Spenser zrovna vyšel z vězení, ale vyšetřování zvrácené vraždy ho znovu přivádí do bostonského podsvětí. (Netflix)

jayman

Supermarketová kinematografia, ktorá v osudí mieša všetky cop buddies trópy a náhodne z nich vyťahuje to, čo sa hodí. Celé to spája iba lineárny scenár s odporne priehľadným cliffhangerom, chýba kompaktnosť - minimálne na úrovni atmosféry. Netflix urobil ďalší nezapamätaniahodný film a je mi ľúto toho Berga, že si týmto kazí filmografiu. ()

johnsnow

sklamanie. príbehovo a herecky je to na jedničku, aj občasný humor je fajn ale vyšetrovanie je pomalé a akcie je málo, je krátka, občas síce trošku brutálnejšia ale celkovo nič extra. Najmä záver som čakal akčnejší. Teraz to BERG a WahlBERG dali iba za tri. ()

Hemlock

Ale jo, proč ne... Slušná oddechovka, která jede v zajetých a ověřených kolejích - bývalý policista, který je ostrý jak břitva a pro ránu nejde daleko, spolu s čokoládovým Hulkem hned po propuštění z nápravného zařízení začne vymáhat dlouho odpíranou spravedlnost. O akci není nouze, zkorumpovaní poldové se střídají s přistěhovaleckými zahradníky, jež své zastřihovací nástroje nosí stále u sebe a vše doplňuje hysterická zoofilka, která si libuje v sexu na veřejnosti - prostě stylový akčňák, který nenudí - 60%. ()

liquuid

Naprosto v pohode akcni oddechovka. Kdyby to melo propracovanejsi obsah, tak tomu dam 4 a kdyby byl vyraznejsi zaporak a lepsi finale, tak mozna i 5. Skoda, ze je tu zase zabity potencial. Budu se opakovat, ale netflix sype film za filmem jak na bezicim pase. Misto toho by mohlo byt tech filmu o trosku min a kvalitnejsi, ale hlasky dobry a na oddych taky. Zkratka nekdy takovy film na pohodovy vecer bohate vystaci. ()

PlayEasy

Cool Wahlberg ve stylové a zábavné buddy kriminálce, která ničím nestrhne, přesto si ji divák bezpochyby užije. Jack Reacher konečně dostal důstojné pokračování! :-) 75% ()

a0001 odpad!

Hrozná, trápna, ukecaná, zbytočná filmová tragédia. Ani vtipné, ani akčné a maximálne úbohý nezaujímavý, nudný dej. Boha, čo chce, kto pochváliť na tomto filme??? ()

solisoli

Primitívna, akčná, kravská placka. Dokonca aj tie akčné scény boli natoľko trápne a limonádové, vhodné tak pre mládež do 10 rokov. ()

newmeex

Let’s face it, Netflix svuj business model postavil spíš na kvantitě než na kvalitě, pravidelně musí přicházet s novými bijákmi kterych frekvence vyroby asi potesi konta hercu min uz ale oko narocnejsiho divaka. Kompletnim prikladem osvedceneho receptu je hodnoceny film, vezmi oblibeneho herce, pridej k nemu starsi respektovanou legendu, zkopiruj milionkrat zkopirovany scenar a prvni klapka se muze rozjet. Prisaham ze jeste jednou budu videt film postaveny na hlavni postave policisty ktery se rozhodne vzit spravedlnost do svojich rukou kvuli tomu aby synek zavrazdeneho kolegy netrpel krivdu tak si proste Netflix account mažu.... ()

pafka

Nebyt Marka W., tezko byste hledali ve filmu neco, na co byste si po trech dnech vzpomneli. Skutecne je to naprosto prumerny film o spine mezi policii, ktery jste v jinem obsazeni a z americkych mest videli uz mnohokrat. Proc tyto filmy vznikaji vlastne poradne nevim - nejspis jako vata, ktera urcite vrati vlozene penize do projektu a Markovi prinese praci. A to je proste hodne malo. ()

Mikecat

Perfektné! Po dlhom čase opäť viac ako pozeratelný film z usa v tej plejáde sračiek posledného roka. Výborní asi všetci herci, zaujímavý príbeh tajomnej vraždy policajta, ktorá sa nám postupne počas deja otvára, popretkávaný vtipnými hláškami, dokonca Walberg vo dvojici s čiernym dredom nakoniec celkom slušná spolupráca. Vyšetrovanie a bitky okorenené vášnivou scénou na pánskych toaletách, kde si mohol Mark aspon dať dole košeľu podobne ako jeho šelma :) ()

KolarikKing

Pohodová krimi komedie na páteční večer. Trochu mi vadilo, že to chvíli byla jenom komedie a chvíli zase jenom kriminálka. Sice jsem v posledních letech od Petera Berga zvyklej na vážnější a dramatičtější filmy, ale tohle mi sedlo. Navíc Mark je můj oblíbenec a jeho filmy mám rád. Netflix u mě opět boduje. ()

Heywood

Snad by pánově mi měli vysvětlit, jak věděli padouši, že policejní kapitán žvanil? Kdo jim to řekl? Vytáhli to mučením od agenta? Tím se nikdo ve filmu nezaobírá. Úvodní soud se Spenserem a jeho násilí na policejním kapitánovi měl ale podklad ve zaznamenané bitce, která usvědčovala vrahy z ubití mladé ženy, a nikdo úmyslně nekonal (u policie skoro trestný čin) a soud to nezajímalo? Podivné. A ta dvojka supráků: Černý a Bílý je klišé tak ohrané, až to bolí. Postava Ilizy Shlesinger byl ten jediný originál v této laciné tuctovce. ()

uhlerado

jo, nebolo to zas tak zlé. taka oddychovka na večer. noví herci. mark štandard so svojim čumením. par vtipnych scen, ale nic prelomove. naivny scenar a nerealie same nerealie ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin