Skličující ticho (S01E10) (epizoda)

 • USA

  Silence Lay Steadily

Horor / Drama

USA, 2018, 1 h 11 min

 • Esgalnor
  *****

  Skvělé zakončení, které všechno vysvětlí a nadmíru uspokojivě uzavře. A zároveň je to hodně silné a závěr člověk obrečí. I přes fakt, že úplný konec je možná "až moc", mně to sedlo a sežral jsem jim to. Horor poslední dva díly úplně vymizel a místo toho se z toho stalo drama zobrazující rodinné trauma a kolektivní vypořádávání se smrtí milované osoby - nejlepší svého druhu.(29.12.2018)

 • JohnDiFool
  *****

  Najdojemnejší hororový príbeh ever! Tato epizóda z Haunting of Hill house spravila môj nový Top #1 medzi seriálmi. Nellin preslov bol nádherný, jednoduché, zato presne vybrané slová plné vierohodných emócií. Hudba podozrivo pripomína štýl Maxa Richtera, najmä Haunted Ocean z Waltz with Bashir, co beriem skôr ako poctu než vykrádačku.(17.10.2018)

 • warrenur
  *****

  Som nadseny ako to uzavreli. Pecka. To, co v desiatich castiach ponukol tento serial som doteraz nevidel. Od technickej stranky, uzasnej hudby, citlivej kamery, po stvarnenie vsetkych moznych zanrov s uzasnou, a hlavne uveritelnou atmosferou, ktora vas vtiahne medzi zive postavy, ktore su stvarnene herecky naozaj vyborne. Klobuk dolu. Odporucam, ako sa vravi "vsetkymi desiatimi". Za mna jednoznacne plny pocet.(2.11.2018)

 • Sayko
  *****

  Tak jsme brilantně zakončili sérii. Tvůrci do posledního dílu spojili všechno, co se nám v předchozích dílech líbilo a vyvolávalo v nás emoce. Objevil se strach (pár lekaček), nádherná kamera, výborná hudba, vypichuji hlavně závěrečnou songu If I go, I'm going, která se neskutečně hodila a její text vpadl do příběhu jako poslední kousek puzzle. Dále jsme také dostali srdcervoucí, silný a dojemný konec, který mě donutil dát tomuto dílu pět hvězd. This house, she's quite talker.(27.1.2019)

 • Praxis
  *****

  Kurevská závěrečná emocionální šmelcovačka, která vás totálně odzbrojí a v závěru si opravdu trochu breknete, resp se vám začne stahovat hrdlo. A to jsem velkej kluk. Neskutečné vyvrcholení jednoho z nejpozoruhodnějších seriálových zjevů, které jsem kdy mohl sledovat. Dojemně krásný závěr horororového psychothrilleru. Zní toto spojení divně? Chmmm, tak to jste se evidentně na tehle seriál ještě nepodívali. 100%(15.1.2019)

 • - Písnička, která hraje na konci epizody, je „If I Go, I'm Going“ od Gregory Alana Isakova. (Bioscop)