• Ištván87
  ****

  Iva Janžurová jako "podváděná" manželka, Petr Nárožný je zde pedantským manželem, Stelinka Zázvorková je zase na zabití. Zuzka Bydžovská je skvělá - holt talent se pozná a Mirek Vladyka taky hraje obstojně a v záplavě těch hereckých es se vůbec neztrácí (a ani neshrnuje koberec). Že se jedná o inscenaci divadelní hry, resp. film podle hry natočený, to je z filmu moc dobře poznat, právě proto se jedná o tak krásnou a inteligentní zábavu.(23.3.2009)

 • Nocturno culto
  *****

  Tohle mě baví, hlavně tedy Petr Nárožný, ten má geniální hlášky, takřka co slovo to perla..Janžurová byla taky dobrá, sice trošku upozaděná ale svůj prostor využila, zrovna tak jako Bydžovská s Vladykou..Samostatnou kapitolou pak byli prarodiče v podání Zázvorkové s Řehořem, bezvadně se doplňovali..(12.3.2016)

 • FireTight
  ****

  Neustále skvěle hláškující tatínek Petra Nárožného, flegmatická maminka Ivy Janžurové, rázná babička Stelly Zázvorkové a pár dalších postav, které z tohoto filmu dělají jednu z mých oblíbenějších českých komedií. Příběh sice není kdoví jaký zázrak a jde hlavně o konverzační humor, což někomu nemusí úplně sednout, ale když člověk v podobném (samozřejmě ne až takovém extrému) žije, dokáže ho pod stůl shodit jakákoliv věta. "Tam je Žatecká, TAM!" :D(6.9.2010)

 • Aleee89
  ***

  Ani jsem neplánovala se na tento film dívat, ale když jsem se dnešní dopoledne chtěla učit, začínal tento film a zaujal mě od první minuty, takže učení šlo stranou ;-). Iva Janžurová je dost dobrá herečka, tady válela, ale nejlepší pokoukáníčko bylo asi na Petra Nárožného. Film oplývá úžasným humorem a vtipnými hláškami, i když ten děj není bůhvíjaký...(16.6.2013)

 • blackrain
  ****

  Otec rodiny je vyslán do lázní. Moc se mu nechce. Když už je v lázních, tak mu příjde domů dopis, že má nemanželské dítě. Dopis otevře jeho dobrosrdečná manželka v podání Ivy Janžurové, ta si hned domyslí, že její manžel někde zhřešil. Tak mu to zavolá do lázní, mluví o tom velmi zmateně, proto nabyde dojmu, že má dceru Michaelu v jiném stavu. Hned potom se rozjede kolotoč různých nedorozumění a komických situací. Nic není takové, aby to nemohlo být jinak.(29.10.2008)

 • - Na začátku filmu, ještě před titulky, jedou Míša (Z. Bydžovská) s Tomášem (M. Vladyka) po jezdících schodech a ze schodů jedoucích opačným směrem je pozoruje babička (S. Zázvorková). Přitom ale oboje schody mají vedle sebe na stejné straně zeď. (DžejPý)

 • - Když asi v 15. minutě filmu přichází babička (Stella Zázvorková) do bytu Novákových (Petr Nárožný, Iva Janžurová), je vidět, že ve dveřích je kukátko. Když pan Novák za babičkou dveře zevnitř bytu zavírá, již v nich žádné kukátko není. (rakovnik)

 • - Točilo se v Praze v Letenských sadech a Františkových lázních. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace