Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

husak_k odpad!

Fakt, že někdo tento film přirovnává k Indiana Jonesovi je vyloženě děsivý. Tohle je totiž nejvíc neoriginální rychlokvaška a totální béčko. Herci hrajou sami sebe a nebaví je to, příběh předvídatelný a absolutně o ničem, vtípky trapné. Film jenom potvrzuje nevkus moderního diváka, který už u filmů úplně vypíná mozek.. Stačí do filmu nacpat pár miláčků publika + Eda Sheerana a je postaráno. Mimochodem kdyby Gal Gadot nebyla desítka, v životě v Hollywoodu neprorazí, je to strašně špatná herečka. Btw tahle vaše "jednohubka" nebo "oddechovka" stála o 35 milionů dolarů víc než Duna.. Jen tak pro porovnání. 10% ()

]V[()Rt

Já mám Reynoldse rád, fakt si myslím, že je to supr cool sympaťák. Ale jestli ho ještě jednou uvidím zas hrát tuhle samou roli dokolečka dokola tak sežeru dvouhlavňovku! Chápu, že honoráře pro ústřední trio byly divoký, ale přesto - co na tomhle keslbuntesu stálo 200 mega? CGI je hnusnej papundekl. Na spoustě rádoby exteriérů je jasně vidět, že je to papundekl točenej vevnitř s plastovejma kytkama z OBI. To je mimochodem trend, kterej je v posledních pár letech celkem často k vidění. Mám takovou osobní konspirační teorii, že se v Hollywoodu začali fakt ve velkým skrze filmy prát špinavý prachy. Jo počkat, jakej že byl vlastně film? Těžko říct, poměrně rychle jsem upad do nějakýho katatonickýho kómatu a pak ta sračka naštěstí skončila. Humus, kterej by mohl na DVD v pošetkách prodávat Horst Fuchs. Kdyby si chtěl teda pokazit reputaci... ()

pollstro

Příběhem, zápletkou, scénářem a hlubším obsahem zcela rutinní filmová záležitost, která neobsahuje ani jediný náznak originality, a která při detailním zkoumání ztrácí veškerý smysl a logiku. Otázkou ačkoliv zůstává, zda je tento přístup klíčový pro plnohodnotný filmový zážitek? Akční blockbusterová zábava s hvězdným hereckým obsazením, která okázalým způsobem projevuje úctu těm největším dobrodružným velkofilmům dávné doby. Neustále se kupředu pohybující příběh plný akce, napětí, zábavy, hlášek a pocitu nekonečného dobrodružství, který je hlavním pohonem celého neoriginálním komplexního filmového celku, který cílí na jediné, tj. pobavit a zabavit celé své divácké okolí. Při distanci od jakéhokoliv hledání logiky, smysluplnosti a originality, se otevírá skvělý prostor pro volný a osvobozující pocit zábavy, která je v určitých částech filmového prožitku při sledování  filmů jednou za čas potřebná a nutná. Vždyť i samotný film dává několikrát najevo, jak absurdně a neoriginálně vše ve skutečnosti působí, ale trápí ho to ve skutečnosti?. Red Notice nelze odepřít jistá nespecifická nostalgická duše dobrodružného ducha žánrových klasik, přičemž nevidím jediný důvod, proč by to mělo být špatně. ()

Shadowspark

Dvě hvězdičky za klišé a neoriginální průběh děje, jednu za obsazení, komedijní a akční aspekt byly v pořádku, ale nepřipadalo mi to jako cokoliv nového, co jsem už neviděl nebo co jsem nemohl čekat, jediná věc, která by dokázala člověka pořád upoutat by byla obsazení Dwaynea, Gal a Ryana a upřímně, už je to unavující a klišé, že Ryan zase hraje sám sebe. ()

cerdax2

Pokud prekousnete, ze Reynolds musi v kazdem druhem filmu hrat "DeadPoola", tak jde o vcelku zabavne necele dve hodinky naplnene honickami a lehkymi zvraty. 70% ()

Vito_LePour

Jako vtipů tam bylo dost, chemie ústřední trojice byla skvělá. Ale film, přestože akční, jaksi postrádal tempo. Děj kulhal na všechny nohy, množství zvratů zcela uměle vytvořených rozhodně ničemu nepomohlo. ()

xxmurphyxx

Klasický Netflix v najrýdzejšej podobe. Obrazovo pekné no prázdne nič. Film bez pamäti hodnej scény či hlášky, film ktorý dnes pozriem a zajtra zabudnem. Námet či prevedenie nie je ničím výnimočné a jediný ťahák tu je tak obsadenie. Dovolím si tvrdiť, že s inými hercami by to bol ťažký podpriemer. Aj keď herci je silné slovo. Predsa len Johnson s jeho jedinou pózou dvihnutého obočia či celoživotný hláškar Deadpool Reynolds sú všetko len nie kvalitní charakteroví herci a o hereckom polene s tvárou anjela a postavou bohyne Gadot nemá zmysel ani písať, tá odohrá každý film s rovnakým vyhúkaným výrazom a svojím umením už u mňa prekonala aj legendárnu poker face Megan Fox. Našťastie aj na vzdory hereckým ne/kvalitám sú všetci sympaťáci so vzájomnou chémiou medzi sebou a keď k tomu prirátam par vtipných hlášok, na zabitie večera film poslúži dobre. Akcie tu je dosť ale znova, nič čo by človek niekde niekedy nevidel. Hlavne treba spraviť jedno aby si to človek vychutnal. Vypnúť mozog. ()

M_Bery

No jo... Klasický Netflix, u toho filmu člověk neví, jestli je to udělané takhle špatně schválně, a nebo jestli režisér předpokládal, že ten film bude dobrý, ale ouha... nepovedlo se... No, každopádně děj by ještě byl fajn, ale ten závěr s Ed Sheeranem co se rozmachuje kytarou a řve že hrál ve Hrách o Trůny a s tím že vlastně divák nepochopí kdo na konci byl zatčen a kdo ne mi přijde už dost velká blbost. Měl jsem od tohoto lepší očekávání. ()

pafka

Johnson a Reynolds rozhodne automaticky neznamenaji jasny vysledek resp. trhak. A ani to tady tak neni. Nuda se mnou cloumala kazdou scenu. Skoda casu vazeni. ()

srolyma

Mám rád tyhle dětské akčňáky s Dwaynem Johnsonem. Velkorysá výprava, krásné lokace, pořád je nějaká akce, místy je to i díky popkulturním odkazům celkem vtipné a když se střílí, tak se nikomu nic nestane. Oddechovka, která splnila svůj účel. ()

MIchael90

První polovinu mě film velmi bavil, dokonce natolik, že nakonec dávám čtyři hvězdičky a to i přesto, že posledních 40 minut jsou ve filmu hluchá místá, v kinematografii stokrát ohrané scény a u některých "akcí" jsem usínal. Ale Dwayne Johnson je prostě top, hodí tam jednu dvě hlášky a já se těším na další. Škoda nedotaženého nápadu a úsilí, alespoň takový pocti ve mě film vyvolal.. 4/5 ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (více)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí