Vtipné, pěkné, má to lehkost a švih, dialogy dobře šlapou, vtipy nejsou klišovité a nemluvně není kýčovité, okolo kterého by se ostatní hystericky pitvořili, jak to často bývá ve filmech, kde se objeví miminko. Herci hrají skvěle, má to jemný humor, dokonce i detektivní zápletka je zajímavá. S každým dílem mi to přijde lepší a lepší. Scénář je super. Baldýnský vyzrál ze sžíravého ironického glosátora na Cyberspace do dobrého scénáristy, kdy scénář nestojí jen na 2-3 silných místech, ale šlape jako dobře namazaný stroj celý. Asi si na tom buduju závislost, protože se na páteční díl vyloženě těším. Moc se mi líbí i exteriéry. Za mne velmi milé zpestření české seriálové produkce.(2.2.2020)

Dobrý projekt. Zatím že 4 dílů asi pro mne nejslabší, ale to neznamená, že špatný. Více se řešily osobní roviny, než nějaký případ.(1.2.2020)

• mira007

Za nejvíce iritující postavu jsem zvolil tu velrybu v třináctém měsíci těhotenství ...(31.1.2020)

,,Bacha na Janu. Jana není v porodnici? Kéž by byla.´´ Je to opravdu především sranda.(1.2.2020)

Čím méně nemluvněte, tím pro seriál lépe. Nevidím v jeho účinkování přínos. Dnešní případ byl zajímavý jak svým vývojem, tak rozuzlením. Ovšem nadávající amazonka a rozverná rušivá hudba dobrý dojem kazily.(31.1.2020)