The Kissing Booth

Velká Británie, 2018, 105 min

Patrick Kirst

Paul Millspaugh

• Marius

Takže máte tam dva megafláky od Mette Lindberg a vy s tým kurva naložíte takto!? 4/10(6.7.2018)

Je to taková jednoduchá jednohubka, která ovšem neurazí. Ze začátku je vlastně poměrně svižná a hezky to všechno ubíhá, jen ke konci to začne drhnout a její „týdny jsem nemluvila s XY“ mi přišlo přehnané, hlavně v kontextu toho, že střední taky jednou končí... Pokud máte chuť na romantickou komedii, kde není přehršle drama, ale naopak to z velké části docela rychle ubíhá, tohle by nemusela být špatná volba. Průměr.(8.6.2018)

Milý romanťák, který ale trochu naráží na nepochopitelný slib, který by se mohl porušit, když se tento pakt uzavřel v dětství, jenže jeden z dvojice na tom lpí tolik, že spíš naruší důvěrné přátelství a v tom vidím trochu nelogičnost, která mě trochu vytáčela.(6.9.2018)

Šak teda ... jedna moja polovica hovorí, že tu máme ďalšiu tínejč blbinu, a tá druhá tvrdí, že je to milá a very freš blbina. 2,5*(6.6.2018)

• ARI50

Pubertální dospivající děvče a její pravidla a brežněv, chvilkami jsem se fakt bavil chvílemi zase mi to přišlo debilní. A tak verdikt zni že se celkem povedlo sice nevím co mělo být bombou celého filmu ale na jedno podivání bohatě stači, trojka nan není vůbec pěkná kdo je bože vybíral.(10.10.2018)

• OG_Swifty

Chtel jsem jako svuj 1500. film ohodnoceny na CSFD vybrat neco solidniho, bohuzel neplanovane toto cislo pripadne saskarne z Netflixu, kde jsem se musel protrapit trapnym, stokrat videnym filmem ze stredni skoly. Samozrejme je to neco absolutne novyho, protoze tady maji holka s klukem nejaky pitomy zasady! Ve zkratce - hlavni herecka s vyskou 150cm suka (doopravdu) dvoumetrovyho bratra svyho nejlepsiho kamose, ale je to na tajnacku, protoze podle zasady cislo 9 se to nesmi. Po 100 minutach si oba dva uvedomi, ze to je picovina, a film skonci happy endem. Jako vyjimecne spatny pak hodnotim jeste trio zaporacek - OMG Girls, ktery nemelo oproti podobnym filmum vubec nic - krasu, humory, ponizovani hlavni herecky - proste nic. Podprumerna romanticka komedie (pokud se tomu tak da vubec rikat) z prostredi americky stredni skoly, ktera by se mohla uchytit nekde na Slovensku na Jojke hned pred / po Take me out s Jakubem Pracharem.(20.5.2018)

Ďalšia zvláštna americká teen komédia, u ktorej neviem, či sa mám smiať alebo vydesiť. 1.Ten humor mi pripadal príliš "unisex". Vkusom to tendovalo k Disney channel filmom. 2. Ten vodopád slov bol na nevydržanie. Ak by som to videl s dabingom, možno by som hviezdu pridal, ale dnes som sa doslova utopil v titulkoch.(27.6.2018)

Až na ten příšerný konec, dobré.(5.6.2018)

Neviem čo mám popravde povedať. Poznáte to, keď uvidíte film, z ktorého máte dojem, že bude len ľahká oddychovka a nemá vás čím prekvapiť, no keď si ho pozriete, tak vás absolútne ohromí? Podobne ako som to mal minulý rok pri sledovaní "Speech & Debate"? Presne do tejto kategórie by som zaradil "The Kissing Booth". Prekvapivá romantická komédia, ktorá funguje. Začnem najprv s tými negatívami, aby som ich len odstránil z cesty. Máme tu príbeh, ktorý vieme viac-menej veľmi dobre odhadnúť a je to trošku štandardné. Neubránime sa ani pár typickým stereotypom, no ku kreditu filmu, nesústredí sa na nich moc. A samozrejme musíme mať aj zápletku, kde sa hlavní hrdinovia pohádajú, no vieme, že sa veci medzi nimi napravia. A tá predvídateľnosť je tu dosť zrejmá. Toľko k mojim záporom a teraz sa pozrime na tie pozitíva. Lebo úprimne, je tu toho podľa mňa dosť. V prvom rade dávam filmu kredit, že decká v tomto filme pôsobia ako skutočné decká. Nie ako 25 alebo 27 roční, ktorí sa snažia tváriť, že sú študenti strednej školy. To je super. Postavy sú podľa mňa dobre napísané. Joey King je vynikajúca ako hlavná hrdinka Elle a osobne mám pocit, že si prejde aj určitým vývojom. Kým väčšina filmov robí z týchto hrdiniek klasické stereotypy, ktoré sa nikam neposunú, myslím si, že v jej prípade ide o to, že skutočne nejakými zmenami prejde. Jej kamarát Lee je tiež super. A je vidno, že ich priateľstvo je dôležité. Ale zase nemôžu ho posadiť nadovšetko. Ale je super, že kompromisy sa musia robiť a hlavne pochopiť, že šťastie je dôležité. A obe strany to musia akceptovať. Lebo nemôžeme byť šťastní vo vzťahu, keď tým stratíte niečo iné. Občas sa to stane, no treba nájsť cestu, ako môžeme byť šťastní a súčasne neprísť o priateľstvo. A to je super. Noah pôsobí spočiatku trošku stereotypne a možno to tak aj je, no súčasne má v sebe rovnaký šarm, ako hlavný hrdina z filmu "Our Times". A zmey, ktorými si prejde tu sú vidíteľné. Plus záverečná časť, kde sa otvoria všetky spomienky na ich školský rok je super. A je super vidieť, čo všetko dokáže veľa znamenať. Nemôžem povedať, že by to nebola klasická romantická komédia zo strednej školy, no v rámci svojich možností, tento film z toho vytrieskal asi najviac čo mohol. A nakoľko priateľstvo a láska je tu veľmi úprimne podaná, tak to rovnako vplývalo aj na mňa. A ostal mi po dopozeraní skutočne dobrý pocit. Ja som si tento film nadmieru užil, tie klišé ma neotravovali nejako moc a pozitíva jednoznačne prerážajú cez mínusy filmu. Neviem, či sa tak budú cítiť všetci, čo ho uvidia (asi skôr nie), ale ja nepoznám všetkých ľudí sveta a za seba hovorím, že je to skutočne dobrý film s dobrými postavami, dobrým posolstvom a v človeku zanechá dobrý pocit. Hodnotenie: A-(12.5.2018)

Od tohto filmu som čakala oveľa väčšiu hlúposť, preto dávam hodnotenie, aké dávam. Pretože som bola milo prekvapená, že je to celkom vtipné a milé a svieže a aj keď to má zopár klišé a prehnaných momentov, odpúšťam mu, lebo to jednoducho do takýchto teen romantických komédií patrí. Herecké výkony sú občas slabšie ale Joey hrá šibnutú pubertiačku naozaj dobre (veď ňou asi aj stále je) a chlapci.... no, keď už nič iné, aspoň sa na nich dobre pozerá :D Milé, oddychové a prekvapivo iné.(3.8.2018)

• Dado

Príjemná nálada v odľahčených scénach, navyše sem-tam podporená vtipným momentom (akcent, ročenkár) je tým, vďaka čomu je The Kissing Booth vcelku stráviteľným počinom. Potešilo aj niekoľko narážok na Raňajkový klub, ktoré zároveň budú pravdepodobne jediným, na čo si v spojení s týmto filmom dokážem o pár dní spomenúť. Romanticky ladené pasáže, ktoré sa v druhej polovici filmu stanú stredobodom diania, však neprinášajú nič, čo by človeku utkvelo výraznejšie v pamäti a ani snaha zahrať na vážnejšiu strunu v očiach divákov, zrejme až na rovesníčky hlavnej hrdinky, nemá veľkú šancu obstáť. (50%)(25.11.2018)

• Marze

The Kissing Booth je drsný jazyk, teen chlastačky do noci, sex a bezstarostnost. Ale není to dobrý film, proto ho radši vynechejte.(31.1.2019)

co by som povedala... vsetci by sme mali mat rule number 7 :)(14.5.2018)

• Jaro_slav

Kdyby mi bylo tak o 20 let míň (tj. 16), asi bych to baštil. Ale takhle jsem to přetrpěl jen kuli malý Kingový, abych se ujistil, že už neni ani malá ani roztomilá, a Joelovi Courtneymu, co byl tak skvělej v Super 8. Dva jediný fakt dobrý vtipy byly v závěrečnejch titulcích, mimochodem.(29.5.2018)

• suzanne1997

Já nevím, za mě asi dobrý, ale přeci jenom tomu něco chybělo. Na jednu stranu jsem něco podobného očekávala, na druhou musím poznamenat, že úplný top to tedy nebyl. Nedokážu ani pořádně vysvětlit, co mi na tom filmu vadilo, možná dialogy nebo malinko zapletená zápletka, asi nejvíc ten konec, ztratila jsem se a to pořádně. Zápletka sice zapletená, ale veskrze úplně jednoduchá, herci sice sympatičtí, ale bez originality a příběh místy smutný, místy k popukání a místy ani nevím, co si o něm mám myslet. Teď přemýšlím, jestli jej mám hodnotit pozitivně nebo negativně, no, u mě asi převáží ta negativa, ale obě strany mezi sebou vedou opravdu nelítostný boj. :D Určitě se tady najdou ti, kterým se zalíbí, stoprocentně má svoji cílovku, ale u mě nepochodil. Nechci jej však v žádném případě nějak shazovat, jsou lidé, kterým se zalíbí, proto bych asi doporučovala vytvořit si vlastní názor, přeci jenom, pokud se vám nebude líbit, můžete ho s klidem v půlce vypnout.(4.6.2018)

Dostala jsem něco celkem jiného, než jsem čekala. Myslela jsem si, že půjde o klasickou teenage romanťárnu, kdy se dva oťukávaj a vše skončí tím polibkem/happyendem. To ovšem byla jen cca půlka, pak přišlo solidní rodinné drama a konec byl o dost vyspělejší, než jsem čekala. Nejde o žádný zázrak, ale na odpolední doplňovačku žehlení lepší než Rosamunda.(4.2.2019)

Za mě super film. Tváří se to jako průměrná teenagerská komedie, ale je to něco víc. Jako jo, je vám jasné jak to dopadne, jaké budou asi zápletky atd. , ale kupodivu mi to vůbec nevadilo a těšila jsem se, až už se to stane. A navíc Noah Flynne je fakt ....velmi sympatický mladík :D Těžko uvěřitelné, že je ročník 1997 a když už jsem u toho herce, tak jak to, že není napsaný tady v seznamu herců, kteří hrají ve filmu?? Nějak to nechápu. Jmenuje se Jacob Elordi, kdyby to někoho zajímalo ...:D(31.5.2018)

• XXXXXXXX

Herci ze seriálu Ulice, by se od zdejší "herečky" mohli učit, kterak udělat Zagorku! Dva podprůměrné neflixy ve dvou dnech, proč???(23.5.2018)

Super,super a este raz super,romanticka komedia uplne do pohody,zlepsilo mi to naladu na maximum a Joey King bola uzasne roztomila...:-)(7.12.2018)

Taková ta klasická "odreagovačka", kde se budete smát a možná si i pobrečíte. Bylo to jednoduché, ale i přes to to mělo své kouzlo.(12.5.2018)

<< předchozí 1 2