(7/2012, TV Joj) Ďalšia kooperácie trojice Marshall, Roberts a Gere (Pretty Woman). A že by sa mi tento ich druhý filmík zdal o moc horší sa nedá povedať. Rovnaká šablona ako takmer v každom podobnom romanťáku, ale tento krát s celkom zaujímavým námetom. Ako oddychovka na sobotu podvečer ideál. ...6/10(8.1.2012)

• Autogram

Netuším, či je to zámer tvorcov, ale občas sa stane, že sa na pľaci stretnú rovnaké hlavné postavy v úplne inej charakterovej polohe. Niekedy to vyjde a inokedy zase nie. Toto bude asi skôr druhý prípad, mdlý príbeh nedáva šancu na zaujímavý film napriek hereckému obsadeniu. Chcel som dať iba jednu hviezdu, ale úsmev Julie Roberts aj na mňa funguje.(7.4.2013)

• LadyVader

O čem to proboha bylo? O ženské, která absolutně neví co chce? O chlapovi kterej nemá žádnou hrdost, nebo spíš mozek, že jí naletí, ikdyž ví jaka je? O štastným, naprosto klišoidním konci? Pretty woman mě neoslovila a tohle tuplem ne, romantickou komedii si představuju fakt jinak, nejak kde se z chlapů nedělaj dementi.. Teda, je možný že jsem prošvihla nějakej důležitej moment filmu, protože jsem v půlce na asi 20 minut usnula :-D.(17.11.2009)

Nevěstu na útěku nelze srovnávat s Pretty Woman, jak se tady někteří snaží, protože kromě hlavních představitelů nemají nic společného - prostředí, charaktery postav, nic. A já musím říct, že se u Nevěsty vždycky dobře oreaguju. Ne že bych si ji sama pustila, ale když ji chytnu v televizi, klidně se podívám.(28.6.2015)

Tak já nevím... před pár lety, kdy jsem se na ten film dívala poprvé mě moc nezaujal a dnes jsem byla tedy docela příjemně překvapená. Julia Roberts je krásná ženská, šedivý Richard pro mě nic moc. Bylo to sladké a místy jsem měla tendence dát si ruce před obličej stejně jako na konci Graham. Ale mě tyhle devadesátky sedí prostě tak nějak víc, než dnešní romanťárny. // 28.4.2018 Stále platí, že čím jsem starší, tím se mi to líbí víc.(24.2.2013)

• - Sandra Bullock odmítla nabídku hrát ve filmu. (Bioscop)

• - Julia Roberts, Richard Gere, Hector Elizondo, Kathleen Marshall a Larry Miller si společně zahráli také ve filmu Pretty Woman (1990). (MahYa)

• - Rolu Maggie si mala zahrať Jennifer Love Hewitt, tá však pár týždňov pred začiatkom natáčania z projektu odstúpila. (martin1m2)