poster

Kazatelova žena

 • USA

  The Preacher's Wife

 • Slovensko

  Kazateľova žena

Drama / Romantický / Fantasy

USA, 1996, 124 min

 • anniehall
  **

  Tak tohle je ukázkový příklad, jak se dělá klasická americká limonáda. Sladká jako cumel, plná lákavých přísad, myšlenkově chudá, ale navoněná. Pozor, kdo nemá rád bublinky, ten bude mít možná problémy se zažíváním. Ale jedna věc se tomuhle filmu nedá upřít a to: výtečné gospelové písně v podání Georgia Mass Choir v čele se sólující Houstonovou. Ty sbory jsou opravdu perfektní a Houstonová dokazuje, že alespoň zpívat rozhodně umí, obzvlášť, když má co.(6.5.2008)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $48,102,795Tržby Celosvetovo $49,050,000║ Mať zaujímavé herecké obsadenie ako Denzel Washington a Whitney Houston a nevyťažiť z toho dohromady nič, je dosť amatérske čo sa týka tvorcov filmu. V tomto kresťanskom počine prevláda nezáživnosť, či už postáv, vykreslenia ich charakter, pokusov o nejaký ten odľahčený vtip, moralizácia, povrchné ponaučenia do života,.... Jednoznačne Penny Marshall nezvláda svoj post a prácu s hercami a preto tento snímok trpí a uspáva na svojej 2hodinovej dĺžke, kde sa skoro nič čo by aspoň trošku obohatilo sledujúceho neudeje. "Nezáživný podpriemer" aspoň tie piesne sa ako tak dajú prežiť /40%/(8.5.2008)

 • Chamyl
  odpad!

  Ne, ne, ne a ještě jednou ne! Na rozdíl od některých dalších komentátorů nemám nic proti hereckému obsazení výhradně z řad černošských herců. Absolutně nestravitelným je ovšem obsah filmu, který by nepozvedl vůbec nikdo, takže výkon Whitney Houston je v tomto kontextu zcela nepodstatný. Příšerná, přeslazená a jako laciné želé se natahující slátanina bez chuti s náboženským podtextem, kde jsou všichni šťastní, chápající, rozumní, přátelští a především zcela nepřirození. Z jiného světa tak není jenom Denzelův anděl (u jehož představitele opravdu nechápu důvody k účasti na tomto projektu), ale celá tahle utopistická komunita z pera jakéhosi náboženského snílka. Pryč od toho a to co nejrychleji. I ta nejhorší argentinská telenovela je 100x přesvědčivější a uvěřitelnější.(21.9.2008)

 • fiLLthe3DD
  *****

  Velmi příjemné romanticky laděné rodinné drama. Whitney Houston a její hlas jsou na tomto filmu asi nejlepší. Co se týče mého hodnocení v dnešní době by to bylo možná za 4*,v horším případě za 3*... Jelikož jsem ovšem tento film kdysi opravdu miloval(samozřejmě kvůli Whitney),tak slabších 5* tomuto snímku dám...70%(19.3.2014)

 • Marina111
  ***

  Whitney Houston je sto razy lepšia speváčka ako herečka, a preto vlastne ani nečudo, že tých niekoľko filmov, ktoré má na svojom konte, nie sú vlastne ničím iným, ako romantickými rozprávkami pre odrastených snílkov. Treba však uznať, že občas dobre padne i úplna naivita, najmä keď je osladená mimoriadne chytľavým černošským gospelom a vianočnou pozlátkou(5.6.2012)

 • - Whitney Houston (Julia Biggs) účinkování ve filmu z počátku odmítla - přesvědčilo ji až opětovné přečtení scénáře a honorář ve výši 10 miliónů amerických dolarů. (fiLLthe3DD)

 • - Do hlavní ženské role, kterou nakonec hrála Whitney Houston, byla zvažována Julia Roberts. (fiLLthe3DD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace