Mandalorian se vrací za svým klientem, aby si převzal odměnu, avšak ne všechny zakázky se vydaří. (Disney+)

BROKEN_

Pane Favreau, miluju vás! Mandalorian servíruje během 30 minut skvělou podívanou. Akce byla super, a hrozně moc jsem držel palce Mandovi, aby zachránil Baby Yodu. Zatím to vypadá na jeden z nejlepších seriálu roku. BOMBA! ()

Sany33

Príbeh: Mando doručí zásielku a za utŕžený proviant si nechá ukuť kyris. Niečo sa v ňom ale pohne , niečo z minulosti, čo nedovolí imperiálnym zmetkom aby malého Yodu použili na pokusy. začína sa bitka s celým svetom. Prevedenie: Mne sa svet okolo Manda páči od prvej časti (čo môžete vidieť na mojom hodnotení) ale až táto časť bola ozaj gulervúca. Odkryla pohnútky hlavného hrdinu a nasadila príjemné zimomriavky pri poslednom fighte. Niečo mi hovorí, že s Landom sa asi nevidíme naposledy. 98% ()

drackula

V závere tejto epizódy som si povedal, že toto je presne ten moment, kedy som sa do tohto seriálu zamiloval. Čistokrvnejší western som už dlho nevidel. Zápletka ako z Johna Wicka, ale šlapalo to náramne. Dokonca som si povedal, že Stormtrooperi konečne nie sú úplné trubky. Mandaloriani sú úplne top a po dlhšej dobe si Star Wars opäť nesmierne užívam. This is the Way! 100% Disney plus ()

Ironfood

Oproti druhému dílu je tu sice zlepšení, ale pořád žádná sláva. Děj se posune o kousek dopředu, ale opravdu jen o kousek a bohužel naprosto předvídatelným směrem. Rozhodně se nedá říct, že by vyprávění dostalo spád, naopak to působí, že se tvůrci snaží co nejvíce natahovat stopáž. ()

cyphercz

Co mi na tomto díle nejvíc vadí je fakt, že Mandalorian nemá sebemenší problém chladnokrevně zabít 10 mírumilovných Jawů co jeho jenom "taserovali" svými elektropuškami, nebo chladnokrevně kuchnout nožíkem na houby space bizona co jen chránil svého nenarozeného potomka, ale kvůli baby Yodovi se najednou celej emocionálně sesype a je skoro zabit (kdyby nezasáhla deus ex machina) i s tím svým roztomiloučkým kamarádem, který je hlavním důvodem proč tomu většina lidí dává plnej počet... jsem zvědavej kam se to bude dál vyvíjet. ()

Pidzey

Zatím to vypadá hooodně dobře. Baby Yoda je prostě boží. Doufejme, že tvůrci udrží laťku nastavenou prvními třemi díly. ()

Bozvav

Díl od dílu zajímavější. Opět na mne moc mlčenlivé, ale alespoň se tam začíná pomaloučku vkrádat nějaká myšlenka a hlavní postava projevuje i nějakou emoci. Akce dobrá, hlavně v závěru epizody. Pořád děsně krátké. Třetí eizodu vidím na tři hvězďule a to hlavně za to, že ve mě vzbudila zvědavost dívat se na další díl. Snad přibude do party někdo ukecanější. ()

aR3Zz

Konečně pořádné rozbalení akce. Díl pěkně zapadl a celkem pěkně zakončil úvod série. Nyní dojde ke krájení chleba: jakým směrem se budeme ubírat? A jak si má člověk vytvořit nějaké pouto k ohelmovanému hrdinovi? Je velmi těžké vykreslovat jeho charakter pouze skrze hlas, gesta a flashbacky - mi to zatím nestačí. ()