• dobytek

Za normálních okolností bych se tomu vyhnul velkym obloukem, ale jednou jsem byl na návštěvě u bratra a tento film tam zrovna sledovala jeho stará, takže jsem značnou část z toho taky pochytil. Dost dlouho mi trvalo, než mi došlo, že to neni Pretty woman, ale jenom nějaká podobná sračka, ve který hrajou moji "oblíbenci" Richard Gere a Julia Roberts. Může se to zdát neuvěřitelný, ale tenhle film je ještě o něco blbější, než zmiňovaná Pretty woman, takže mi nezbývá nic jinýho, než to ohodnotit odpadem. Tohle totiž ani neni film. Tohle je prostě kýč.(31.12.2006)

• Radyo

Tady chtěl někdo těžit ze slávy a popularity Pretty Woman a nějak se mu to vymklo z rukou, že? Ale opravdu, tohle si mohli všichni zúčastnění odpustit. Není to sice úplný blábol, ale tvůrci nepřináší absolutně nic nového pro tento již tak hodně profláknutý žánr. A Richard Gere? Pro něj už nemám slova. A kdyby se na Robertsovou nedalo aspoň příjemně koukat, tak bych ten film sundal ještě o hvězdu níže.(26.4.2003)

• MiaMahoney

Pretty Woman byla úspěšná. Nevěsta na útěku úspěšná není. Pardon, ale tento film není ničím víc, než jen nevydařenou sázkou na původní herce (Gere, Robertsová, Elizondo, Miller…) okořeněnou trapným dohadováním dvou osob, u kterých prakticky od začátku víme, že spolu stejně skončí. Občas hysterický, občas provokativně klidný Gere v této roli nepřesvědčí, Robertsová má tu svoji skutečně trapnou (jestli se takhle chovají dospělé americké ženy, pak je to zřejmě zbytečné komentovat) a celková ujetá koncepce filmu má do dokonale pohádkové atmosféry Pretty Woman hodně, hodně daleko. Dvě hvězdičky za soundtrack a Richarda Gerea, „děsícího hady“ :-).(2.3.2009)

• kingik

Maggie třikrát uteče svým ženichům od oltáře a z jejího příběhu se stane novinový hit. Ike Graham je totiž novinář, který z vyslechnuté hospodské informace napíše atraktivní článek, kterým se chce znovu dostat do přízně redakce. A tak se Ike do Maggie zamiluje a já měl následovat jejího příkladu a měl jsem od tohoto filmu rovnou utéct. 40%(1.2.2009)

• croxika

To,čo perfektne fungovalo v Pretty Woman medzi Richardom a Juliou som v tomto filme nedokázala nájsť. Márna snaha o oživenie toho, čo im už raz prinieslo úspech obrovských rozmerov a celý dej, herci, scény aj film boli také nezáživné, že to nezachránili ani deti skáčuce po Gerovi či samotný Gere utekajúci za autobusom v snahe dobehnúť svoju lásku,ktorá ma nevýslovne otravovala svojím neustálym a nemožným zbabelským utekaním...(10.12.2012)

• - Sandra Bullock odmítla nabídku hrát ve filmu. (Bioscop)

• - Julia Roberts, Richard Gere, Hector Elizondo, Kathleen Marshall a Larry Miller si společně zahráli také ve filmu Pretty Woman (1990). (MahYa)

• - Rolu Maggie si mala zahrať Jennifer Love Hewitt, tá však pár týždňov pred začiatkom natáčania z projektu odstúpila. (martin1m2)