Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Becca se objeví na Butcherově prahu a žádá ho o pomoc. Banda se rozhodne Butcherovi pomoct a spolu se Starlight se konečně postaví proti Homelanderovi a Stormfront. Ale věci se rychle zvrtnou, a to velmi špatně. (mikki089)

Recenze (38)

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tušil jsem, že Stormfront do konce sezóny bude ze hry, protože Kripke začíná aplikovat klasický přístup snad všech seriálů - představme na začátku nové řady novou postavou, kterou na konci série zabijeme, abychom nemuseli zabít někoho ze staré Bandy. Taktéž mě nebaví, jak se všechny hříchy Bandy a Starlight, které byly mimochodem komunikované do světa, jen tak mávnutím kouzelného proutku shodí ze stolu. Nedává to absolutní smysl a působí to směšně a nereálně. Tam, kde dříve seriál vsázel na skutečnost a nějakou hmatatelnost s naším světem, nyní selhává. ()

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možná to vyústění přišlo trochu zrychlené. Kvůli rozpočtu nebyla finální boss bitva nijak epická, ale přinesla skvělou ukázku girl power. Dopadlo to přesně tak, aby mohla třetí sezóna plynule navazovat a někdo se pro to už nehodil. S tím nemám sebemenší problém. Některé věci ale byli zkratkovité. Každopádně seriál bude pokračovat dál a z toho mám radost. Season 2 - 80%. ()

Reklama

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Situace se v poslední epizodě měnila stejně často jako motivy hlavních postav a nerozhodný Butcher se nakonec rozhodl správně, nebo ne? Holčičí bossfight vyšel na jedničku a já se královsky bavil. Závěrečná epizoda za mě uspokojivější než v 1. sérii, ale zbytek epizod byl za mě dynamičtější v té první. ()

ReproBoy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ale jo, ale jo. Kdyby byly všechny díly, jako ten poslední (a předchozí dva), tak říkám, že to má kvality první serie.Bohužel první minimalně tři díly byly ukňourané a já vůbec nevěděl, co si mám myslet. Pak to šlo pomalu nahoru a to finále se mi až na pár debilit fakt líbilo. POkud mám hodnotit jen ten poslední díl, tak dávám 90,0001%, takže 5*, protože jiný takový don´t be a cunt serial tu není a asi ani nebude. Škoda, že místo tupých dialogů toho Stormfront nepustila více a Hjuí trochu nezmoudřel. Prostě, ta druhá serie mě nezklamala, asi tím koncem, ale čekal jsem od toho něco víc. Mám stejnej pocit jako při posledním dílu MOST!u, kdy mi ten konec přišel nakonec okej, ale čekal jsem něco uplně jinýho. Druhá serie 70%, tenhle díl jak jsem psal, 90,00001% . ()

vodkasesemte 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Unfortunately the possibility that you will experience a supervilllain attack grows more likely every day. Lepší je ho už prodělat. But by having an action plan, you can dramatically increase your chances of survival. And survival is all that matters. We cant just kill everyone. That is exactly what we are gonna do. Always chases Roadrunner, always with an elaborate plan, always fails. All you need is an AR-15, and meep-meep no more. What if I testify? Escaped convicts dont have a ton of credibility. Noir is vegetable, Lamplighter is a charcoal briqutte, Starlight is in the breez somewhere. Sreaming fans or any of that dancing monkey shit. Why is it always Billy Joel? I m 57 on the inside. Butcher is right. We have already tried to take Vought down the right way. This isnt gonna work. Just kill them all, let God sort them out. Hes even more of a twink than in the photo. I could split that shit like dry firewood. Nothing ever changes or gets better. Can you believe Ryan has never seen Cats? I was working on my states. You are giving yourself homework? Learning is a gift. Rozumné srdce nabývá poznání, moudré uši prahnou po vědění. Fuck that Nazi bitch. Find him a new fuckin mum. I m taking my wife back. Si řikal, proč by to dělal. V každým případě by si mohl najít lepší šlapku. Mother will do anything to protect her son. And you call me a ruthless bastard. Takovejch už moc není. You are the strongest man and you are scared of little boy. Hes your blood. Just talk to him. Be the man I know you are - přesně taková je role žen. Mají svého muže povzbuzovat do boje. To je hroznej retard ten malej zmetek. Už zase, rodinná sračka. Se mužu podívat na výměnu manželek. You swear to me on your brothers soul. Uplně v pohodě, ty zkurvená pyčo. Cokoli si budeš přát. You can hate away. I dont really hate anyone. Přesně. Bad guys want to hurt us just bcs of what we look like. They want to wipe us from this Earth, just bcs of the color of our skin. A já myslel kvuli odpadnutí. Its called white genocide. Je fakt, že prasata na Západě spojuje stejný duch. Whats malfeasance? Hey, Kraut. Girls do get it done. I like to see the light go out. Justice will be served. PDR (Private Data Reserve) One hero is redemption, two is weakness. You are acting like toxic personality. If Billy Butcher can do the right thing then theres got to be some kind of higher power. If you jump shit and you let the assholes steer, then you are part of the problem. Remember what I told you. Dont be a cunt. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • Ke konci epizody hraje píseň „God Only Knows“ od The Beach Boys. (Duoscop)

Reklama

Reklama