Reklama

Reklama

Hasičárna Telecí

(seriál)
Trailer

Epizody(8)

Obsahy(1)

Pro stárnoucího hasičského rozhodčího Jaroslava Pazderu (Bolek Polívka) je požární sport vším - vášnivým koníčkem i životním posláním, zdrojem osobní hrdosti a váženosti. Nyní se musí vyrovnat se zrušením své hasičské jednotky i jeho rozhodcovské licence. Obec Telecí tak může přijít nejen o vlastní akceschopnost, ale taky o hospodu, která se nachází v hasičárně. Pazdera se pokusí sestavit novou jednotku a vybojovat vše zpět… (Stream.cz)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (23)

ssarka 

všechny recenze uživatele

na pohodu...žádný zázrak,ale narozdíl o stejně nové Lajny jsou tady postavy uvěřitelné a ne tak nechutně vulgární...poprvé v životě mi Adéla Gondíková nevadí,to opravdu beru jako klad...velké plus za díl Kontrola,kdy jsem se u hasičské nádrže z peněz EU lámala smíchy...pan Vondráček je léty prověřený extra třída herec :) ()

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

Cením snahu. Tady snaha rozhodně byla. Nedá se mluvit o levně vypadajících záběrech. Nedá se mluvit ani o malém potenciálu. Hasičárna Telecí je přesně ten typ ensemble comedy, který jsem na Streamu hledal, jakožto fanda například Parks and Recreation (kde se určité podobnosti najdou; třeba fakt, že i Pawnee mělo nepřátelské sousedské město, Eagleton). Velká škoda, že to celé bylo zřejmě koncipováno jako film, takže s "druhou sérií" se asi ani nepočítalo. Určitě bych se na ni podíval. Místo pro zlepšení tam ale taky je. Příště by bylo fajn, kdyby ústřední skupina neutíkala hrobníkovi neustále z lopaty a občas si užila i chvilku na výsluní. Podobně ohrané jako tento fakt byly i hlášky a jednorozměrnost postav (ten je sprostý, ten musí dát králíkům). Ale to opět narážíme na to, že je to 8 dílů/1 film, takže na nějaký výrazný vývoj postav kromě ústřední postavy Bolka Polívky nezbývá moc času, čemuž by pomohla další série. ()

Reklama

Djoker 

všechny recenze uživatele

Podobný kalkul jako v případě Okresního přeboru. Skoro v každé obci se najde pár lemplů, kteří si hrají na hrdiny, i když sotva vylezou z hospody, takže svoje diváky si to najde. Humor sází pouze na neschopnost všech aktérů. Jako reklama na pivo asi dostačující, ale nic se tam neděje a i při krátké stopáži to hrozně nudí. Polívka šlápl do dalšího hovna. S1: 20% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Klasický vesnický téma, na kterém se nic moc nedá zkazit. Herci tu jedou typické vesnické postavy, což není kritika, ale fakt a vše je obaleno jednoduchým, ale účinným humorem, co stmeluje pivo z Litovle, což mi jako Product Placement také vůbec nevadí. Některé díly neměly chybu, některé byly tak nějak na pohodu. Celkově vzato solidní tříhvězda a adekvátní vesnická jednohubka podobná například Okresnímu přeboru, kde fotbal je zaměněn za hasiče. A taky to není zlý. ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Okresní přebor mal zaujímavých hrdinov, aj keď dedinských hulvátov a aj neustále zápasy mali svoju atmosféru, tímu sa dalo fandiť. Seriálu vyšlo aj veľa humorných momentov. Hasičárna Telecí má len hulvátov, ktorí nie sú zaujímaví hrdinovia a humoru príliš málo, aby sa divák dokázal tešiť na ďalšiu epizódu. ()

Galerie (52)

Zajímavosti (3)

  • Seriál se natáčel ve Škvorci asi 30 kilometrů od Prahy. [Zdroj: Tyden.cz] (Ded@M@tes)
  • „Projeli jsme spoustu vesnic a hledali takovou, která bude blízko Prahy kvůli produkčním záležitostem, ale zároveň bude mít správného ducha. Na Škvorec jsme přišli přes známého a osobně známe i hasiče, což nám hodně pomohlo. Přečetli si scénář, pomáhali nám s technickými věcmi a dost nás podporovali," řekl režisér Pavel Nosek. (SONY_)
  • „Byl mi nabídnut hotový scénář, který napsala Lucie Palkosková. Mám rád komedie a tohle mi přišlo vtipné, takže jsem do toho šel," uvedl režisér Pavel Nosek. (SONY_)

Reklama

Reklama