Tensei šitara slime datta ken - Season 2

(série)
Animovaný / Fantasy / Komedie
Japonsko, 2021, 9 h 12 min (Minutáž: 23 min)

Předloha:

Fuse (kniha)

Kazujuki Fudejasu

Hiroši Sató

Miho Okasaki, Megumi Tojoguči, Tomoaki Maeno, Makoto Furukawa, Sajaka Senbongi, M.A.O, Takuja Eguči, Hóčú Ócuka, Kanehira Jamamoto, (více)

Epizody(24)

DaweForeman

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hudebně a animačně se to drží jako první série. Tato série ale nastavila laťku trochu výš, kde už se začne trochu hrát více na dramatickou stránku a nejede to celou dobu v takovým odlehčeným budovatelským duchu a každodenním životě. Navíc je tu docela několik nových informací o světě a několik celkem zásadních zvratů. ()

Jeoffrey

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tady není moc co řešit, pořád je to strašně zábavná a sympatická podívaná, kde každý dostane co si zaslouží a zároveň je anime plné napínavých a dramatických chvil, které jsem si parádně užil a bitev, které byly náležitě epické, barevné, intenzivní... Sice byl rozjezd této sezóny zase takový pomalejší, ale nebyla tu děcka, která mě trošku otravovala v sezóně první a přišel i okamžik, kdy jsem se o hrdinu a jeho partu i trošku bál, což bylo vlastně docela příjemné. Finále první poloviny a celé to Megido a vše kolem mě také hodně zaujalo, i jsem se trošku zaobíral morální stránkou věci, ale nakonec jsem to překonal s klidným "V lásce a válce je vše dovoleno". A druhá část, kde Rimuru vlastně definitivně vrací úder byla strašně uspokojivá a opět jsem dokázal hrdinovi naplno fandit, vše si zatraceně užívat... Nakonec jsem náramně spokojený, těším se na další díly, protože ti divní klauni jsou mnohem víc, než bych od nich čekal a pořád to má v rámci příběhu hodně co nabídnout. Nebudu to prodlužovat, jasných 5* a dokonce o chloupek lepší dojem, než z první řady, protože tohle byl hodně nabušený arc, slušný kontrast k milému i když pro někoho trošku nudnému Tensura Nikki (i když i tak se to celé vlastně zvláštně doplňuje) a tak to mám rád. 9,5/10 ()