Všechno nejhorší 2

• USA Happy Death Day 2U (více)

Vysokoškolačka Tree bývala strašná mrcha, dokud ji osud nepotrestal tím, že ji nutil opakovaně prožívat ten samý den, na jehož konci ji brutálně zabil magor v masce maskota její univerzity. Každodenní krveprolití skončilo až ve chvíli, kdy Tree odhalila identitu pachatele (spolubydlící Lori, která ji už nedokázala vystát) a poslala ho na věčnost. Mezitím se z mrchy stala přátelská bytost věrně milující spolužáka Cartera, jenž jí v boji proti zabijácké časové smyčce pomáhal. Žili by spolu patrně šťastně až do smrti, kdyby nedošlo k sérii řady nešťastných příhod, končících tím, že se Tree znovu probudí v den svých narozenin, pár šťastných prožitých týdnů se rozpustilo jako pára nad hrncem a jedinou jistotou, kterou Tree má, je smrt, jež na ni večer čeká. Nabízí se prosté řešení – skočit za Lori, vyškrtnout ji ze života a vrátit ten svůj do normálu. Když však Tree Lori najde, je její spolubydlící mrtvá. Cosi se změnilo… Ve snaze vrátit vše do normálu přijde Tree záhy na to, že existují i horší věci než každodenní umírání. (CinemArt)

Tryskomyš

No popravdě řečeno udělali z toho trošku slátaninu. Z klasického horroru udělali vlastně mix komedie / sci-fi / horror. Ale i přesto se na to dalo dost dobře dívat. ()

Davered

Stale to funguje (ackoliv mene nez poprve) a to predevsim jako dukaz kolik ruznych zanru lze nacpat do jednoho filmu - sci-fi, horor, komedie, romantika, rodinne drama, whodunit, a heist thriller. A prave horor je ponekud prekvapive tim nejmene vyraznym. ()

Praxis

První díl měl hororovou komediální náladu. Ten druhý do toho začne míchat scifi a je to, jak to už tak bývá, o něco slabší. Konečně se ale dozvíte, proč se to naší hrdince z prvního dílu stávalo, že se sekla v tisíckrát omletým nápadu časové smyčky. Naštěstí jsem se i tentokrát výtečně bavil a přistoupil jsem na tuto trhlou scifárnu. 60% ()

kaylin

I když v americkém filmu „Všechno nejhorší 2“ nacházím prvky, které mi vadí – především přehnané sci-fi, zbytečné vysvětlování – i napodruhé je to snímek, u něhož jsem se bavil a jehož sledování jsem si užil. Slasher je tu sice v pozadí, ale nevadí to, je to film, u něhož se člověk nenudí a trochu překvapivě se ukazuje, že i napodruhé a v podstatě to samé může být dobré. ()

topi

V podstatě to samé jako jednička, akorát více hozené do sci-fi. Opět natočené s poctou k danému žánru, tentokrát bych to tipoval na Návrat do budoucnosti, zazní i jména jako Marty a Doc Brown. A mě to vůbec nevadí, film je vtipnej, bezvadně odsýpá a Jessica Rothe je kočena, na kterou mě baví koukat neustále. Takže klidně bych uvítal trojku, protože mě tyhle blázniviny sedí a rád se u nich odreaguji. ()

Trevor

Ani podozrievavé pohľady personálu v kine v mojom meste (predpokladám že nijako nesúviseli s mojim komentárom na fanpage na sociálnej sieti) mi nijako nezabránil v tom, aby som si pokračovanie Všetkého najhoršieho vychutnal. Pretože tento štýl ma čas od času baví, skrátka úplne vypnúť pri primitívnom príbehu, ktorý však baví, nadväzuje na prvú časť viac, ako by divák čakal a herci rôznych rás,národností a vierovyznaní sú sympatický. Film podobne ako Nezvratný osud je skôr hororovou komédiou, avšak počas celého druhého pokračovania baví, napriek trochu unáhlenému koncu. Za mňa spokojnosť. Vidíš, adminko stránky kina z môjho mesta, ak k svojej pozvánke do kina dokážeš napísať slušný komentár tak si človek cestu do kina nájde. Čo si komu zase urobil, že vďaka tvojmu komentáru k druhej časti iného filmu multikultúrne pri návšteve Kapitána Marvela obohatím radšej kasu kina v susednom meste? I tak še da. ()

Miseet

Druhý díl už je pojat opravdu jako komedie. Žánr horor by zde mohl být naprosto pominut. Jako komedie to funguje skvěle, ale já přišla na horor, a to jsem nedostala. Super zápletka, která nás vrací zpět do prvního dílu a nutí nás si uvědomit, jak to vlastně všechno bylo. ()

IceQueen

Nie som zaťažená na existenciálne dilemy americkej mládeže, uslzené vyznania lásky a ani na infantilný humor, ale tie samosmrte boli celkom zábavné. ()

filmoid

Pitomost, co si nezaslouží ani stručnou recenzi. Jedna hvězda navíc je za opravdu vtipnou sebevražednou šipku hlavní hrdinky do obřího křovinodrtiče... ()

honajz2

Tvl, co to je, druhý díl je lepší než první? Tomu se mi ani nechce věřit. Zatímco jednička mě tolik neoslovila, tohle fungovalo skvěle. Samozřejmě je třeba to brát spíš jako komedii, než jako horor, on to totiž horor ani moc není, spíš je to mix všemožných žánrů. Jako komedie to ale fakt funguje skvěle, zasmál jsem se tu hned několikrát nahlas, což se mi stává dost výjimečně. Dokonce to ani nejede ve stejné rovině jako první díl - ze začátku to teda sice tak vypadá, ale později se dostáváme do situace z prvního dílu, která je zde podaná úplně jinak, s jinak promyšlenými situacemi a dějem. Ale bacha, ono to i tak funguje, což je naprosto nečekané už jenom tak a když k tomu připočtu skutečnost, že Landon nikdy nenatočil nic pořádného (Paranormal Activity 5 asi nemá cenu víc rpzebírat a Skautův průvodce zombie apokalypsou mi přišel trapný), každopádně by asi měl zůstat u těch hororových komedií, poněvadž se s každým dalším filmem zlepšuje a teď nejspíš dosáhl vrcholu, protože tohle se mu fakt povedlo. Snad příště zůstane v podobné rovině, až bude mít další film, jestli teda bude. Doufám, že jo, jelikož u Všechno nejhorší 2 se mu povedlo snad všechno a dokonce ukázal, že druhý díl opravdu může být lepší než ten první. 5* ()

Havaj8

Jak jsem se na pokračování těšil, tak jsem byl i zklamanej. Zamíchat do toho jiný reality a tak nějak opakovat znovu to samý co v jedničce, mi nepřijde jako brilantní tah tvůrců. Ačkoli byla jednička v tomhle směru originální. Já vlastně ani nevim, co jsem čekal, ale tohle to nebylo. Nebylo to už ani tolik vtipný, ani vražedný, ani kreativní. Bohužel jedno z těch zbytečnejch pokračování. ()

M.i.k.e

ne snad že by jednička dávala nějaký exaktní smysl,ale byla to nečekaně zábavná blbina která překvapila.Dvojka se snaží jít podobnou cestou,ale už to není ani zdaleka taková zábava.Tvůrci se sice snažili vysvětlit proč celá ta smyčka vznikla,ale moc jim to nevyšlo a jediné co to tu jakž takž zachraňuje je pasáž kdy Tree páchá sebevraždu...50% ()

Vyhy

Zatímco první díl celkem slušně fungoval a hlavně stavěl na hororových prvcích, kde vrah s maskou mimina zabíjel hlavní hrdinku opakovaně, tak pokračování v tomto směru hodně naráží. A to sice, že princip příběhu je zcela stejný. Dvojka je mnohem vtipnější než předešlý díl. Což samozřejmě není na škodu, vtipná byla i jednička. Akorát mi tu právě chyběla ta temnější atmosféra s nekompromisním vrahem, který si jde za svým. Ten se zde objevil jen několikrát a celkově jsem z něho měl dojem, že je zde spíše do počtu a tvůrci se tentokrát snaží spíše vysvětlit, jak je vlastně možné, že někdo může prožívat jeden den dokola. Nám je to ale přeci jedno! Chceme to, co bylo v prvním díle. I tak to má své světlé stránky. Humor funguje dobře. Je zde několik neotřelých nápadů a časté pokukování do předešlého dílu. Zabavilo to, to ano, ale cítil jsem z toho únavu a cucání z prstů. A máme zde pochopitelně náznak na další díl. Pokud vznikne, já u toho asi už být nemusím... ()

Figu

Dvojka už je trochu víc nakombinovaná se vším možným, což může někomu vadit. Kouzlo prvního dílu je fuč a sajns fikšn je novej průkopník žánru. Zdejší stroj času nám prozradil, proč že vznikla jednička a časová smyčka v životě Tree. S hororem to už nemá prakticky nic společnýho a je to naprosto průměrnej filmek. Ale za ty chvíle mámy s dcerou, který byli krapet doják, tu čtvrtou dám. 70% ()

bourec

Oproti jedničce docela žánrová proměna.Komedie,thriller,trocha scifi.A kde je horor,napětí,krev.V jedničce toho taky moc nebylo,ale tady neni taky nic.Jako fantastickej film s prvkem thrilleru to docela funguje,i když po hodině už to lape po dechu,a já taky.Nakonec slabší tři.50%. ()

cariada

První díl jsem neviděl a obsah nečetl, takže z čistou hlavou jsem do toho šel. Mix časové smyčky v kombinaci hororu a komedie byla skvělá varianta, která skvěle funguje a jde dohromady. Já se výborně bavil navíc krásná Tree je velice sexy a příjemná. Dobrý nápad hlavně se neustále opakující den je k popukání. ()

dubinak

Za mě poměrně velké zklamání. Režisér se trochu více chytl sci-fi lajny, kde upouští úzdu své fantazii až trochu okatě a působí to překombinovaně, ale na druhou stranu to až moc připomíná jedničku a dost scén se tahá z paty. Mix žánrů už se zde přiklání spíš ke komedii nebo rodinnému dramatu a dostali jsme spoustu nových poznatků k příběhu. Ve finále to ale tak nějak hloupě vyšumělo a ke konci už jsem si říkala, že možná už stačilo a trojku už určitě ne. ()

C0r0ner

Klasická dvojka, tedy o jeden level horší než jednička. Princip identický, postavy identické, méně fórů a samozřejmě chybí jakékoli překvapení. Pořád ještě to pěkně uteklo, zábava celkem obstojná, holka bezvadná, ale prostě se to na ty čtyři hvězdičky vyšplhat nemůže. 60% ()

Pajky3

Jednička byla svěží a zábavná, ale bohužel přišlo pokračování, které vážně nebylo třeba. Sice mělo pár momentů, které pobavily (sebevraždy), ale jinak nenabídlo nic k zapamatování. ()