Rafa, Rafa, Rafa! (S01E04) (epizoda)

Rafa, Rafa, Rafa!

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2018, 55 min

Kevin Kiner

Každá mafie má idiota, který může všechno posrat nebo posere. V gangu Felixe to je Rafa, Unese na vánoce dceru vlivného politika a nasere tím hodně lidí. Půl Mexika hledá Rafu. Kiki je stále víc frustrovaný z práce zdejší policie. Zatím nejlepší epizoda celé série. Líbí se mi také využití popové hudby 80.let.(27.7.2019)

Taková příprava na značný drogový upgrade, který bude pravděpdobně následovat ve druhé části první série.(11.9.2019)

Hezky se to vyostřuje..(21.6.2019)

Rafa jednoduchý kokotko, co umí kopat díry a málem sám v jedné skončil. Klasický archetyp bohaté sedlácké smažky, co na to nemá...73%.(25.2.2019)

Moc se mi dosavadní vývoj zatím líbí. Samozřejmě to nemá až takový náboj jako Narcos z Kolumbie, nicméně je na co koukat. Tato epizodka nás blíže seznámí s tím, co se stane, když necháte alkholika a retarda o samotě. Asi zatím nejlepší epizoda, která nám dokonale ukázala, kterak v Mexiku fungovaly vládnoucí složky a jak mile byly napojeny na podsvětí. Nádherná ukázka světa s absencí spravedlnosti, kde pouze peníze udávají tempo a určují chod hry. Lepší 4 kousky. Ke všemu opálený Peña začíná být kurevsky kůl.(2.12.2018)

• - Písnička, která hraje v 28. minutě, je „Vuelve A Mi“ od Grupo La Rebelion. Ve 32. minutě hraje „Karma Chameleon“ od Culture Club. (Bioscop)