Miliardář předstírá vlastní smrt. Naverbuje mezinárodní tým agentů, který se vydá na odvážnou a krvelačnou misi s cílem odstranit brutálního diktátora. (Netflix)

Denzen

Sú tu stále ľudia, ktorí očakávajú od Baya hlbokú filozofickú drámu o stvorení sveta??? Toto je ten najrýdzejší Bayov film aký kedy natočil. Rozhodne nie najlepší, ale obsahuje všetko, čo patrí k jeho štýlu: spomalovačky, akčné naháňačky, cliché + šťavnatú brutalitu, ktorú nikdy takto veľa vo filme nemal. Za mňa čisto kvalitná uletená zábava, ktorá ukazuje, že sa Bay konečne odklonil od tých otrasných transformerov. ()

Caesarion

Tuhle raketu by měli vidět Hobbs a Shaw. Tímhle filmem jsem se vyléčil z letošního PRŮSERu co si kluci produkovaly. Nejen že tohle je pro mě od začátku kotel, ale nic nestaví na něčem víc a nebere se tolik vážně. Takhle nějak to má vypadat. Hloupé jednoduché násilné, hodně záběrů hodně střihu, nejvíc akce jako nikde jinde. Bay tohle umí především. ()

evita_

A toto bola aká smiešna hlúposť. Nevedela som čo od toho očakávať, ale bola som nakoniec príjemne prekvapená. Sa mi to páčilo od naháňačky mestom, cez skackanie po strechách budov, škarediackeho diktátora až po nezmyselné vytečenie šialených hektolitrov vody z bazéna veľkosti jakuzzi. Aj tie nelogické nezmysli čo tam boli, tam proste sadli ako riť na šerbel. Nebude mi vadiť vidieť to znova. ()

mistrpropr

V hlavní roli střih. Velkej rozpočet je na akci vidět, akce je efektní a dost přitažená za vlasy. Na druhou stranu se na to docela dobře kouká... Velkorozpočtová jednohubka ()

Malaghost

Špatně sestříhaný trailer, co trvá 2 hodiny. Bay měl tolik hraček, že zapomněl na všechno ostatní. Kamera super, hrdinové taky. Všechno ostatní je průjem. ()

Zagger

no ja nevim... tupy film, nudne hlasky, ale byla to jizda... asi jako hrat Saints row 3 mixnute s CoD a Max Paynem.. jen ten pribeh nejak nedrzel pohromade, kdyby byl lepsi scenar urcite by se z toho zrodilo i pokracovani, takhle je to spis takovy vyplach bez ladu a skladu ()

peter.m

"6 Underground má potenciál na minimálne osem pokračovaní ako to bolo v ságe Rýchlo a zbesilo." /príbeh-/herecké výkony-/pointa-/hudba-/výprava*/ ()

Weminator

Jediné co jsem od filmu 6 Underground čekal, byla hloupá přestřelka. Po prvních 15ti minutách, jsem to chtěl vzdát, protože to bylo přesně tak, jak jsem očekával. Ale nakonec jsem to neudělal a díky bohu za to rozhodnutí, protože jsem nakonec dostal jeden z nejlepších akčních filmů! Dobře, nejedná se zrovna o ten nejnápaditější příběh (i přesto, že mně se líbil hodně), ale kamera a záběry, které jsem viděl, byli absolutně EPIC! Jestli je něco co Michael Bay opravdu umí, jsou to přehnaný akčňáky tohohle typu. Zavzpomínal jsem u toho na první díl Transformers a 13 Hours, kde byla mimochodem stějně úžasná hudba jako tady. Jestli od filmu 6 Underground nic nečekáte, tak na něj mrkněte, určitě budete příjemně překvapeni. ()

Dr.Gogo odpad!

Pozor! Informuji ty, kteří trpí častým mrkáním, že jim mohou během vteřiny uniknout i některé celé scény, protože střihač filmu je asi bývalí kadeřník s profesionální deformací. Kvůli prevenci epileptických záchvatů jsem film nemohl dokoukat. Komu se film líbil doporučuji podobné: jakýkoliv stroboskop na diskotéce. ()

Kosik8

Taková sušší bondovka od netflixu, která ale dokáže hodně pobavit. A proč ne, příběh sice obyč, ale Ryan prostě zvládl zahrát opět dobře a zase pobavit, rozhodně to stojí zato. ()

MarkHarry

Už dlouho se mi nestalo, že bych se u akčního filmu tak nudil. Akce hlavně na efekt, hlášky sušší než troud, děj jako několikrát nastavováná kaše, tlačí se tak hodně na pilu až z toho vypadl totální nesmysl. ()

WazzapKal

Michael Bay a návrat ke kořenům! Ta ůvodní honička ve Florencii totální majstrštyk. Je tam sice vidět dost nedostatků viz poškození auta, ale to hned zachrání crash kde lidi lítaj z aut jak hadrový panenky. Team seskládanej topově. Jako parádní akční nálož. Proboha lidi neřešte tu příběh, Bay ho vždycky měl jen na napojení akčních scén ve kterých je mistr v oboru. ()

Majkl_fuky

Go go go go go... Dechberoucí honičky aut, orgasmické výbuchy čehokoliv (i kdyby to snad byly zmenšené dřevěné modely aut), hlavně ať je to co největší, akční záběry zblízka, z ptačí perspektivy, pak nějaký to Slow motion... Podle mě takhle Bay vidí svět i přímo svýma očima, jinak není možný, že by furt dokola točil tímhle stylem a vlastně je to i furt dokola to samý, jen někdy tam jsou lidi a auta, jindy roboti co mohou být auta, no ty vole. Ale tak ať si nepřipadám zas tolik pokrytecky - před deseti lety jsem měl tyhle Bayoviny rád, ale snad ani není možný na tomhle wow akčním stylu jet celý život. Jedna hvězda za nápad, ten byl dobrej. ()

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (více)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají