Poslední díl trilogie přímo navazuje na předchozí film Vyvrženci pekla (2005). Zbylí členové šílené psychopatické vraždící rodiny Firefly – sourozenci Baby (Sheri Moon Zombie) a Otis Driftwood (Bill Moseley) a jejich otec, zvaný Kapitán Spaulding (Sid Haig), zázrakem přežili mnohačetná střelná zranění, která utržili při přestřelce s policií, a byli umístěni do věznice s maximální ostrahou. Kapitán Spaulding je po několika letech popraven. Od uvěznění uplyne 10 let. Zejména Baby nedokáže žít v souladu s vězeňským řádem, páchá mnoho přestupků, a tak většinu času tráví na samotce. Během práce mimo prostory věznice Otise krvavě osvobodí jeho kamarád Winslow Foxworth Coltrane, známý jako Půlnoční vlkodlak (Richard Brake). Oba později přinutí ředitele věznice, aby do jeho domu přivedl Babyho. Trojice pak pokračuje ve vlně vražd, šílenství a chaosu. (noelcoward73)

KeineLust

Oblíbená white trash rodinka je zpátky a to si pište, že přináší pořádně zasmrádlej redneck masakr, jak ho máme rádi. Dlouho jsem chtěl dát lepší 4* ale za tu finální mexikánskou část musim jít vejš, to by mě musela hanba fackovat. Nedokážu si vybavit jinej film - natož trilogii - kde bych tolik sympatizoval s hlavní partou antagonistů a tolik jim přál aby to "zvládli". P.S. Epizodní Sid Haig (R.I.P.) samozřejmě zamrzí, o to víc u něj cenim, že na sklonku života zvládnul aspoň cameo. ()

filzip

Pozor spoiler. Už tento film by měli všichni 3 chcípnout a zase přežili. Skoro celej film se jim dařilo a konci jsem se těšil, že přijde zvrat a konečně je povraždí a oni zase přežili. Byly tam scény, kdy už by v reálu dávno nepřežili . Proto dávám za akci 2* jinak je to blbost film, aby byli dokola nesmrtelní. ()

naytsirk

Dlouho mi trvalo, než jsem si 3 from Hell spojil s Domem tisíce mrtvol a Vyvržencema pekla... Ale i tak mě to moc nebavilo.... ()

Mark1983

Byl jsem na třetí pokračování šílené rodinky zvědavý a nebyl jsem vůbec zklamán, ba naopak. Je to skoro stejně šílené jako Vyvrženci pekla dle mého úhlu pohledu a skoro stejně zábavné. ()

I.ball

Přestože poslední díl trilogie, anebo právě proto, 3z Pekla je úplně jiného ražení než obě předchozí "epizody" ze života rodiny kpt. Spauldinga. Zatímco první je krvavý masakr s kusy těl a zbytky lidské kůže a druhý mnohem temnější a syrovější práce s lidskou psychikou, v tomto díle se více vtipkuje a veškeré násilí je spíše komické, pramenící z až absurdních situací. Zkrátka zatímco u prvního dílu divák nemohl polknout a u druhého nemohl zavřít oči, i když se díval jen skrze prsty, u tohoto dílu se určitě bude smát. Já se smál. 70%. ()

vinducha

U 3. filmu od Roba jsem zjistil , že mi na jeho filmech prostě něco vadí , kouknout se na to dá , to ne že ne. ALE a zatím nevím pořád , co to je , co mu chybí nebo přebývá , po konci jeho filmů prostě přetrvává jakýsi neidentifikovatelný blbý pocit. ()

Little_Sawy

Ňam, ňam, ňam.. Trojka to pekne podělala.. Už keď uspáli spánkom smrti najkúúlovějsího člena psycho rodinky, vedela som, že hodnotenie pôjde o hviezdu dolu. Alespoň tam ostali Súrodenci Baby a Otis Driftwood. Spolu s Foxworthom, přezývaným jako Půlnočným Vlkodlakom, to je taky dobrej typek. Na Baby sa mi ľúbilo to, jak je správně šlahnutá, podobně jako já. Film nebol vysloveně najlepší ale ani najhorší. Na jedničku to proste nemá. ()

Alisha666

Po měsíci hloubání nad tím, co mám vlastně říct k něčemu, na co jsem tak dlouho čekala a na co jsem se těšila jako Otis na čerstvou kozatou mrtvolu, a ono mě to zklamalo, se tady s dovolením vyzvracím. Podotýkám, že Tisíce mrtvol a Vyvrženci jsou mé oblíbené filmy. Tady tři z pekla mě ale pekelně vysmažili ve skoro dvou hodinách shitu a krve o ničem. Dobře, ne že by předchozí Zombieho počiny nebyly přesně o tom samém, ale vždycky to mělo nápad, trochu nechutného humoru, švih, prostě psycho zábava pro celou rodinu. Nakonec z toho zbyla jen bezduchá jatka (kéž by to bylo aspoň nechutný, ale vono ne!). Jediný záblesk na nějakou hvězdičku přináší můj oblíbenec Rivera, ten mi to čekání na (smrt?) konec téhle patlanice trochu zpříjemnil. Jak jsem Vyvržence sjela asi sto padesátkrát, tohle veleblílo už znova vidět nechci. ()

Branislav.Po

Robove filmy su moje srdcovky. 3 from hell sa zial nedostal u nas do kin, tesil som sa na neho. Musim ale povedat ze moje ocakavania boli velke, film mierne sklamal. S hororom toto uz nemalo nic spolocne. Absentoval kapitan spaulding ktory si zahral velmi vo filme velmi malo. ()

The_Casual odpad!

Vůbec nevím, proč jsem se na tohle díval. Možná jsem ten typ, co pořád doufá. The Devil's Rejects bylo tak na rozhraní, ale byl tam námět, mělo to i trochu odpich, i nějakou originalitu. Pak přišlo 31, to sice nemá žádnou souvislost, ale ukazuje to, že Rob Zombie je asi na LSD, něco určitě fetuje, to bylo taková blbost. A tak si říkám 3 From Hell, podívám se. Ještě teď mám vztek, že mi Rob ukradl 111 minut života. Nemá to hlavu ani patu, když už dojde k nějakým hlubším konverzacím, které jsou hlubší jen délkou vět, ovšem obsah je čirý kretenismus. Trochu víc se zde zaměřil na Sheri Moon Zombie, ta je docela dobrá, pokud zrovna nepřehrává, což dělá skoro pořád, takže ta ať se věnuje své módní značce a Rod hudbě a bude všem dobře. Odpad. ()

PORTER44

Tři psychopati kteří se dostanou z vězení a mstí se za své uvěznění a cestou zabíjí každého kdo jim vleze pod ruku.Herecky průměr,atmosféra nic moc. ()

patho666

O poznanie slabšie ako dom a vyvrženci, nič by sa nestalo keby táto trojka nevznikla. Na druhú stranu určite lepšie ako predchádzajúce dva Zombieho kúsky. ()

Milonak

Ta 1 hvězda je s odřenýma ušima, zavánělo to i odpadem. Není to nic jiného než nastavovaná kaše a v tomto případě to úplně ztratilo drajv předchozích dílů. Vše působí samoúčelně a ten závěr je odpad na entou - několik aut zabijáků přijede zavraždit 3 hlavní figury a jak to dopadne? Všichni 3 bohužel přežijí a celé komando pozabíjí. No a tak nezbývá než se obávat čtvrtého dílu.... ()

Rob Zombie a adaptace kultovního sitcomu

Rob Zombie a adaptace kultovního sitcomu

09.06.2021

Americký režisér, scenárista a heavymetalový hudebník Rob Zombie (Vyvrženci pekla, Halloween) dva roky po uvedení svého posledního snímku 3 from Hell oznámil svůj další plánovaný projekt. A nemá jím… (více)

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu