde opět ve své nejlepší formě, kosti praskají a občas utrousí i nějakou tu hlášku. Překvapil mě zejména hlavní záporák v podání Basila Wallace, který působí opravdu šíleně až démonicky. Členové jamajského gangu taktéž poměrně dost ujetí a šílení. Děj je zasazený do pouličního boje mezi gangy, má solidní spád a je dobře zpracovaný. Scénář dobrý, kamera taktéž, choreografie soubojů výborná. Vše je podbarveno dobrou hudbou, která k filmu parádně sedí. Filmu není v podstatě moc co vytknout, solidní námět výborně zpracovaný. Vše funguje jak má. 9/10. ()

Nix

Kdepak, ani voodoo nezastaví pana Stevena ani dredy a ani jizvy na dredaté hlavě. Nebojí se ničeho ani nikoho a jde si za svým, teda spíš pro své mrtvoly. Takový byl Steven v nejlepších letech a nechci se pořád opakovat, proto tyhle filmy jsou prostě dobroty, které nezanechávají hořkosladkou chuť, jen občas. ()

messi@h

V rámci veskrze průměrné až podprůměrné filmografie Seagala je tohle jeden z jeho nejlepších (ne-li nejlepší) filmů, ve kterém je celkem slušný nástin krimi příběhu, Seagal je tady docela sympaťák, předvádí svoje bojové umění bez nesmyslných střihů a stíhá přitom trousit sem tam i celkem dobré hlášky. Poctivé 3 hvězdy, jednu hvězdu navrch přidávám za reggae hudbu a sympatickou woodoo mystiku (a samozřejmě taky z nostalgie). ()

DEMON

Seagal vo svojej top forme - lame ruky, hadze vtipne hlasky a pritom sa tvari, akoby sa ho to vsetko naokolo ani netykalo. ()

Galliano

Dalšia zo segalovských klasík zo začiatku 90.rokov, kde sa chce pomstit gangu na Jamajke. No a záverečná hláška po zabití dvojčata záporného hrdiny padla hláška dúfam, že neboli trojičky, ako by to už vtedy naznačovalo čo na nás Seagal neskôr vybalí. ()

donkocicak

Mám rád starší filmy se Stevenem Seagalem ( těm posledním jsem až na výjimky na chuť žel nepřišel ), ale Muž s cejchem smrti vidím jako slabší počin. Musím se přiznat, že konec mě překvapil. Bože, ten padouch je dvakrát... vydechl jsem u televize :) ale nějak mě ten film o všech voodoo, Jamajce a šamanech či co moc neohromil. Neříkám, že to byla úplná nuda. Ale dvakrát bych si tento snímek asi nepustil. ()

IronRocky

Další klasický Seagalův film, který podle mě patří mezi ty jeho nejlepší filmy. Seagal zde mistrovsky předvádí své bojové umění v dobře a hlavně svižně natočených bojových scénách. ()

Petus

Jako na to, že je to Seagalovka se to víc než dalo a závěrečná (ovšem ne úplně překvapivá) pointa se zločineckými dvojčaty byla opravdu fajn. Jeden z mála filmů, ve kterých mě Steven fakt nenudí. ()

Knor

Stará dobrá Seagalovka a řekl bych, že asi nejdrsnějš, ne nejlepší ale nejdrsnější. Steven tu opět kope a mlátí každýho šmejda co potká, láme jim ruce, střílí je na cucky atd.....nikdo na něj nemá a proto ho mám tak rád, protože je to pravej drsňák co se nesere s nikým a je to super zábava sledovat jak efektně likviduje věechny ty zmetky. ()

milwaukee

Myslel si, že je neporazitelnej a druhej, že umí lítat. No a? Oba se spletli. Dobrej akčňák a perfektní dabing Michala Pavlaty. Screwface se povedl. Démonický záporák. ()

papadoce

Screwface na mňa vždy pôsobil strašidelne. Od pradávna. Napriek tomu som vždy mal rád tento film a radím ho ku tomu lepšiemu čo Števo vyprodukoval v rámci svojej spackanej hereckej kariéry. Dobrá akcia, príbeh málinko rozdielny oproti podobným príbehom tej doby, kvalitný zloduch, stará klasická automobilová naháňačka s poctivými kaskadérmi, parádne aikido, no čo viac si môžete želať. Strelci s krúživými pohybmi zľava do prava, mŕtvoly padajúce do zadu, keď ich trafia snajperkou z boku 😃, či nevydarení dvojníci. Príjemná spomienka na deväťdesiatky. To boli krásne časy pre akčný film. ()

Pauliee

Výborný akčný bečkový film s nepremožiteľným Seagalom. Je to úžasné keď jeden človek zmláti celú bandu jamajčanov so zbraňami a to každého jedného jedným alebo maximálne dvoma údermi. Od začiatku je jasné, že jamajskí priekupníci drog nemajú proti Seagalovi žiadnu šancu. Niektoré efekty nič extra, ale také lámanie rúk to som si vychutnal. Inak pri tomto filme je hlavné, že nenudí, dá sa párkrát aj zasmiať a mňa zabavil v pohode na sobotňajšiu noc. ()

Romeroo

Absolutně pohodové béčko, možná nejlepší béčko se Seagalem…výborný záporák(ci)…pár béčkovejch hlášek a kromě začátku rychlé tempo bez zbytečných motanic…69% ()

deep

Ok. Při troše objektivity by to bylo tak na **, ale tohle je snad první film se Seagalem, kterej jsem viděl a v těch cca sedmi osmi letech jsem na to civěl jako na zjevení. Kdykoli to zahlídnu v televizi, padne na mě taková podivná nostalgie a navíc českej dabing Screwface je famózní. ()

borohub

No nevím, tento film fakt stačí vidět 1-2x pak už je to dost slabé. Osobně podobné typy filmu se seagelem moc nemusím, ale tak tři hvězdy tomu dám. ()

Olafsson

Další výborná klasická Seagalovka z dob mého dětství... Pamatuju si jak vtipně zněli v českém dabingu Jamajčani díky používání infinitivů... Dnes jsem zkouknul v originálním znění a moc jsem jim nerozuměl (haha)... Nicméně SS je rychlý a kosti praskají, těla lítají, a nejspíš i ty ostřikovače ostřikují přesně tak jak to my fandové chceme... ()

Pitryx

Klasická segalovka z jeho ještě dobrých let. Rvačky asi čtyři nebo pět, Steven ukazuje, co umí, sem tam, ale málo, hodí nějakou hlášku. Jde o jednoduchý film s přímými linkami, tu je dobro - tam je zlo, žádné kličky, žádné zbytečnosti. Má to děj i spád, zbytečné tlachání jen občas. Takže lehký nadprůměr. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin