Epizody(10)

Nedůvěřivá agentka CIA vyslýchá charismatického muže, který založil duchovní hnutí a vyvolal politické nepokoje. Co je přesně zač? A o co mu jde? (Netflix)

Piettro666

Bohužel rok začal tak, že jsem hned první den viděl to nejlepší co letos bude. Pro milovníky Homelandu je toto naprostá nutnost. 'A pokud se obáváte jako já, že to bude nějaká Ježíšova Agitace utržená ze řetězu, mužu vás uklidnit. Nemalou část dostatne i izraelská pobočka Netflix, která mě poslední dobou hodně baví. I přes neuvěřitelně tajemnou atmosféru dostanete na vše odpověď a to je věc, které se většina tvůrců dnes bojí jak čert kříže a proto mě to upoutalo na deset hodin k telce. ()

oskar22

Tak toto je zásah do čierneho. Tak, ako pochodil Ježiš, tak by dopadol akýkoľvek zvestovateľ čohokoľvek a kedykoľvek. Je úplne jedno, kto bol hlavná postava seriálu. Bol hrozbou pre zavedený poriadok vecí. Seriál je natočený výborne. Herci podávajú výborné výkony. Hudba len umocňuje to neustále sa zamýšľanie aktérov príbehu, ale aj samotného diváka. Vďaka Netflix. ()

BrkosOv

Dobrý nápad někteří herci uspokojivý výkon, ale scenař a přehnaný americký patriotismus to celé uplně zazdil. Hlavně scenář udělal s vládních agentur uplné idioty s inteligenci ala Trum. Michelle Monaghan strašně nesimpatická až otravná postava a pro mne i jako herečka velky podprůměr. Škoda jsem se na serial celkem těšil a celkem zklamaní, ()

trollfjord

Tedy jestli ten popisek se opravdu objevil na české verzi Netflixu ( ono něco takového opravdu existuje?), tak by mně zajímalo, jaký mamlas to psal. Předně - agentka CIA nikoho nevyslýchala. Jen jednou se sešli a žádný moc výslech to nebyl. Hlavně ale onen mesiáš nezaložil žádné nové duchovní hnutí ani nevyvolal politické nepokoje. Po takové upoutávce se asi moc diváků nalákat nepodaří. Je ale pravda, že tento seriál je třeba vidět a ne o něm číst. Je to hluboká sonda do myšlení našeho dnešního světa s otazníkem, jak by dopadl Ježíš při druhém příchodu. Asi by jej neukřižovali, na to jsme moc civilizovaní. Zřejmě by skončil v nějakém temném vězení. Nebo v blázinci na plegomazínu. Na tomto seriálu je nutno vyzdvihnout vynikající herecké výkony. ()

Tomas.Pise

Tady jde velice dobře vidět, chápanou myšlenku ,,Pastýř a ovce,,. Čemu dokážou uvěřit lidi, kteří neumí žít sami se sebou, kteří potřebují vést za ručičku, protože se bojí upadnout. Kde končí víra a začíná fanatismus a jak je to nebezpečný. ()

karmalat

Velke a prijemne prekvapeni hned na zacatku roku. Ocenuji herecke vykony, hudbu a aktualnost tematu. Namet je kontroverzni a jeho zpracovani nezustava pozadu. A zaver je otevreny pro dalsi serii. Uz se tesim. ()

svedek

Vydržel jsem do 4. dílu. To už nastala uprchlická manipulace - hranice jsou zlo a nejzlejší je Izrael. Škoda, začátek byl slibný. ()

alphatown

Proč plné hodnocení. Kvůli odvaze vytvořit něco tak těžkého. Kristus Pán přijde dnes a znovu všechny irituje. No bodejť. Jak může mluvit za každého člověka. Dnes přece všichni přesně vědí jak má Kristus vypadat a co má dělat. Sice to ví každý jinak, ale ví to každý. Nesmí být neutrální. A jestli je jiný, tak má smůlu, nikdo ho nechce. Seriál je dobrý pro zamyšlení hlavně věřícím, protože nám ukazuje, že od dob Piláta se na světě nic nezměnilo a, že jediné co dnes svět uspořádá je oheň. ()

peter.m

"Bratia a sestry, modlime sa aby niekoho nenapadlo pokračovať v druhej sérii. Pri ďalšej ponuke na sledovanie seriálu z dielne Netflix bude môj postoj jasný: Ďakujem, radšej knihu." /príbeh-/herecké výkony*/pointa-/hudba-/výprava*/ ()

Mirek.Soukup

Co napsat? Ze začátku se mi seriál fakt líbil, jdnže po čase jsem se, kromně pár chvilek začal dost nudit. Dlouhé, nicneříkající, scény střídaly dlouhé, nicneříkající scény a já tačal uvažovat, že Mesiáše ani nedokoukám! Kdyby autoři ubrali pur dilu, tam by se zhola nic nestalo a seriál by byl daleko živější a akčnější. Skvělý byl Michelle Monaghan v hlavní roli Mesiáše. Byl tak hnusně slizský, až se nebojim říct úchylný, že ho podezírám z toho, že se po skončení seriálu, fakt prošel po vodě! . ()

OtokPag

Reklamní spot Škoda auto. Tolik Favoritů a Oktávek nikdy nebylo v žadném jiném seriálu, samozřejmě kromě českých. 😇 ()

Hacienda

Dobře natočené skloubit náboženství zajímavý počin. Ano všechny duše jsou si rovny a naše hříchy si najdou způsob jak nás potrestat, když je ignorujeme. Tak nějak asi více pochopí někdo, kdo se do víry narodil a byl v ní vychován, ale jinak souhlasím mohlo to být zajímavěji uchopeno třeba ke konci. Nějak se to plácalo a najednou konec. ()

JanniV

Verbale, jdi čumět na na seriály pro tvou kulturní kategorii. Píšeš fakt hovadiny. Ten seroš je parádní. ()

dasl

Po prvej časti to vyzerá na niečo sľubné čo tu ešte nebolo . No potom sa z toho stane niečo ak Akty X Mulder&Scully. ()

Zemřel herec Philip Baker Hall

Zemřel herec Philip Baker Hall