Frčíme

• USA Onward (více)

Snímek Frčíme nás zavede do světa fantazie, ve kterém se představí dva elfští teenageři, kteří se vydají na pozoruhodnou výpravu, aby zjistili, zda ve světě zůstalo aspoň kousek toho magického. (Falcon)

iXtr3m3

Za animáciu, vtip, krásnu výpravu a celorodinné zameranie sú to štyri hviezdy. Za pre mňa osobne naozaj silné posolstvo a myšlienku ako takú ako aj jej rozuzlenie dávam plný počet. Malá dcérka (7 ročná) na konci filmu plakala a ešte dlho ležala na mne v silnom objatí a so slzami v očiach. Veľmi pekný a veľmi dobrý film. ()

Loki_Six

"Long ago, the world was full of wonder. It was adventurous, exciting, and best of all, there was magic. And that magic helped all in need. But it wasn't easy to master. And so the world found a simpler way to get by. Over time, magic faded away. But I hope there's a little magic left in you." ()

Ripley

Moc se mi nechce psát,takže jen:když opomenu Příšerky s.r.o. 2 a Hledá se Dory což byli zkrátka odfláknuté sequely a Toy Story 4 který jsem neviděl,jedná se o nejslabší Pixarovku. ()

Litvicek

Na konci jsem buchtě brečel do vlasů a musel jsem být utěšován. Viděno v kině, v sále plném malých harantů ale kurva, jak já si to užil! ()

Hanys_

Skřítci, elfové, nějaké ty zlé víly a další příšerky zasazené do "našeho světa". Tenhle nápad šlo asi vyždímat víc, vlastně nevím jestli jsem se nějak moc smál (ikdyž uznávám, že jen to na animáku důležité není). Každopádně je to spíš citová ždímačka a Pixar už začiná lehce zapáchat patosem. odřených 6/10 ()

Patrik256

Rozpočet_ 175-200 miliónov dolárov // Tržby_ 104 miliónov dolárov // Tržby v ČR_ 5 752 833 Kč // Diváci v ČR_ 38 064 // Tržby v USA_ 61.5 milióna dolárov ()

mclenin

Z hľadiska žánru animovaných filmov výborné, merítkom filmografie Pixaru lepší priemer. Cením "originálny" koncept (opäť originálny v rámci Pixarovskej filmotéky), ktorý ponúka z hľadiska štruktúry rozprávania síce jednoduchý a priamočiary príbeh, no s peknou pointou, ktorá nenechá jedno oko suché. ()

filipvrbik

Docela zajímavý a neotřelý nápad zasadit fantasy pro děti do moderního světa ve 3D animáku... Bohužel jinak je to neorginální, vtipy, co už tu stokrát byly, děj předvídatelný- jinak ano, je to super, se skvělou animací - místo dvou sester ve Frozen tu máme dvojici bratrů, ale na těch pět hvězd to nevýjde i přesto, že je to ke konci celkem doják a to jsem, přiznám se, nečekal...Jinak z jineho soudku, moc mě mrzí, že film dosáhne je nízkých tržem z kin kvůli pandemii, což je rozhodně k pláči, protože je to dobrý animák, a zároveň situace, ve které zavřela všechna kina na světě je hrozná, snad bude líp...80% ()

Prehry

Pohádka je moc pěkně zpracovaná, má pěknou myšlenku, nicméně na mě příliš akční .. je tam možná až hodně zápletek , proto jedna hvězda dolů.. Každopádně i slzu jsem uronila a ne jednu. ;) ()

Marius_ss

Po dlhej dobre originálny a kvalitný animák, ktorý dojme príbehom a nadchne spracovaním. Vôbec by som sa nebránil pokračovaniu. ()

Kacitr

Překombinované. Už několikrát ohraný příběh o dospívání a hledání sebe sama. Nemůžu na to ukázat prstem....leč něco tomu chybělo. Závěr spíše zklamal, ovšem to nebude chyba scénáristů, ale moje. Jsem moc zhýčkaná z dob Příšerek, Rebelek, příběhů hraček a dalších co nastavili laťku příliš vysoko. Pozoruhodná výprava s elfími puberťáky je ale prima nápad a několik příjemných momentů tam je. ()

Klara

Všechno by bylo naprosto v pořádku... kdyby tenhle film dělalo jiné studio, než Pixar. Od Pixaru už jsem přeci jen zvyklá na to, že laťku po téměř každém filmu nasadí ještě výš, než tomu bylo u filmu předešlého. Vždyť právě od tohoto studia pochází jedny z největších animovaných skvostů - počínaje například Příšerkami s.r.o., přes Hledá se Nemo, Ratatouille, V hlavě až po Coco. Frčíme mezi kvalitní animáky rozhodně patří taky, musím vyzdvihnout krásný a nenásilně emotivní konec - ale něco mi tam prostě chybělo. Chyběl mi tam nějaký aspekt, doteď nacházející se v téměř každém jejich filmu, který by mě donutil si ho zapamatovat navěky. ()

petikacka

Moc se mi na film nechtělo, ale co by jeden neudělal pro vnouče :-)...Nakonec to vlastně vůbec nebylo špatné a rozhodně jsem se nenudila a navíc i posmála...Mělo to výchovný rozměr, který s povděkem kvituji...Pokud jste duší stále dítětem, tak se vrátíte do dětství a vzpomenete si jaké se dá zažít dobrodružství byť za barákem nebo kousek od něj...Stačí bujná fantazie...Za mě 85% ()

p3tris

Jsem starý pardál s víc jak čtyřmi křížky na hrbu a na Frčíme jsem šel s dcerkou... jenže Pixar ze mě dokáže ždímat emoce jak z citrónu. Po tomhle příběhu o bratrské lásce a rodinných poutech vůbec jsem měl v očích trochu vlhko. ()

Muel

| Pixar Animation Studios | Ďalší podarený animák od Pixaru, tvorený hlavne nápaditým, trocha nevyužitým svetom. Koniec prekvapivo veľmi potešil a dojal. | Hodnotenie: 7/10 | ()

Flopik

Animácia a príbeh s krásnym koncom sa mi veľmi páčili, bohužiaľ po komediálnej stránke som sa zasmial len pár krát, chýbali mi tam lepšie frky. Ale inak veľmi pekná rozprávka, kde na konci padne aj slza. ()

Dominik.Klem

Konečně jsem se k tomuto filmu po roce od vydání dostal. Musím tedy hned ze začátku říct, že jsem asi cílová skupina, kluk který vidí svou matku jako válečnici a staršího bratra jako otcovskou figuru, jediný rozdíl mezi mnou a hlavním hrdinou je to že u nás jsem byl já ten kdo hodiny hrával DnD. Proto se také musím přiznat, že od poloviny filmu mi nezůstalo jediné oko suché. Můj pláč nebyl nikterak způsoben špatným zpracování, spíše příjemným humorem a bratrskou láskou. Hned po shlédnutí filmu jsem tedy musel zavolat bratrovi že ho mám rád. ()

Chris Pratt je Garfield

02.01.2021

Frčíme v kinech zaostává

Frčíme v kinech zaostává

09.03.2020

Ještě před víkendem panovala jistá obava ohledně toho, jakým způsobem si povede nejnovější pixarovka Frčíme ve chvíli, kdy světová panika z koronaviru víceméně vrcholí. I napříč pár děsivým odhadům… (více)