Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caskett
  ***

  Tvůrce musím pochválit za originální nápad pro romantickou komedii. To že se vyskytuje ústřední dvojice Julia Roberts a Richard Gere, nemusí nutně znamenat, že se jedná o pokračování Pretty Woman. Sedí jim žánr, sedí jim režisér. Je přece hodně hereckých dvojic, které se objevily ve více než jednom filmu: Hanks a Ryan, Cruise a Kidman... A upřímně řečeno, myslím si, že jim oběma romantické komedie sedí. Nebo jste (každého zvlášť) viděli v poslední době v nějakém lepším žánru? Navíc rok 1999... ten film už se pomalu stává klasikou :-). Nemá žádné zásadní nelogické zvraty (myslím provinění proti žánru, samozřejmě) a je od začátku jasné, že to dobře dopadne... parádní oddechovka. Pokud se budete podivovat nad tím, že si všichni muži z městečka postupně chtějí Mag vzít, ikdyž znají její pověst a pan Reportér se za 2 dny zamiluje a začně toužit po svatbě... tak potom koukáte na špatný film :-)))(24.2.2013)

 • Aleee89
  ***

  Julia a Richard jsou hodně dobří herci, takže asi jen těžko něco pokazí. Tady taky nic nezkazili, ale přesto jsem od tohoto filmu chtěla více a jaksi jsem to nedostala. Prostě klasická romantická komedie, kterých už tady bylo snad milión, komedie, na kterou se ale i přesto dá dívat a užít si to, i když je někdy až moc sentimentální, komedie, která už zkrátka nemá čím překvapit...(9.6.2014)

 • lennyd
  ***

  Ike Graham (Richard Gere) je novinář, jehož sloupky jsou oblíbené (nejen) po celém New Yorku. Rád se strefuje do žen, a když se hospodě doslechne o dívce, která již mnohokrát utekla od oltáře a nechala ženicha stát před knězem samotného, rozhodne se o ní napsat článek. Maggie (Julia Roberts) si ale pošpinění v novinách nechce nechat líbit, a rozhodne se bránit, což skončí Ikeho vyhazovem z novin. Ten se vydá do městečka, kde Maggie žije, aby dokázal svoji pravdu - a zjišťuje, že se právě chystá čtvrtá Maggina svatba... Měl jsem náladu na nějaký alespoň trochu romantický film, a tento - dle názvu i dle obsazení (Julia Roberts a Richard Gere) přesně tu správnou dávku romantiky sliboval. A i když se asi s předchozím počinem obou zúčastněných nedá srovnávat, nemůžu říct, že by se mi film do nálady netrefil - většinu filmu jsem se docela příjemně bavil, a největší zásluhu na tom měl Richard Gere, a jeho přeměna z New Yorského cynika do zabouchnutého puberťáka (a jeho konverzace s místními burany). Klidně by mi ale stačilo, kdyby ta čtvrtá svatba již vyšla, protože posledních deset minut "Maggina procitnutí" už bylo přespříliš, ale tak to má v romantických filmech asi být..(12.5.2013)

 • Marek1991
  ***

  Toto je skôr komerčný príbeh s veľkým haló okolo a ako romantická komédia je to obyčajný priemer. Divoká a naivná Maggie a Ike, ktorý si nechá popliesť hlavu ma nezaujali nejak extra a je to skôr príjemný príbeh, ktorý mohol byť aj kratší. Mňa nejak nezobralo to, že utiekla spred oltára, je to len obzvláštnenie inak tuctového deja. Romantika a postavy však vedia zahrať a tak viem byť zhovievavý.(13.6.2012)

 • Radyo
  **

  Tady chtěl někdo těžit ze slávy a popularity Pretty Woman a nějak se mu to vymklo z rukou, že? Ale opravdu, tohle si mohli všichni zúčastnění odpustit. Není to sice úplný blábol, ale tvůrci nepřináší absolutně nic nového pro tento již tak hodně profláknutý žánr. A Richard Gere? Pro něj už nemám slova. A kdyby se na Robertsovou nedalo aspoň příjemně koukat, tak bych ten film sundal ještě o hvězdu níže.(26.4.2003)

 • - Sandra Bullock odmítla nabídku hrát ve filmu. (Bioscop)

 • - Rolu Maggie si mala zahrať Jennifer Love Hewitt, tá však pár týždňov pred začiatkom natáčania z projektu odstúpila. (martin1m2)

 • - Julia Roberts, Richard Gere, Hector Elizondo, Kathleen Marshall a Larry Miller si společně zahráli také ve filmu Pretty Woman (1990). (MahYa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace