Tři vteřiny

• Česko Tři sekundy (více)

Pete Koslow (Joel Kinnaman) je bývalý voják speciálních operací, který pracuje jako informátor pro FBI, aby pomohl zlikvidovat obchod polské mafie s drogami v New Yorku. Když se však operace FBI zvrtne a výsledkem je smrt tajného policisty newyorské policie, je Pete donucen vrátit se do Bale Hillu, vězení, ve kterém si předtím odpykával trest za zabití. (Magic Box)

megajalec

Nebolo to top, ale dobré. Príbeh o chlapíkovi, ktorý pracuje infiltrovaný a v utajení na rozložení drogového gangu. Prvá akcia nevyjde, tak ide do väzenie, kde má improvizovať a dokončiť misiu. Hodia ho však cez palubu, tak si musí poradiť sám. Niektoré osoby a linky nie príliš dotiahnuté (policajt resp. detektív pracujúci na vlastnú päsť, postava Pike), záver mi tiež prišiel taký zbrklý a nedôveryhodný. Výborný Kinnaman. U mňa 3,5. ()

JohnCoffe

Klasický námět, kdy se na tebe všichni vyserou a jsi pro ně jen návnada. Joela Kinnamana jsem viděl po delší době a neztratil nic ze svého tvrďáckého looku. Škoda že pasáž z vězení nebyla delší ale jinak film kvalitní. ()

wowylgu313

No zas tak boží to teda nebylo ... A ani na sexy pohled Joel Kinnamana to nemůžu moc házet. Protože zas takový krasavec to není, jasně že je ale jsou krásnější. Každopádně tohle je film na který si myslím dokážete do druhého dne zapomenout. Nemastné, neslané. Těch 45-50% bych tomu tedy (trošku donucené) dal. Nepřišlo mi že by to drželo nějaké tempo, místy jsem se nudil. Zápletka byla doslova zamotaná zápletka. Vězení a celá ta druhá půlka mně nedokázala vtáhnout zas až tak moc ... Nevím no. Obyč. krimi/drama, které rozhodně nevyčnívá z davu. Obsazení příjemné o tom žádná. ()

Kushina

Moc skvěle herecky a scénáristicky obsazený film: Určitě vám v hlavě koluje "nikdy nevěřte pilicajtům" Čím větší a tajnější institut, tím větší krysa co má neomezenou moc a dokáže vás zahodit jak kus hovna. Petr se tím ale vypořádal jako správný voják a zachránil život sobě a své rodině a abych policistům nekřivdil, tak jeden správný týpek, co má koule. 65% ()

Saxos

Stále stejný příběh hrdinného informátora, zde pro změnu polská komunita, na kterého jsou všichni hodní a zároveň hodně zlí. Klady: když vezme svůj osud konečně do svých rukou, film dostane ten pravý náboj, škoda že tak pozdě. ()

Heywood

Jeden z mnoha obdobných filmů, který ukazuje, jak ošidné je spolupracovat s policií nebo FBI. Nejsou tam nikde žádní hodní. Joel Kinnaman v hlavní roli bývalého trestance je hodně přesvědčivý a jeho původní odsouzení za vraždu se filmem jen mihne. Ale vyvolává otázky, zda spravedlnost opět neselhala. Ana de Armas v roli manželky je sice půvabná a milující, a nakonec hrdinkou, ale její naivita ve filmu diváka skoro podražďuje. Překvapením pro mnohé je nejen uspořádání věznice, ale svévolnost a možnost vražd v těchto místech, se kterou se vězeňská správa USA zřejmě stále neumí vypořádat. Film má napětí, a snad i dobrý konec a hláška, že Policie New Yorku je největší policií ve světě je přinejmenším neotřelá. Film dáte jednou, uspokojí a už se k němu většina z nás nevrátí. Dodejme, že tvůrci potrestání hlavního viníka ve filmu vůbec nedořešili, jako by čekali na divácký ohlas a udělali tak případný druhý díl. Ta vypočítavost z filmu až příliš čiší. ()

veverysiak

Veľmi slušne obsadený kúsok z prostredia donášačov, tomu odpovedajúce výkony aj gradácia príbehu, možno sa chlapi mohli viac pozabávať s postavami poľskej mafie a tiež dobrúsiť niektoré nelogické veci, ale ako celok slušný nadpriemer, takže 65%. ()

hony23

Asi 20 minut jsem tápal, kdo je mafián, kdo od FBI, kdo od policie a kdo informátor. Pak si to naštěstí sedlo a byla z toho celkem napínavá taškařice, ve které nikdo nemohl věřit nikomu. Finále bylo naprosto uspokojivé. ()

quido_zidle

Rejžo máme tam?: Zlého bílého muže(ideálně víc), hodného černocha (ideálně víc), lesbu, neprávem odsouzeného veterána, drogový gang z východu, zlý stát/FBI a silnou milující americkou manželku (ideálně lehce dohněda..)? Ano? Tak to můžeme na Netflix, to nás tam pustej. Jen lesbě dejme příště větší prostor, přišlo mi to dost sexuálně nevyvážený. Jinak docela dobrá oddychovka s vynikající bossem gangu - ten naháněl husí kůži opravdu dokonale! Dal bych i 4 hvězdy nebýt toho stupidně zahraného agenta FBI (Clive Owen - ten tam měl jeden dialog lepší jak druhý)a těch skorohodných, čistých černochů v kriminále (kontrast vs ti zlí, špinaví a potetovaní běloši)... ()

Diaconix

Hlavni hrdina ma sice neustale vyraz chlapca lapeneho přy prvni samohaně, ale fajne, aneb gdo inemu jamu kopa, sam do ni pada. Charakterni černi a zasrani běloši su enem taka třešnička na dortu, ale tady to sedí jak poklička na hrncu. Dobre jak cyp. Zdař buch! ()

kolly13

Triptich námětů jako přistěhovalci s kšeftama v komunitě, "zrazený" informátor a vězeňské prostředí. Osobně mne bavilo až to poslední, díky čemuž se to drápe do kvalitního průměru. Nesedí mi Armas a Kinnaman, ani Pike. Scénář ok, ale režie a střih nesedí. Je to takové divné. ()

chozze008

Cus buzny. Nemuzou bejt jednou originalnejsi? Treba ze je to magor co miluje svyho plysaka a voni mu ho spalej, to je furt vydirani pres rodinu, to je tak vomlety. Nebo ze mu prestanou vozit jeho oblibeny banany, co ja vim kurva. Jako jo , uz se tesim az na konci se vsema zase vyjebe, ale jinak bych ocenil u CSFD tag "family shit free movie", coz je samozrejme zbytecne, kdyz za dobu sve exitence nejsou schopni ani pridat zacernovani spoileru. Zvednul jsem na 4 ale proc nekam zmizelo a znova to psat nebudu. ()

PTuranyi

Výborná dráma chlapíka, ktorý sa ocitne medzi dvom mlynskými kameňmi. Jedným je miestna hlava poľskej mafie Klimek alias Generál a druhým je FBI. K tomu ešte rodina. Produkcia sa perfektne stará o atmosféru, takže príbeh sa ženie z jedného problému do druhého. Herci svoje úlohy hrajú presvedčivo. Či už je to Joel Kinnaman v hlavnej úlohe, Common ako policajt NYPD, Rosamund Pike ako agentka FBI, Clive Owen ako zradný kolega alebo hociktorý díler či bachar. Nerozumiem síce kde sa vzal názov Tri sekundy na prežitie, preložený z neoficiálneho Three seconds, keďže vo filme padne iné časové rozmedzie: "Skús prežiť tri hodiny a uvidíš". ()