Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Crainovi se vracejí do domu, aby vyzvali na souboj duchy minulosti, příšerná tajemství a nenasytné zlo. Přitom konečně vychází najevo, co je v Červeném pokoji. (Netflix)

Recenze (34)

Sayko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jsme brilantně zakončili sérii. Tvůrci do posledního dílu spojili všechno, co se nám v předchozích dílech líbilo a vyvolávalo v nás emoce. Objevil se strach (pár lekaček), nádherná kamera, výborná hudba, vypichuji hlavně závěrečnou songu If I go, I'm going, která se neskutečně hodila a její text vpadl do příběhu jako poslední kousek puzzle. Dále jsme také dostali srdcervoucí, silný a dojemný konec, který mě donutil dát tomuto dílu pět hvězd. This house, she's quite talker. ()

maoc 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Před poslední epizodou bylo víceméně jasné co a jak, ale ne proč. Poslední díl tomu všemu měl dát zabarvení, vtisknout ráz. V podstatě se mohl Mike Flanagan vydat dvěma směry. Vybrat si monstrum za tím vším, člověka (nebo dům), který byl iniciátorem a hybatelem zla a toho buď nechat vyhrát (hororový, zlý konec) nebo nějak zařídit, aby byl poražen nebo aspoň uspán či obrácen (dobrý konec). Zvolil si a my můžeme brblat, že jsme chtěli to druhé, ale to je asi jediné, co nám zbývá. Konec ale sílu i logiku a nevyhnutelnost má a jediné, co bych mu vytknul je přílišná délka a snad až moc slov, obzvláště Stevenových. ()

Reklama

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fantastické finále kde se vše ukončí a vysvětlí, lépe to snad ani dopadnout nemohlo. Krásný vyzuál, skvělé herecké výkony, parádní atmosféra, romantické, veselé i smutné zároveň. Na tenhle závěrečný díl se prostě vyplatilo čekat a splnilo očekávání. Tento projekt se prostě povedl po všech stránkách. ()

Korbitch 

všechny recenze uživatele

Na tohle jsem čekal celou dobu? Na ubulenou nudu, kde se bude každej vykvákávat ze svých chyb, hříchů a bůhvíčeho ještě? No to fakt díky. Já už se bál, že tam bude pořádná konfrontace, vygradovaný děj a pořádné strašení. Ještěže se tam jen mluvilo, mluvilo a mluvilo, to mě totiž hrozně moc uspokojilo. Až mě to lepí v nohavici tvl. Kecy, kecy, kecy, nuda, nuda, hovna. Nikdy víc tuhle sérii. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Som nadseny ako to uzavreli. Pecka. To, co v desiatich castiach ponukol tento serial som doteraz nevidel. Od technickej stranky, uzasnej hudby, citlivej kamery, po stvarnenie vsetkych moznych zanrov s uzasnou, a hlavne uveritelnou atmosferou, ktora vas vtiahne medzi zive postavy, ktore su stvarnene herecky naozaj vyborne. Klobuk dolu. Odporucam, ako sa vravi "vsetkymi desiatimi". Za mna jednoznacne plny pocet. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (2)

  • Písnička, která hraje na konci epizody, je „If I Go, I'm Going“ od Gregory Alana Isakova. (Duoscop)

Reklama

Reklama