Kazatelova žena

Kazateľova žena

Drama / Romantický / Fantasy

USA, 1996, 124 min

• Martin741

Whitney Houston zazila svoj vrchol popularity a slavy, ale co cert nechcel, napadla ju hrozostrasna myslienka zahrat si vo filme /po akejsi spolupraci s Costnerom tusim ......./. No a vysledok stoji za hovno. A este aj to hovno je miestami zaujimavejsie, ako tento film. No ale za to, ze 2 - 3 sceny vyzerali, ze ich aj niekto reziroval, dam horko- tazko 11 %(21.5.2013)

• kingik

Co toto bylo?!!!! Nemůžu jinak, než dát odpad, protože tenhle film už nikdy nechci vidět znovu. Nuda k uzoufání ve spojení s otřesně netalentovanou Whitney Houston je kombinací smrtelnou. Nikdy jsem si nepřál, aby to už skončilo, jako v tomto případě. Na děj se mě neptejte, protože prostě jsem si z téhle kraviny neodnesl vůbec nic a Denzel Washington se mně svojí snahou všechno zachránit, taky pěkně zprotivěl. Prostě šílené!(11.2.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $48,102,795Tržby Celosvetovo $49,050,000║ Mať zaujímavé herecké obsadenie ako Denzel Washington a Whitney Houston a nevyťažiť z toho dohromady nič, je dosť amatérske čo sa týka tvorcov filmu. V tomto kresťanskom počine prevláda nezáživnosť, či už postáv, vykreslenia ich charakter, pokusov o nejaký ten odľahčený vtip, moralizácia, povrchné ponaučenia do života,.... Jednoznačne Penny Marshall nezvláda svoj post a prácu s hercami a preto tento snímok trpí a uspáva na svojej 2hodinovej dĺžke, kde sa skoro nič čo by aspoň trošku obohatilo sledujúceho neudeje. "Nezáživný podpriemer" aspoň tie piesne sa ako tak dajú prežiť /40%/(8.5.2008)

Velmi příjemné romanticky laděné rodinné drama. Whitney Houston a její hlas jsou na tomto filmu asi nejlepší. Co se týče mého hodnocení v dnešní době by to bylo možná za 4*,v horším případě za 3*... Jelikož jsem ovšem tento film kdysi opravdu miloval(samozřejmě kvůli Whitney),tak slabších 5* tomuto snímku dám...70%(19.3.2014)

Tento film je o tom, jak kdo přistupuje k otázce Vánoc a víry v Boha. Pokud člověk v tyto věci věří, je pro něj jednoduché tento film mít rád. Pokud někdo propadl všeobecnému konzumu moderní doby a není schopen připustit, že život je něco víc než jen koupě plazmového televizoru, chaty nebo auta, pro toho je opravdu velmi těžké pochopit tak jednoduché věci jako jsou mezilidské vztahy, porozumění, pomoc bližnímu či pokora. Pokud někdo tento jednoduchý film zlehčuje, je citově plochý. Velice se mi zde líbil D. Washington, byl skutečně roztomilý. W. Houston podle mě hrála co, čemu věřila. A ti dva malí kluci byli taky velice sladcí. To celé nám dává dohromady pěkné vánoční drama s trochou romantiky. PS: Opravdu se mi líbí nedělní chození do kostela na americký způsob. Komunita drží víc pospolu a kněz je opravdu pastorem. Jeho kázání lidem pomáhají. Nechci kritizovat římskokatolickou církev, ale dle mého názoru by neměl člověk chodit do kostela jen proto, aby slyšel úchylně znějící zpěv faráře a neustálé řeči, které nikomu nic neřeknou. Kněz by měl k lidem mluvit srozumitelně. Měl by jít jejich součástí, ne nějakou neuchopitelnou autoritou.(5.12.2010)

• - Whitney Houston (Julia Biggs) účinkování ve filmu z počátku odmítla - přesvědčilo ji až opětovné přečtení scénáře a honorář ve výši 10 miliónů amerických dolarů. (fiLLthe3DD)

• - Do hlavní ženské role, kterou nakonec hrála Whitney Houston, byla zvažována Julia Roberts. (fiLLthe3DD)