Crainovi se vracejí do domu, aby vyzvali na souboj duchy minulosti, příšerná tajemství a nenasytné zlo. Přitom konečně vychází najevo, co je v Červeném pokoji. (Netflix)

helraiser

Fantastické finále kde se vše ukončí a vysvětlí, lépe to snad ani dopadnout nemohlo. Krásný vyzuál, skvělé herecké výkony, parádní atmosféra, romantické, veselé i smutné zároveň. Na tenhle závěrečný díl se prostě vyplatilo čekat a splnilo očekávání. Tento projekt se prostě povedl po všech stránkách. ()

Sweat55

Jsou finále jenž vás posadí do kolen, jsou finále která nejsou tak dobrá, ale zbytku série nedělají ostutu a pak jsou finále které mi celý seriál zkazí. A tohle je bohužel ta třetí možnost, asi budu v menšině, ale takhle špatný konec jsem už dlouho u ničeho neviděl. ()

Najt

Absolutní pecka. Finále krásně uzavírá celý příběh. A 70 minut uteče hodně rychle. I když se nedozvíme původní otázky, dozvíme se ty podstatné. Mnohem lepší je silný závěr reality, než guláš temnoty, jako to bývá v jiných projektech. ()

maoc

Před poslední epizodou bylo víceméně jasné co a jak, ale ne proč. Poslední díl tomu všemu měl dát zabarvení, vtisknout ráz. V podstatě se mohl Mike Flanagan vydat dvěma směry. Vybrat si monstrum za tím vším, člověka (nebo dům), který byl iniciátorem a hybatelem zla a toho buď nechat vyhrát (hororový, zlý konec) nebo nějak zařídit, aby byl poražen nebo aspoň uspán či obrácen (dobrý konec). Zvolil si a my můžeme brblat, že jsme chtěli to druhé, ale to je asi jediné, co nám zbývá. Konec ale sílu i logiku a nevyhnutelnost má a jediné, co bych mu vytknul je přílišná délka a snad až moc slov, obzvláště Stevenových. ()

JohnDiFool

Najdojemnejší hororový príbeh ever! Tato epizóda z Haunting of Hill house spravila môj nový Top #1 medzi seriálmi. Nellin preslov bol nádherný, jednoduché, zato presne vybrané slová plné vierohodných emócií. Hudba podozrivo pripomína štýl Maxa Richtera, najmä Haunted Ocean z Waltz with Bashir, co beriem skôr ako poctu než vykrádačku. ()

gonzo

Po silné první půlce série přišly dva přelomové a předělové díly, ale po nich už jakoby došly nápady. Finále to už moc nezachránilo. Seriál se mi líbil, ale jsou i lepší věci, kterými lze ztrácet čas. ()

MistrBrooks

Vcelku nepochopená časť pre tých, ktorý ju označili za slabú, nehodnú finále. Práve naopak. Najdôležitejšia časť. Zimomriavky až do konca. ()

Investman odpad!

Tak konec totální zklamání. Nakonec z domu udělaj trapný rodinný tajemství, kde je teplo rodinného krbu. Seriál top, konec debilní. ()

drkaldj

I přes jednu chybičku které jsem si všiml (v jednom z předešlých dílech mluvila policie o nalezení dvou těl) tak nemůžu za zbytek jinak než dát plný počet. Všechno zde funguje a konec je zde pěkně atmosférický. Hugh i Olivie tvoří fakt skvostný pár a jejich zakončení je sladké. Stejně dojemné je zakončení Dudllyovích. ()