Poslední díl trilogie přímo navazuje na předchozí film Vyvrženci pekla (2005). Zbylí členové šílené psychopatické vraždící rodiny Firefly – sourozenci Baby (Sheri Moon Zombie) a Otis Driftwood (Bill Moseley) a jejich otec, zvaný Kapitán Spaulding (Sid Haig), zázrakem přežili mnohačetná střelná zranění, která utržili při přestřelce s policií, a byli umístěni do věznice s maximální ostrahou. Kapitán Spaulding je po několika letech popraven. Od uvěznění uplyne 10 let. Zejména Baby nedokáže žít v souladu s vězeňským řádem, páchá mnoho přestupků, a tak většinu času tráví na samotce. Během práce mimo prostory věznice Otise krvavě osvobodí jeho kamarád Winslow Foxworth Coltrane, známý jako Půlnoční vlkodlak (Richard Brake). Oba později přinutí ředitele věznice, aby do jeho domu přivedl Babyho. Trojice pak pokračuje ve vlně vražd, šílenství a chaosu. (noelcoward73)

666Carnage

Další snímek od Roba Zombieho navazuje na svoje dva předešlé díly a dokonce to dává smysl. Jediný problém se snímkem mám v tom, že vlastně nikam neposouvá děj. Je to vlastně jen film o tom jak se dostat na svobodu urovnat všechny spory a začít znova? Mám to teda chápat, že bude další díl nebo dokonce trilogie?! Stylizace filmu je Robovi více než podobná a co se týče úmrtích ve filmu tak jsou to slušná jatka, jak se na tuhle rodinu sluší a patří. Ono se musí nechat, že je to furt slušný slasher v oldschool stylu. Je to sice nejslabší ze tří dílů ale rozhodně za nimi jen pokulhává a nemá se za co stydět. Asi jsem ve finále vlastně spokojený jak to je protože jsem se bál, že po tolika letech už to nebude dobré a že to nemělo být natočeno ale ono to něco do sebe má. 75% ()

AdamesWWE

[6/10] Rob Zombie uzatvára svoju šialenú horovú sériu, teda možno, kedže záver necháva pomerne otvorený, človek nikdy nevie. Prekvapila ma dlhšia minutáž, je to o niečo viac minúť ako býva u podobných filmoch zvykom, snažili sa tvorcovia viac zamerať na príbeh a jeho budovanie. Spočiatku je to veľmi dobré, úvodné titulky, scény z basy, malo to sľubný začiatok. Nečakali sme dlho a prišli na rad gore krvavé scény, ktoré režisér točí tak, ako to čakáme, ale miestami sa mi zdalo že trochu poľavil, či už brutalitou, alebo kreativitou vrážd. Stred filmu, putovanie "troch z pekla" smerom do Mexika, nenudí to, ale nejako som to v tom príbehu nevedel správne pochopiť, význam týchto scén a tu sa dostávam k otázke, či bola dlhšia stopaž filmu nevyhnutná. Ku koncu potešia aj dosť dobré akčné scény, prestrelky, bitka s mačetami, tu som mal pocit že sa pozerám na schopný ačkný film. Inokedy som mal pocit že vidím horor, niekedy občas trochu komédiu, bol to taký zvláštny mix všetkých troch filmov série, z ktorých ale tento posledný vizuálne vedie určite. Koniec koncov, film hodnotím zväčša pozitívne, bavilo ma to a ktovie, možno niekedy uvidíme aj štvrtý film. ()

Shogin

Ach Robe, kdybych já pro tebe neměl takovou slabost. Ale ne, musím uznat, že i přes všechny nepřízně osudu, zejména nemoci a následnému odchodu legendy Sida Haiga, se z toho Zombie zvládnul vysekat s pomocí Richarda Braka a desítek přepisů ve scénáři. Musí se však nechat, že absence kapitána Spauldinga je na výsledném díle znatelná. Dle mého názoru je to převážně tím, že dvojice Otis a nevlastní brácha jsou charakterově dost podobné postavy, což situacím ubírá na pestrosti. Dále mi příjde, že Rob dává až přespříliš prostoru Baby, která oproti předchozím dvěma dílům na několika místech ještě k tomu lehce přehrává, ta tam jsou čisté výkony z prvních dvou dnes již zcela kultovních děl. Nevím, jestli je to jen můj dojem, ale Otis zde zkrátka má jen pomálu zapamatování hodných momentů. Přesto všechno si snímek drží pevný styl, který krásně navazuje na Vyvržence a brutalitou se nešetří, což je zatraceně dobře. Největší problém však vidím v tempu, které zkrátka občas upadá a nebylo by na škodu, kdyby byl film klidně o 15 minut kratší. ()

bobstock

Úlet do lascivní filmařiny okořeněné tupým násilím beze smyslu a neustálým kamerovým ukájením nad Sheri Moon. Bill Moseley jako hipí-Manson mě neutáhl. Lunapark s kapitánem Spauldingem byla jiná káva, kde jsou ty časy.. 25% ()

Hernycztek

Rob Zombie je zpět se svým třetím dílem, dnes již, kultovní série. Po trochu slabších filmech, 31 a The Lords of Salem, se vrátil k osvědčenému grindhouse stylu a je to přesně ta vytoužená jízda, v jakou jsme doufali. Tedy ,,dirty look" vytvářející dojem nulového rozpočtu, vizuál sedmdesátých-osmdesátých let, odpuzující upocené postavy, hnusné děvky, bezcitnost v každé scéně a na maximum ždímaný erkový rating. Pokud vás nic z výše zmíněného nevzrušuje, jste mainstreamový diváci nebo toho nemáte tolik nakoukáno, tak se tomu vyhněte, abyste potom zhnusením neprznili hodnocení dokonalého exploiťáku. Rob měl spoustu let na vymyšlení scénáře, který by rozumně navázal na události z finále The Devil's Rejects, a to se mu povedlo i navzdory tomu, že ho stejně přepisoval při natáčení, kvůli špatnému zdravotnímu stavu, hvězdy béčkových hororů, Sida Haiga. Toho uvidíme v jediné scéně na začátku a není pěkný pohled na to, co s ním nemoc udělala (R.I.P). Jeho nástupce, Richard Brake, zapůsobil už v jednatřicítce a ani tady nezklamal. Bill Moseley je v roli Otise opět stejně bad ass jak si ho pamatujeme, vypouští jednu hlášku za druhou a nemilosrdně zabíjí všechno, co se mu připlete do cesty. Ovšem nejlepší výkon podala Sheri Moon, která je šílenější než kdy předtím a celý film si ukradla pro sebe a Danny Trejo má pouze cameo, jehož význam je však v ději důležitý. Gore je jedno z nejlepších jaké, v poslední době, na filmovém plátně uvidíte, no přesto bych ho snesl ve větším množství. - Vůbec bych se nebránil dalšímu filmu z této série, protože pro fanoušky exploitation žánru je to pořád, vysoce, kvalitní příspěvek a zároveň, nebýt IT, je to moje letošní číslo jedna. ()

M.Myers

Bohužel musím konstatovat, že Rob Zombie nám zabředl do průměrnu a jisté tvůrčí nudy. jeho vrchol byl někde mezi Vyvrženci Pekla, Halloweenem a jedním přisprostlým animákem. Poté to šlo všechno šupem dolů. Rob pro mě osobně netočí špatné filmy, ale je to všechno prostě tak nějak na jedno brdo. Ptám se v čem se posunul děj od konce Vyvrženců pekla do konce Trojky z pekla, že by nikam? Ale jo, zemřel Sid Haig, takže Kapitána Spauldinga si neužijeme téměř vůbec a to je samozřejmě obrovská škoda, protože on byl pro mě velkým tahounem. Náhrada za Sida, Richard Brake je sice kvalitní jméno, ale bohužel nevyužité. Tak nám zůstává Otis a otravná Baby. Utečou z vězení a někam jedou, po cestě zabijou pár lidí a pak se přesunou do Mexika. Tam se poflakujou, pak přijde slušná přestřelka a konec. Bohužel za mě už nuda a tři hvězdy ale je to spíš mezi dvěma a třema. ()

Freeky06

Tvorba Roba je moja srdcová záležitosť a obzvlášť táto sympatická rodinka, ktorá ma dokáže dojať ako málokto. Pre mňa je dokonalá celá trilógia, každá časť je výnimočná niečím iným. V tomto prípade nebudem hodnotiť tretie pokračovanie samostatne, ako celok to do seba dokonale zapadá a moje chúťky sú maximálne uspokojené <3 ()

mala_kea

Úctyhodný začátek se promění v "motherfucking" klišé. To je taková škoda, protože záporáci jsou vážně ujejí, brutalitou se nešetří a dvě dějové roviny mají smysl. Jen tím časem se mohlo trochu šetřit a plytká prázdná místa vyplnit více mrtvolami. Rob Zombie zase servíruje něco bez příkras a já se průměrně bavil. ()

Hapretor

Nudná přehlídka nehezkých těl a lidí v nezajímavém příběhu ... Rob Zombie má vysmaženou palici na troud ! ... ()

Rathalos

Opat prichadza banda spinavych sialencov,ktora za sebou nechava mrtvoly a smrad,odporucam ludom,ktori nezvladaju zabijanie a vulgarizmy,aby radsej tento film vynechali,plusom je hudba,herecke vykony na cele so Sheri Moon Zombie,ktora bola skvela a aj hororova stranka,minusom je dlhsi rozjazd a prave kvoli tomu musim jednu hviezdicku odobrat...:-) ()

Rockerman

Příběh žádný jen bezduché, nesmyslné vraždění. Asi jsem starý, ale tohle mě už nějak nebere. Pravda, nahé mexické "krásky" a následný masakr mělo něco do sebe, ale jinak jsem se nudil. Navíc trio vrahů mi bylo krajně nesympatické, zvláště Bejby mi strašně lezla na nervy. ()

geek.ondra

Co se týče hlášek, masakrů i crazy atmosféry tak je závěr Zombieho trilogie pouze slabý odvar předchozích dvou pecek. Stále ale platí to že když vypnete mozek čeká vás povznášející zábava - Jenom už ne tak šokující. 6,5/10 ()

Razzor_82

"Pořád můžeme v tomhle zkurveným světě napáchat spoustu škody." Sadistická a zvrácená rodinka Firefly je zpět. Jde o důstojné završení trilogie ale už bez Kapitána Spauldinga. Špinavá a zlo opěvující podívaná drsných šílenců. Všemu kraluje Baby v roli vyšinuté psychopatky. Druhá část v Mexiku je dost nápaditá a špinavá. 6/10 ()

helraiser

Nevěřil jsem tomu, ale Robovi se to skutečně povedlo a jeho třetí díl o psychopatické rodince je opět pecka a, že to nemá žádnou přidanou hodnotu, tak na to v tomto případě sere pes. Je to opět brutální, drsné a špinavé, prostě takové jaké to máme rádi a v tomto případě je spokojenost na místě. Šílenec Otis je prostě Bůh a nový člen rodiny skvělé zapadl. Mimochodem závěrečná půlhodinka odehrávající se v Mexiku je vážně nářez a naprostý vrchol. Mimochodem Baby to jde s nožem stále dobře a tentokrát si i zastřílela z luku a šlo jí to sakra dobře. Celkově skvělá buranská záležitost. ()

AngelG

K něčemu by se prostě nemělo vracet. Když jsem se poprvé dozvěděla, že mé oblíbené guilty pleasure The Devil's rejects dostane pokračování, tak jsem byla od začátku skeptická. Odkládala jsem zkouknutí jak nejdéle to šlo a bohužel to dopadlo přesně tak jak jsem čekala. Prakticky to nemá žádný děj, odehrává se tam to, co už člověk viděl v předchozím filmu a z toho mála co mají se snaží ždímat co to jen jde, až na to, že tohle nemělo materiál ani na 20 minutový kraťas, natož na celý film. Hrozně se to snaží najít a replikovat to stejné kouzlo, ale bez úspěchu a tak to působí hrozně nuceně (přece jen Sheri Moon Zombie vypadala před 14. lety trochu jinak a tak jí člověk tu její otravnou dětskou magorku věřil krapet víc). Rejects bylo perfektně zakončeno a tak to mělo i zůstat. ()

Hellknight12

Docela slušne pokračovanie filmu Devils Rejects. Išiel som na tento film s očakávaním, že to bude prepadák a docela príjemne ma to prekvapilo . Je tu síce trochu menej akcie ale mne to nevadí. Zábavné je to stále. Film trvá 115 min. Dĺžka je síce o pár minút navyše ale dá sa to zniesť. Ak mám porovnať celú trilógiu tak za mňa je to takto: 3.. House of 1000 Corpses 2. 3 from Hell 1. Devils Rejects. Herecké výkony sú dobré. Príbeh je zaujímavý ale niečo mi tam chyba ale čo ? Netuším. Komediálna zložka je ale nie je pre každého je tu veľa čierneho humoru. Takisto ako aj v predchádzajúcom filme . Celkové hodnotenie za mňa je 65%. Komu ho môžem odporučiť ? Ľuďom ktorým neprekáža čierny humor, majú radi R. Zombieho a jeho preháňanie vo filmoch. ()

Knor

Tak konečně jsem se dočkal, ale musím bohužel přiznat, že jsem malinko, lehce zklamanej. Je to trochu divný ukončení trilogie, očekával jsem trochu víc. Ten vyvrženeckej špinavej odér funguje pořád docela dobře a poslední přeživší Fireflyovic rodiny jsou pořád pěkně zvrhlý zmrdi a tady naprosto s přehledem kraluje sexy Sheri Moon Zombie. Jen my přijde, že tenhle díl jakoby prodlužuje Vyvržence pekla, ale nemá svojí linku. Přece jen Dům tisíce mrtvol měl svojí vizáž, Vyvvrženci byli zase něco trochu jinýho a tak jsem očekával, že i třetí část bude něčím jiná ... a nebyla, snad jen možná bylo víc humoru, nic víc. Je fajn vidět tyhle šílence znovu, jak masakrujou a mučí každýho, kdo jim přijde pod ruku, ale chtěl jsem nějakou bombu na závěr. Bavilo mě to, ale myslím, že to nadšení hodně rychle vyprchá. ()

karlosss18

Celkem slušná podívaná. Místo Richarda Brakea (ne že by to byl špatnej výběr náhrady za kpt. Spauldinga) mohl putovat do Mexika s ostatníma Sid Haig, bylo by to zajímavější a hlavně by to byla původní trojka samozřejmě. S tím jeho 2-minutovým účinkováním to za mě vůbec nemělo smysl, velká škoda. To je asi jedna podstatná věc co mě zamrzela, vždyť konec konců zemřel až pár dní po premiéře filmu (možná navíc už neměl a v 80 letech by celý film neustál, kdo ví). Jinak Moseley jako Otis vůbec nezklamal, prostě pravá satanova ruka, ale výkon Sheri Zombie mě fakt skutečně nadchnul, ta by si měla ještě zahrát podobnou postavu v nějakým dalším hororu, nebo psycho thrilleru. Navíc je na padesátnici pořád dost kost. Co se týče děje, nečekal jsem ani víc, ani míň. Je to jen o kousek horší, tedy nudnější než Vyvrženci pekla. 55% ()

ANTYCHRYST

Na tohle jsem čekal takovou dobu?! Kam Zmizelo zvrácené filmové kouzlo Roba?? Že začátku se to táhne jak obrovský hovno.. Žádný zvrhlosti.. nechutnosti.. Za zmínku stojí pouze jeho žena.. Která hraje dobře.. Vše ostatní je na nic... Mega zklamání 30% ()

Rob Zombie a adaptace kultovního sitcomu

Rob Zombie a adaptace kultovního sitcomu

09.06.2021

Americký režisér, scenárista a heavymetalový hudebník Rob Zombie (Vyvrženci pekla, Halloween) dva roky po uvedení svého posledního snímku 3 from Hell oznámil svůj další plánovaný projekt. A nemá jím… (více)

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu