Neopatrné pátrání po informacích udělá s Cassiana Andora (Diego Luna) hledaného zločince. (Disney+)

Aurus

1/10. Docela zajímavé, minuta akce, nuda,nuda, povídání, chození, nuda,nuda, nuda, povídání,nuda nuda a konec epizody. A takhle jednoduše jsem schrnul první epizodu tohoto seriálu. Za mě zatím sklamání. ()

warrenur

Paci sa mi, ze je to cele vo vaznejsom duchu, v tmavsom "have" a hlavne bez komickych a i logickych blbin, ako vacsina "Lucasfilm-serialov" Starwars univerza poslednych rokov. Po vzhliadnuti prvej epizody s nejednoznacnym nastavenim hrdinu a suvislymi dialogmi som sa blizsie pozrel na tvorcov a zrazu bolo vsetko jasne. Gilroy - tzn. Bourne :) Pohodovy otvarak. Mam z toho dobry pocit. ()

peetrejr

Pilotná časť nebola moc podľa mojich očakávaní. Dej sa rozbieha pomaly, veľmi pomaly a my na začiatku skoro ani nevieme, že kto je hlavná postava. Kostýmy sú opäť geniálne a CGI prostredie je super taktiež. Pochmúrna hudba a atmosféra sú na úrovni tiež. Len chýba mi tu trošku nejaké oživenie deja, niečo čo bude možno aj akčné a aj politické. No dúfam, že sa dej zrýchli. ()

tomik99

Jsem rád, že něco tak originálního vzniklo. Každému se to nebude líbit a každému nebude vyhovovat tempo. Člověk si musí ale uvědomit, že "tady jsme úplně někde jinde". Postupně budujeme atmosféru a zápletku. Vzít život něco stojí. A Star Wars nám konečně ukazují tíhu daného okamžiku a následek, který bude následovat. Už hned z první scény je cítit, jak moc tento projekt bude odlišný. Bordel ve Star Wars jsme tu neměli. Takhle syrovou atmosféru taky ne. Pro začátek dávám 80%, ale stoprocentně jen za odvahu by si to zasloužilo plný počet. ()

aR3Zz

První díl velké zklamání. Nic nového, nic extra poutavého, nic co mě nutilo si pustit ještě další díl. Příběh zlodějíčka, to tu bylo již milionkrát. Zasazeno do intergalaktického světa, dokonce SW - hmm, no a co? Nebýt skvělých recenzí a doporučení kamaráda, už si další díl opravdu nepustím, takhle tomu dám ještě šanci.... 40% ()

Hellierer

Tony Gilroy se rozhodl, že někdo ty Hvězdné války musí zachránit, a tak nám naservíroval špionážní drama z tohoto známého univerza, které nabízí parádní atmosféru, špinavost, vizuál, hudbu (člověk si občas vzpomene i na Blade Runnera) a jednoduše přináší přesně to, co si fanoušci už dávno zasloužili a možná v to ani už nedoufali. Zatím nadšená čtyřka a doufám, že se to nezvrtne. ()

Wyrdas

V kantýně si dovolili nehrát tu naší. :(((( První scénka byla hodně silná. Temný život v temné době. Docela mě to navnadilo. Snaživý subinspektor pobavil a jeho postava je svým zápalem dost sympatická. Uvidíme, jak to dopadne dál.  Zcela jasně si dovolovali na muže tmavších rysů, což byl jak vidno fatální omyl. - Dokonalá věta. Lepší čtyři hvězdy. Pokud to příště bude nerozhodně, půjdu tam k té vyšší hranici. ()

RobinPM100

nechápu to nadšení, defakto první epizoda neměla žádnej děj, jen se kecalo o hovnu, za mě nuda, hlavní postava znuděná a unylá a nemáte z toho - kromě začátku - vůbec Star wars pocit ()

Elio

Herecky i atmosférou silné, co se týká tempa poněkud pomalejší. Jak již bylo zmíněno, tři díly tvoří jeden delší díl, takže zde jde skutečně spíše o rozjezd. Na druhou stranu mi není jasné, proč tedy rovnou nevznikl jeden delší díl složený ze tří. Ano, jednalo by se o delší podívanou, ale alespoň z hlediska strukturování by rozložení příběhu dávalo smysl. Takto zde máme neslanou nemastnou necelou třičtvrtěhodinku, která představuje nesympatické postavy, ke kterým se divákovi těžko hledá cesta. ()

muti

No dobre, veľa sa tu toho na úvod nestalo a zapamataniahodne scény taktiež nič. Má to jasne iný spád aj drive ako mandalorian,.menej rozprávkové, viac realistické. Rád vidím Diega po dlhom čase, v Narcos Mexico som si ho obľúbil ()

mottleone

Tak tu máme nejnovější StarWars projekt.. 🌌🛸 Konečně je tu něco opravdu jiného, přízemnějšího, dospělejšího! Žádná hromada akce nebo překypující humor, žádní jediové, jen práce s postavama a jejich vztahy, špinavé "živě" působící prostředí, příjemná panoramatická kamera i kulervoucí práce se zvukem/hudbou - no zkrátka to skutečně působí jako dramatický seriál v kulisách StarWars a mě to neskutečně baví.. Jestli si to udrží kvalitu a nepodrazí si to nohy jako jiné Disney+ seriály, to ukáže až zbytek série.. Prozatím natěšených 80% a nadšené 4* ()