poster

Hasičárna Telecí (TV seriál)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018, 1 h 50 min (Minutáž: 13–16 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ssarka
  ***

  na pohodu...žádný zázrak,ale narozdíl o stejně nové Lajny jsou tady postavy uvěřitelné a ne tak nechutně vulgární...poprvé v životě mi Adéla Gondíková nevadí,to opravdu beru jako klad...velké plus za díl Kontrola,kdy jsem se u hasičské nádrže z peněz EU lámala smíchy...pan Vondráček je léty prověřený extra třída herec :)(30.1.2019)

 • Djoker
  *

  Podobný kalkul jako v případě Okresního přeboru. Skoro v každé obci se najde pár lemplů, kteří si hrají na hrdiny, i když sotva vylezou z hospody, takže svoje diváky si to najde. Humor sází pouze na neschopnost všech aktérů. Jako reklama na pivo asi dostačující, ale nic se tam neděje a i při krátké stopáži to hrozně nudí. Polívka šlápl do dalšího hovna.(15.3.2019)

 • Malarkey
  ***

  Klasický vesnický téma, na kterém se nic moc nedá zkazit. Herci tu jedou typické vesnické postavy, což není kritika, ale fakt a vše je obaleno jednoduchým, ale účinným humorem, co stmeluje pivo z Litovle, což mi jako Product Placement také vůbec nevadí. Některé díly neměly chybu, některé byly tak nějak na pohodu. Celkově vzato solidní tříhvězda a adekvátní vesnická jednohubka podobná například Okresnímu přeboru, kde fotbal je zaměněn za hasiče. A taky to není zlý.(4.12.2018)

 • Dale
  **

  Ďalší z tých jednoduchých "komediálnych" seriálov typu Horná Dolná. Vymyslená obec s vtipným názvom, okrem hŕstky postáv zvyšok obce akoby neexistoval (nedozvieme sa, či má Bolek alebo iné postavy manželku, s výnimkou starostky)... V žiadnej časti nebolo cítiť nejaký zaujímavý nápad, len také varenie z vody, ktoré akurát stačí na tých 13 minút. Vtipných momentov minimum, takže zaujme len téma dobrovoľných hasičov, čo je celkom originálne.(19.11.2018)

 • LoneGunman
  ****

  Porovnávám-li Hasičárnu s ostatními produkty ze stejné kategorie, tj. primárně streamovanými miniseriály Vyšehradem, Lajnou a Přijela pouť (a odečtu-li prvotní nadšení plynoucí z novosti prvních dvou jmenovaných), vychází mi z toho nejlépe. Jasně, jedná se o jednoduchou taškařici těžící z tisíckrát provařených stereotypů a archetypů, přesto ale v rámci svého žánru a ambicí funguje. Tohle je dílo, které má člověka zabavit při dvacetiminutové cestě vlakem z práce, nemá přinášet hluboké zážitky a podněty k zamyšlení při jeho sledování se sklenkou archivního Bordeaux. Za mě OK a 4 hvězdy (opakuji, v rámci tohoto specifického sub-žánru) dávám s klidem.(12.1.2020)

 • - „Projeli jsme spoustu vesnic a hledali takovou, která bude blízko Prahy kvůli produkčním záležitostem, ale zároveň bude mít správného ducha. Na Škvorec jsme přišli přes známého a osobně známe i hasiče, což nám hodně pomohlo. Přečetli si scénář, pomáhali nám s technickými věcmi a dost nás podporovali," řekl režisér Pavel Nosek. (SONY_)

 • - Seriál se natáčel ve Škvorci asi 30 kilometrů od Prahy. [Zdroj: Tyden.cz] (Ded@M@tes)

 • - „Byl mi nabídnut hotový scénář, který napsala Lucie Palkosková. Mám rád komedie a tohle mi přišlo vtipné, takže jsem do toho šel," uvedl režisér Pavel Nosek. (SONY_)