Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Becca se objeví na Butcherově prahu a žádá ho o pomoc. Banda se rozhodne Butcherovi pomoct a spolu se Starlight se konečně postaví proti Homelanderovi a Stormfront. Ale věci se rychle zvrtnou, a to velmi špatně. (mikki089)

Recenze (31)

Vikyy98

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vprostřed vypjaté situace, kde by mělo jít o vteřiny, si postavy vylévají svá srdíčka, ač na to není vhodná chvíle. Zbytečně dojde ke konfliktu, který ohrozil celou akci. Postavy na sebe křičí, že jejich jediná šance je EMP, čímž napoví Stormfront, že bude chytré to zničit. Kdyby nepřišla Maeve, jenž nejdřív hystericky ječela na Starlight, že nic nemá cenu, tak by všichni chcípli - nakonec přijít musela, protože to tak být prostě musí a zachránila situaci. Butcherova žena sice umřela, ale to mi vůbec nevadilo, jelikož mi byla ukradená. V závěru pak Homelander, největší zmrd seriálu a zlá variace Supermana nechá Butchera odejít s vlastním synem jen proto, že nechce, aby se o něm veřejnost dozvěděla, že je svině a nikdo ho už nikdy nemiloval. Homelander je tedy stále zaseklej ve svém narcismu, ač se mi zdálo, že se ho tvůrci snažli odprostit ho od této potřeby - být vemi zbožňován jako největší hrdina Ameriky. Archa jeho osobnosti neprodělala žádný progres a já si myslím, že nemá smysl v této sračče pokračovat. Je to furt stejně špatný. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jízlivé tematizování superhrdinů jako blyštivých celebrit s kontrasty bezohledných činů jde do finále. Ministerstvo vydalo nejvyšší prioritu proti terorismu a gigant Vought tahá za delší konec. Maeve se při naléhání Starlight zdráhá svědčit proti svému chlebodárci, nevěří, že se něco změní nebo zlepší. Na zadku sedět ale nezůstane. Rozzuření lidé chtějí víc Sloučeniny V. Malý Ryan, který zjistil, že všechno okolo je falešné a pláchl s tátou Homelanderem, začíná litovat. Ostatní postavy na obou stranách barikády tak trochu bilancují, vylévají si srdíčka a slibují si, co bude až bude. Finále řádně ulítlé a krvavé. A otevřené do třetí série. Z Butchera je a free man. A do toho všeho navíc vzniká tým, který bude tajně financovaný, aby hlídal superhrdiny. Za mě nicméně nemá smysl dál pokračovat. ()

Reklama

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série diváky nemohla zválcovat jako ta první už jen proto, že tentokrát měli všichni očekávání a hlavně s čím srovnávat. Pro tvůrce je to vcelku složitá věc, namixovat staré dobré s neočekávaným novým. Zpětně si myslím, že se to povedlo a těch pár slabších momentů nebylo moc. Nejvíc mě těší, že tento svět má pořád mnoho co nabídnout, že většina postav se má pořád kam vyvíjet, že se otevírá mnoho cest, kudy se mohou chlapci ubírat. Cynický, drsný a nevybíravě přímočarý, ale současně chytře napsaný seriál o superhrdinech...tohle tady chybělo. ()

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možná to vyústění přišlo trochu zrychlené. Kvůli rozpočtu nebyla finální boss bitva nijak epická, ale přinesla skvělou ukázku girl power. Dopadlo to přesně tak, aby mohla třetí sezóna plynule navazovat a někdo se pro to už nehodil. S tím nemám sebemenší problém. Některé věci ale byli zkratkovité. Každopádně seriál bude pokračovat dál a z toho mám radost. Season 2 - 80%. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrcům ani Homelandrovi ve finále neujela ruka, takže jsem se opět dočkal rozpustile mrzačící zábavy i epesního souboje vychcánků (Deep a A- Train). Já si tedy myslím, že by se už tvůrci filmů a seriálů opravdu mohli vykašlat na ty sáhodlouhé předsmrtné dialogy, ale to nebyl důvod, proč jsem nehodnotil plnou palbou. Víc mě naštvala Queen Maeve fungující jako deus ex machina, přestože je jednou z těch, kdo zůstali omezeni gravitací. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • Ke konci epizody hraje píseň „God Only Knows“ od The Beach Boys. (Duoscop)

Reklama

Reklama