Tři šesťáci, nejlepší kamarádi Max, Thor a Lucas, dostanou od dívek pozvání na svou první "líbací párty". Jenže žádný z nich se ještě nelíbal. Zkoušejí to na gumové panně, ale to se moc nedaří. Dostanou tedy nápad, že budou špehovat své dvě dospělé sousedky Hannu a Lily pomocí dronu, který patří Maxovu otci (a Max má přísný zákaz na něj sahat). Dívky se ale dronu zmocní a odmítají ho vydat. Hochy z domu vyprovodí, Thor ale při odchodu šlohne Hanninu kabelku, ve které má dívka extázi. Domluví se na výměně, ta ale dopadne špatně, protože zdivočelý dron se rozbije o autobus.Kluci utečou ze školy a plánují zakoupit nový dron. Dívky jsou jim v patách, chtějí svoji extázi, Lucas ji ale předá policistovi, který se ovšem domnívá, že jsou to vitamíny. Dívky se pomstí tím, že dron v obchodě koupí, jedná se o poslední kus, a donutí kluky, aby navštívili Hannina bývalého přítele Benjiho a získali drogy od něj. V divoké přestřelce vodní pistolkou se klukům skutečně podaří drogy od feťáků získat, a Max pak nasměruje získaný dron oknem do otcova pokoje – bohužel tak nešťastně, že dron pokoj zdemoluje. Kluci se kvůli tomu mezi sebou těžce pohádají a Max dostává od otce zaracha. Večer se u něj ale objeví Lucas, přesvědčí ho, aby se vykradl oknem z domu a šel s ním na líbací párty... (TV Nova)

BOURQUE

„Good Boys“ so svojím nie príliš šikovným spôsobom sa snaží pripomenúť, aký je to dobrý pocit mať pri sebe skvelých priateľov, ktorý sú pri tebe a dá sa s nimi prežiť veľa dobrodružstiev. Niektoré scény sú za čiarou a kľudne by ich mohli vynechať (napríklad scéna na diaľnici). Na kvalite/úrovni jednotlivých scén je vidieť, že S. Rogen bol jedným z hlavných producentov filmu. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

helloween93

Vtipná komedie o šesťácích, taková americká a modernější verze Třetí skoby pro Kocoura. Rogenův rukopis z pozice producenta je znát a nechybí humor o penisech. Universal z tohohle levného flicku udělal ziskový projekt. 3* ()

Rathalos

Film Good Boys ma hrozne prekvapil,necakane skvela komedia s paradnou hudbou a hlaskami,ktore nemaju chybu,ti traja krpci boli neskutocne cool,naozaj humor i zabava ako sa patri,nie je nic lepsie,ako sa z chuti zasmiat...:-) ()

Olík

V tomto případě je potřeba nechat vodu v klidu na sporáku dokud doopravdy nezačne bublat a nepropadnou panice, že jste se ocitli uprostřed prohlížení sbírky pokémonů o velké přestávce na základní škole. Ono se to rozjede a rozjede se to tak, že se to bude jenom těžko kočírovat. Uznávám, je tam to až chlapecký romantické dobrodružství jako například ve Stůj při mne, Rošťácích, nebo dejme tomu našich Pánech klucích…..ale maximálně tak z deseti procent….a to jenom ať nežeru. Zbytek už je jenom Pařba ve Vegas, Prcičky, Superbad, Travička zelená, Sexy párty, Sousedi.....a takhle bych mohl pokračovat dál a dál. Šesťáci jedou rakety, jako profesionální lvi mejdanů a ten kdo má rád styl humoru již zmiňovaných kousků, bude dost možná mluvit o komedii roku. ()

HenryIvan

Buď vám to príde v podstate vtipné a roztomilé zároveň alebo máte svoj názor na vulgarizmy a celkovo „ adult content “ v komédiách s deťmi v hlavných úlohách a pýtate sa samých seba, kam sme to dospeli. Musíme si však uvedomiť v akej dobe žijeme a prispôsobiť sa jej. Chlapcom to išlo. Mali svoje momenty, kedy som im aj ja chcel dať jednu za ucho, no po väčšine sa k ich „ problémom “ dalo viac než ľahko „ relatenuť “. Miestami fakt zábavné, inokedy trochu „ brrr “ (lepšie to vystihnúť neviem), ale v totále som sa bavil. Opäť raz škoda celkového hodnotenia, no to koreluje s úvodnou vetou tohto príspevku. ()

Vabr

Po Nic ve zlým jsem se na Hodné hochy nadšeně těšil a nebylo obav, aby se mi to nelíbilo. Humor je správně zvrhlý, přesto si drží svou úroveň, aby nesklouzl k zbytečné bezmozkovosti, mladí herci zvládají svou úlohu na výbornou, jejich dobrodružství prožíváme na plno s nimi (nejradši jsem měl Lucase), pořád se něco děje, a když sem tam dojde na dramatickou linku, příběh to nekazí a stává se vhodnou součástí filmu. Vyhodnocení: A myšlenka na konec je jen pěknou třešničkou na dortu ()

pepa3rd

Tak tohle bylo pekvapení, už dlouho jsem se u něčeho tak nenasmál. Ano, je to místy vulgární, ale tak nějak mile. Určitě se na to ještě někdy podívám. 70 % ()

Maximilianus

Je to sympatické, detsky naivné, o dospievaní a je to milé. Humor je dosť často až silne absurdný, ale to mi nevadilo. Pre mňa to však nemalo taký pocit niečoho viac, aj keď sa mi to páčilo. Možno to bolo tým, že chlapci boli na jednej strane až moc odvážny a robili a hovorili veci, ktoré by chalani v ich veku nerobili a na druhej strane boli veľmi naivní a až moc nevinní, tiež neprimerane ich veku, resp. v kontraste s ich povahami. Takže dobré, ale niečo mi tam chýbalo. 6,4/10. ()

holub109

Duo Seth Rogen a Evan Goldberg nám coby producenti naservírovali další sprostou a ujetou komedii, tentokrát z pohledu dětí. To samo o sobě zní dost zajímavě, ale příběhově to žádná sláva není. Humor ale většinou docela funguje takže pokud hledáte oddechovou komedii a chcete na chvíli vypnout mozek, pak vás Good Boys nejspíš nezklame 60% ()

rublik05

Moc jsem tomu zpočátku nevěřil, ale nakonec se z toho vyklubala příjemná, ale především vtipná dětská komedie se sympatickými herci a vcelku povedeným příběhem. Ústřední trojice malých herců mě neskutečna bavila, některé scény jsou opravdu moc povedené, líbila se mi příjemná uvolněná atmosféra, není nouze ani o nějaké ty silnější momenty, u mě spokojenost, milé překvapení. Nic světoborného, ale bavil jsem se. 6/10. ()

Cooller

na infantilní humor mě užije a dnešní generace mladých herců se prokazuje jako relativně schopná. Celkem rád bych tohle viděl r-rated potom by tam už chyběl vicemeně jen Cartman ()

WheX

Takový svěží závan co se týče komediálního žánru pro mě. Film mě zaujal už podle traileru, rozhodl jsem se mu tedy dát šanci a nezklamal, výborná komedie o dospívání děti v moderním světě, plný sprostých slov, alkoholu, drog a sexu. Děcka jsou výborný, bavil mě jejich humor, hlášky, naprosto brilantní, je, je sledovat jak vidí věci které jsou pro nás známé a běžné, ale pro ně je to úplně jiný svět a úplně to nechápou a prostě se chovají podle toho co kde viděli či slyšeli či co si zrovna myslí, výborná bitva s paintball pistolí, ty dvě holčiny které jdou že začátku po nich taky vtipné, ale nejvíc mě bavil Keith L. Williams, rozhodně v něm vidím komediální potenciál, minimálně než dospěje. Prostě taková jiná komedie, která si myslím dokáže pobavit každého. Za mě silnější 4* a rozhodně jeden z těch lepších filmů tohohle roku. ()

Brooks

Detský ekvivalent Superbad. Len s kratšou stopážou, ktorá pomáha plynulejšiemu tempu a s detinskejšími problémami, ktoré zase zapríčiňujú menej nekorektnej zábavy. ()

stephano

Skvělá komedie se skvělýma hercema, Necekal sem ze to bude tak vymakany. Naivita tech kluků je úžasná zaroven to funguje jako parodie. Jo a super soudtrack!!! ()

PaulCZE odpad!

Za dalších 10 let se dočkáme i fakujících nemluvňat a samozřejmě jen černých, všichni už budou jen černý :) ()

curfew77

Trailery slibovaly skoro PAŘBU VE VEGAS z prostředí třináctiletých, bohužel je ale film z nějakého záhadného důvodu velmi často pojatý spíš tak, jako by byl třináctiletým určen, a to navzdory občasné drsnější mluvě a nějakým těm mlhavě představeným drogám. Nevím, pro koho GOOD BOYS vlastně vznikli, a myslím, že to nevědí ani samotní tvůrci. Nečekal jsem moc, ale i tak lehké zklamání. Banálních a zcela zapomenutelných 50 %. ()

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

18.12.2019

Phil Lord a Chris Miller se spojili s tvůrčí trojicí Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett a Chad Villella) a dohromady teď chystají novou komedii s medvědem. V podstatě by mělo jít o… (více)