Nesmělý řidič Uberu Stu (Kumail Nanjiani) touží po pětihvězdičkovém hodnocení od svých zákazníků a tak se snaží udělat vše pro jejich maximální pohodlí a naprostou spokojenost. Od milého úsměvu, nekonečné trpělivosti až po bonbóny zdarma. Ale když mu do auta nastoupí nevrlý obrovský chlap jménem Vic (Dave Bautista), zjistí, že úsměv a trpělivost na něj zrovna nezabírají. A bonbóny už vůbec ne. Z nerudného pasažéra se vyklube tajný policajt, který má zrovna po oční operaci, a tak nemůže řídit auto. Na cestu do akce, na jejímž konci by mělo být dopadení drogového dealera, si proto poněkud netradičně objedná právě Stuův Uber. Tím začíná jejich neuvěřitelná bláznivá spolujízda, kdy se nejistý Stu chtít nechtíc postupně zapojuje do Vicovy policejní akce. Zpočátku mu nahrazuje jeho nejistý zrak, ale jak akce nabírá obrátky, přebírá iniciativu a stává se pro tento den postrachem celého podsvětí. A pětihvězdičkové hodnocení a úsměvy už příliš neřeší. Ale možná bude Vic nakonec patřit mezi jeho nejspokojenější pasažéry a pomůže Stuovi vylepšit skóre. (CinemArt)

warrenur

Obcas podareny gag, sem-tam otravny vreskot Stu-a, ktory ma trochu iritoval. Kumail, ako komik ma bavil viac ako Kumail - herec. Zapletka jednoducha s jednym, ci dvoma prekvapeniami. Ako celok pomerne vtipna jednohubka, ktora vsak mala rozhodne na viac. 50% ()

peetrejr

Taká sprostostička. Šablónový príbeh slepého King Konga a inda z Teórie veľkého tresku. Ale fakt tu také niečo chýbalo, proste oddychovka, normálne som sa reálne aj zasmial, tak som sa proste úprimne zasmial. Ale ako väčšie hodnotenie ako 3* dať nemôžem. Jednoducho film nie je obdarovaný najpriaznejšími hereckými výkonmi aj keď scéna vo veterine bola fakt super ale jednoducho priemer. ()

Sydonai

Neurazí, nenadchne, ale vlastně jsem to čekal hloupější. I přes velmi jednoduchý scénář se podařilo do filmu propašovat několik povedených fórů a nechuťáren, které prospěli celkové zábavě. 65% ()

CaptainCzech

Velmi zajímavý filmový počin, jelikož je to absolutní dvojsečná zbraň. Je tu totiž skvělé duo hlavních herců Bautista-Kumail kteří si neskutečně sedli a diváka baví, ale klasický a předvídatelný děj, zvraty (někdo dobrý je zlý) a záporák (žádný příběh, zkrátka je hajzl). Humor kolikrát dostane do kolen, ale je ho tu tolik, že po půlce filmu si říkáte ''proč tak moc''? Skvělé bojové scény, hlavně Bautista x Číňan (nepamatuju si jméno), kde krásně ukazují hrubou sílu proti mrštnosti. Nebo na začátku celá scéna v hotelu, ta je luxusní. Bohužel totálně pokažený až do uší bijící nevhodnou sluníčkářskou hudbou. Uznávám ale stereotypy kterých tu bylo požehnaně a to u každé postavy, kdo koukne na film pochopí. Zkrátka na každou dobrou věc, připadne nějaká špatná. Každopádně pokud máte rádi přepálené, ale opravdu hodně přepálené akční komedie, rozhodně je to film pro vás. Já je rád mám a zasmál jsem se, ale tohle bylo už trochu moc, slabší 3 hvězdy. ()

SpeedyCZ

Je tam pár výborných hlášek jako "Šéfe, to je akvárko." nebo "kdo tu zaparkoval loď?". Batista je super a Kumaila, ač ho rád nemám, tak tady celkem sedl. Buddy movies už moc není, takže jen houšť. ()

BOURQUE

Jednorázová, odľahčená akčňá komédia, založená na dominancii dvoch odlišných charakterov (D. Bautista a K. Nanijani). Práve „silná odlišnosť“ charakterov je kľúčovou časťou a v podstate akýmsi záchranou celého filmu. Všetko iné, ako aj vedľajšie postavy a príbeh, idú bokom. P.S.: I. Uwais stále má dobrú kondičku. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

sadlokan

Mhouří jako B.Spencer,ale vlastně vypadá jako nafouklej Lee Van Cleef.A až na záchvaty vážnosti je to docela vtipný. ()

Rathalos

Vyborna komedia s dobrymi hlaskami a dvojicou Nanjiani Bautista,ktory sa pekne doplnali,akcie bolo pomenej,ale to mi vobec nevadilo,lebo som siel do tohto filmu s tym,ze si pozriem dobru komediu a to sa aj stalo...:-) ()

helloween93

Milým překvapením bylo, že film není konverzačkou ale akční buddy komedií, která sice v rámci žáneu nepřináší nic nového, ale rychle odsýpá a po stránce chemie postav a humoru funguje a je vtipná. Bautista netradičně s vlasama. Škoda, že to v kinech neuspělo, i když to asi šlo předpokládat, tohle je spíš tak na Netflix než na to jít do kina. 3* ()

Olík

Spolujízda z kategorie milé překvapení. Snímek, od kterého opravdu nic nečekáte (spíš naopak), ale když přijdou závěrečné titulky, přistihnete se s blaženým úsměvem. Pohodová akční komedie s fungující chemií mezi hlavními aktéry, tempem a ucházejícím humorem. Jak napsal klasik Enšpígl: „On mě ten film docela vypálil rybník“. Vypálenou vodohospodářskou stavbu mám i já. Šel jsem do toho s despektem, odcházel s dárečkem. ()

JetDryerFan

Pěkně rozmáchnutá akční komedie, která je ujetá tak akorát. Dobře načasované vtipy a pár dost možná nesmrtelných hlášek v druhé polovině filmu mě donutily zapomenout na tu prapodivnou kameru na začátku i pár trochu kostrbatých a ohraných "akčních" záležitostí. A poté co se na scéně mihli Austin Dillon, Ty Dillon a hlavně teda Daniel Suárez (američtí závodníci nejvyšší soutěže NASCAR) v rolích řidičů UBERu, získal pro mě film samým překvapením nový rozměr. ()

geek.ondra

Bautista nemá v tomhle žánru co dělat a Nanjiani udělal chybu že do toho vlezl... Nejtrapnější komedie za hodně dlouhou dobu. 1,5/10 ()

bararich8

Dobrá komedie vyžívající aktuální témata. Hlavní dvojka je hodně zajímavá kombinace, ale nakonec to dobře dopadlo. Příběh je jinak tupý a tak tak stačí na to, aby na tom všechno sedělo. Škoda, že se tam Iko nemohl víc vyřádit, ale to by byl asi jiný žánr. Hlášek je ve filmu spousta, hlavně od Kumaila a i když se ne všechno povede, ve výsledku je to nadprůměr. Příjemné,* ()

dalziel

Draxovi a Daneshovi to pekne odsýpa v super uber komédii.Škoda že Nebulu hneď skraja upratali.Mohli to radšej vymeniť a prehodiť s Mirou Sorvino.Rozhodne oveľa zábavnejše ako Hobbs a Shaw. ()

Cinematrix

Muslim z Karáčí v elektromobilu na lýzink, kterej řídí jak dement, protože přes hustý vobočí nevidí na cestu a vedle něj dočasně skoroslepá hlavohruď z Vošingtnu na honu tryskovýho blondýna z Džakarty. To se prostě musí vidět! Hlavohruď se tu s ničim moc nesere, a jelikož hovno vidí, nakládačku dostane i figurína v obchodě. Ten muslim se taky snaží, sem tam ze sebe vysype nějakou úsměvnou hlášku a jelikož je dost nesmělej, tak se rozhodl, že bude dělat do bílejch Američanek, protože se mu líbí emancipace, kdy nemusí žádnou Indku za nevěru ukamenovat, i když potenciál by na to měl, protože naprosto perfektně hází vším, co mu přijde pod ruku. Prostě oddychovka... ()

RoneXxXD

Tak tahhle jízda 5ti hvězd nedosáhne a je to škoda z trailerů to vypadalo dobře. Béčková komedie,která opravdu nic nenabízí a humor byl nudný zde zcela skoro nevtipný v podstatě většina okolo tohoto filmu byla břečka. Strašně mi to připomínalo jako by se snažili natočit něco mezi filmem Taxi a Na Doraz,bohužel kvalit těchto filmů moc nesáhli. Soundtrack je zde strašně nevýrazná složka a rap s hejkáním se do filmů absolutně nehodí a ničí to vtipnost té scény. A kamera jak by smet,ano je zde pár vtipných scén to souhlasí,ale opravdu jedná se v mém případě tak o 4 scény. Rkovost tohoto filmu je naprosto zbytečná,vulgarismy zde byly opravdu trapné a opravdu to nezachrání komickou stránku filmu že za každým slovem je mrdat a další věci. Tohle není deadpool či South Park aby to fungovalo. Herecké výkony byly asi okay,prostě akorát pro komedii. Příběh je opravdu volovina a opravdu sem nechápal jak jim mohl údajný zločinec ucházet až do konce filmu, minimálně 6x za film měl šanci to s ním skoncovat. Víckrát se na to podívat asi nemusím. A samozřejmě hrozné klišé. 45% ()