Reklama

Reklama

Recenze (28)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jízlivé tematizování superhrdinů jako blyštivých celebrit s kontrasty bezohledných činů jde do finále. Ministerstvo vydalo nejvyšší prioritu proti terorismu a gigant Vought tahá za delší konec. Maeve se při naléhání Starlight zdráhá svědčit proti svému chlebodárci, nevěří, že se něco změní nebo zlepší. Na zadku sedět ale nezůstane. Rozzuření lidé chtějí víc Sloučeniny V. Malý Ryan, který zjistil, že všechno okolo je falešné a pláchl s tátou Homelanderem, začíná litovat. Ostatní postavy na obou stranách barikády tak trochu bilancují, vylévají si srdíčka a slibují si, co bude až bude. Finále řádně ulítlé a krvavé. A otevřené do třetí série. Z Butchera je a free man. A do toho všeho navíc vzniká tým, který bude tajně financovaný, aby hlídal superhrdiny. Za mě nicméně nemá smysl dál pokračovat. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá série diváky nemohla zválcovat jako ta první už jen proto, že tentokrát měli všichni očekávání a hlavně s čím srovnávat. Pro tvůrce je to vcelku složitá věc, namixovat staré dobré s neočekávaným novým. Zpětně si myslím, že se to povedlo a těch pár slabších momentů nebylo moc. Nejvíc mě těší, že tento svět má pořád mnoho co nabídnout, že většina postav se má pořád kam vyvíjet, že se otevírá mnoho cest, kudy se mohou chlapci ubírat. Cynický, drsný a nevybíravě přímočarý, ale současně chytře napsaný seriál o superhrdinech...tohle tady chybělo. ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Závěr druhé řady, jak se dalo očekávat, je tak patologicky schématický, předvídatelný, a kýčovitý, že se onen prolog pro třetí sérii nota bene dost namáhavě stravuje - ale uznávám, že ta finální satisfakce za usmažení tý nacistický štětky a onanujícího Homelandera při Měsíčku stojí aspoň za štěk. Signifikantní prvky a rukopis Gartha Ennise jsou zachovány, a to bohatě stačí.... ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tvůrcům ani Homelandrovi ve finále neujela ruka, takže jsem se opět dočkal rozpustile mrzačící zábavy i epesního souboje vychcánků (Deep a A- Train). Já si tedy myslím, že by se už tvůrci filmů a seriálů opravdu mohli vykašlat na ty sáhodlouhé předsmrtné dialogy, ale to nebyl důvod, proč jsem nehodnotil plnou palbou. Víc mě naštvala Queen Maeve fungující jako deus ex machina, přestože je jednou z těch, kdo zůstali omezeni gravitací. ()

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Možná to vyústění přišlo trochu zrychlené. Kvůli rozpočtu nebyla finální boss bitva nijak epická, ale přinesla skvělou ukázku girl power. Dopadlo to přesně tak, aby mohla třetí sezóna plynule navazovat a někdo se pro to už nehodil. S tím nemám sebemenší problém. Některé věci ale byli zkratkovité. Každopádně seriál bude pokračovat dál a z toho mám radost. Season 2 - 80%. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • Ke konci epizody hraje píseň „God Only Knows“ od The Beach Boys. (Duoscop)

Reklama

Reklama