Nevěsta na útěku

Nevesta na úteku

Komedie / Romantický

USA, 1999, 112 min

• lesumir

Dost fadni romanticka komedie, ktera se snazi navazat a znovu spojit dvojici z Pretty Woman, Gere a Roberts sice tvorili skvely par, ale tady uz to kouzlo neobnovili. Musim uznat, ze to bylo pro me velke zklamani, kdyz obsadili takove hvezdy! 3/10(11.7.2006)

• Tuxedo

Novější variace na Pretty Woman? Ne, spíš nepovedená romantická komedie se známými herci z jiného filmu.(12.4.2005)

Nejsem škarohlíd a navzdory všem negativním komentářům si myslím, že je to zábavná, milá a romantická komedie, které nechybí nic z toho, co od této kategorie nenáročných filmů v rámci žánru očekávám a chci. Pohodovka co má svižné tempo, humor i nefalšovanou romantiku. Originální zápletka obratně proplétaná obvyklými žánrovými klišé, sympatická dvojka v hlavních rolích, slovní přestřelky, hlášky, všeho je tu hojně. Jedna z těch, které potěší pokaždé, když si jednou za pár let dám repete. A srovnávat ji s Pretty Woman jen proto, že si hlavní role střihli Gere-Robertsová? Já vím, svádí to, ale přesto mi to přijde trochu mimo.(8.2.2013)

V tomhle filmu si opět společně zahráli Julia Roberts a Richard Gere. Bohužel se neopakoval úspěch ani svěžest Pretty Woman. Vlastně celej tenhle film táhne neodolatelný Gere, Julia je tady dost nevýrazná a její role mi přijde trochu divná (proč teda vlastně utíká?). Ale za toho Richarda ještě 3*.(1.5.2004)

„Trocha mi to pripomína Mlčanie jahniat.“ Veľmi voľné a neveľmi dobré pokračovanie trháku PRETTY WOMAN z roku 1990 je svižnou a milou stávkou na istotu pre romanticky naladených divákov na sobotný večer. Škoda len, že skvelý začiatok (s koňom) vyšumí do neurčitej atmosféry ničoty. Každopádne, ak milujete šarmantného Richarda Gerea a usmievavú Juliu Robertsovú, neváhajte. Príjemne ma prekvapilo, že z filmu cítiť, ako si všetci rozumeli, takže mnohé scény sú po hereckej stránke oveľa podarenejšie, ako by ste do mien Gere/Robertsová povedali. Ale druhý NOTHING HILL to nie je. A že už ten nebol geniálny.(16.12.2006)

• - Rolu Maggie si mala zahrať Jennifer Love Hewitt, tá však pár týždňov pred začiatkom natáčania z projektu odstúpila. (martin1m2)

• - Julia Roberts, Richard Gere, Hector Elizondo, Kathleen Marshall a Larry Miller si společně zahráli také ve filmu Pretty Woman (1990). (MahYa)