Beverly Donofriová vyrůstá v šedesátých letech na malém městě a jakmile se jí přiblíží puberta, zajímají ji především kluci. Společně s přítelkyněmi vyrazí na večírek, kde se pokusí upoutat pozornost místní fotbalové hvězdy, do níž je beznadějně zamilovaná. Chlapec ji však znemožní a Beverly se ze smutku vyplakává v koupelně. Tady náhodně narazí na Raye Haseka, který se jí zastane. Beverly je ve škole považována za chytrou a talentovanou studentku, touží jít na univerzitu a stát se spisovatelkou. Její sen se zhroutí v okamžiku, kdy zjistí, že je v patnácti těhotná s Rayem... (oficiální text distributora)

Streeper

Musím uznat, že jde o originální příběh, velká chyba je v tom, že je nudný a ničím zajímavý. Dokonce i jinak dobrá Drew mi tady přišla neuvěřitelně protivná. Naopak Steve Zahn se mi ukázal v jiné a skvělé herecké stránce. ()

Juto

Vtipné, dojímavé a plné životnej iskry. Barrymore podáva výkon, ktorý je jemný, istý a podmanivý. 6/10 ()

Riley

Tři nebo čtyři, tři nebo čtyři....někdo píše, že nudné a emociálně slabé - s tím vůbec nesouhlasím, naopak některé scény mimořádně silné. Vztah matka s nechtěným synem = super. Něco tam ale chybělo, nebo přebývalo, jen nevím co! ()

venison

Zajímavý příběh o tom jak je dívka dotlačena shodou okolností do role matky, kterou nechce být.. Chybělo mi tam trošku víc hloubky nebo více šťávy.. Jinak fajn relax film k zamyšlení.. Dalo se z toho vytřískat víc.. Každopádně super vedle sebe vidět hrát Drew Barrymore a Brittany Murphy ve víceméně vážných rolích ;-) ()

H.Gordon

Řekla bych, že se jedná o zajímavé psychologické drama. S komedií to tedy nemá nic moc společného, ale to je můj názor. Já jsem se tedy moc nesmála. Možná ze začátku ano, ale film je rozdělený na dvě půlky. Ta první je úsměvná (možná komedie), druhá je k zamyšlení a drsnější. Drew byla výborná a nějakou chvilku jsem přemýšlela, jestli nemám dát 4 hvězdičky, ale nakonec to nebylo podle mě tak silné, aby si je zasloužilo. Kdyby film byl kratší o půl hodiny, tak by to bylo asi lepší. ()

Loki_Six

"Sometimes we love people so much that we have to be numb to it. Because if we actually felt how much we love them, it would kill us. That doesn't make you a bad person. It just means your heart's too big." ()

Phillo

Vo svojej hĺbke fascinujúca dráma, na povrchu "ďalší film s Drew". Možno ma dostal svojou nekomerčnejším poňatím, možno tým, že nálady Beverly sú mi nápadne známe a tým pádom uveriteľné. Síce je to podané trochu drasticky ale čo už. Drew hrá výnimočne a to mi stačí. 75% ()

kaze

Keď mám povedať praavdu, čakala som niečo oveľa horšie. Akosi filmy s Drew Barrymore nie sú ktovie čo. Ale celkom ma v tomto filme prekvapila. Nie je to nič geniálne, ale je to asi jej najlepšia rola. A musím dať 3 hiezdičky za to, že to bolo sem-tam aj naturalistck vtipné :) ()

Ronee

Zaujalo ma prostredie, teda Amerika 60.rokov a hippies kultúra. Bolo to zvláštne obdobie, kedy všetci doma niečo pestovali: "Máma doma suší trávu!" Dnes si ho dosť idealizujeme, aj keď je pravda, že vtedy bola aspoň hudba pôvodná a žiadne coververzie. Pozerala som, ako vyriešili kostýmy, účesy a podobne. Aj keď životopisné filmy nie sú mojou cieľovou skupinou. Bolo to však dobre spracované, keďže je to podľa knihy, natočené tiež dobre a herecké výkony sa mi takisto páčili. Fajn bolo, že sa striedali dve časové roviny - minulosť a prítomnosť. Pekne sa dal sledovať vývoj postáv, ako po psychickej tak aj fyzickej stránke. Musím niečo vytknúť? Tak možno ten pátos americký. ()

DadysGirl

To je tak hrozně depresivní a při tom podivně hezkej film. Chlapeček je naprosto boží, ale při tom vždycky vypustí z pusy něco tak strašnýho... Svatební hostina je naprosto tragická... Nejlepší kamarádka je opravdu nejlepší... A všichni jsou tam zralí pro psychiatra, ale koukala jsem na to naprosto fascinovaná a nějak zvráceně se mi to líbilo... ()

mikhail

Veľmi dobrý film, možno až na ten záver, ktorý skôr pripomínal telenovelu. Oceňujem hlavne herecký výkon Drew Barrymore. Nebyť toho konca dám o jednu * viac ()

ostravak30

Miluji Drew Barrymore. A tím je řečeno vše. Jsem tedy ochoten jí vše odpustit. Pro ten její sladký úsměv a nádherné oči... Je to má platonická láska. Jo a zpět k hodnocení filmu. No není to zrovna trhák, ale docela to popisuje tehdejší šedesátá léta. A pak je tady i pár humorných věcí. Není jich sice mnoho, ale najdou se. Já budu maximálně stručný. Pro mě je skvělé sledovat Drew v jakémkoli filmu a jak jsem říkal, jí bych odpustil vše. Snad kromě hraní v péčku. Ale možná...no ponechme tuhle úvahu stranou. Zkrátka, viděl jsem další její film. Není špatný, ale nejspíš si raději příště pustím nějaký jiný. Ale protože v něm hrála, jsem rád, že jsem ho viděl. A říkal jsem už, že jí odpustím vše? ()

Jonatthan

Je zajímavé, že existují režiséři a režisérky, kteří nenatočili žádný vyloženě špatný film. Jedna z nich je i Penny Marshall. Ve spojení s kamerou Miroslava Ondříčka mne vždy dokážou potěšit. ()

DandaPiper

Tento film znám vlastně téměř od jeho vzniku. Za dob HBO zdarma a období, když bylo všechno ještě prostý a zdánlivě jednoduchý. Už tehdy jsem ho měl rád a uchovával ho jaksi v povědomí. Dnes jsem ho ale po dlouhé pauze opět viděl a musel jsem svoje hodnocení zvednout. A to hned na plnej počet. On totiž funguje velmi dobře jako komedie, ale jako drama funguje ještě daleko lépe a to je něco, co jsem schopen ocenit až dnes a na co se mi vyplatilo těch pár let počkat. Drew není ani moje oblíbená herečka, ale ani neoblíbená, tím pádem tu nefunguje žádná zaujatost, která by se přikláněla na jednu nebo druhou stranu. Nicméně toto je už druhej film, kterej mám v oblibených, a kde ztvárnuje hlavní postavu, takže ...je nakonec svým způsobem oblíbenkyní, nebo si jen vybírá filmy, který jsou mi prostě něčím sympatický? Neodpovídejte:) ()

zazka

Nádherný film o rodičovskej láske k deťom. O tom, ako tie deti deformuje v negatívnom aj pozitívnom zmysle, o životných túžbach a snoch a o tom, aký je vlastne život nevyspytateľný a krásny. Nemôžem na tento film povedať nič zlé, ja som si ho len užívala. Pobaví, rozplače, donúti sa zamyslieť... Dokonca ma potešili aj veľmi dobré herecké výkony Barrymoreovej, Zahna, Woodsa a malého Cody Arensa. Jeho herecké prevedenie 6-ročného Jasona, keď mu navždy odchádza otec na motorke a on za ním beží v župane a papučiach držiac len kefku na zuby ma strašne dojal. ()

jessic

Komedie? Chvílemi kruté drama o svobodné matce, zpackaných životech, snech, rodičích a dětech. Skvělé proměny Steve Zahna a poměrně snesitelná Drew Barrymore. ()

allegria

Ať hledám jak chci, nenajdu nic, co bych tomuto filmu vytkla. Všeho je v něm tak akorát, a na to, jak moc je hlavní téma už obehrané (mladá nezralá matka), je to úžasně zpracované. Jemný citlivý humor, který vkusně předvádí tragikomiku života a připomíná, že i v dramatech vždycky můžeme najít aspoň jeden důvod se usmát, když už ne se popadat za břicho. Herci byli taky skvělí, a s přihlédnutím k tomu, jak je ten film starý, mě hodně mile překvapil. ()

Katie

...Nevzpomínám si na film s Drew Barrymore, který by mě víc zaujal. O tomto filmu kdekdo může říct, že je nudný a že není o ničem, do určité míry by měl pravdu. Ovšem pro mne tento film o něčem je a to především o vztahu mezi rodičem a potomkem. I když je to film zasazený do (asi) šedesátých let, tak jeho téma je zcela určitě nadčasové... a navíc se mi líbila hudba... ()