• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie / Drama

USA, 2019, 102 min

• jefff

Byl by to dobrý film. Ostatně Emma Thompson hraje výtečně, ale nesměla by tam být extrémně nepříjemná, protivná a nesympatická Mindy, která si napsala scénář na tělo a naprosto debilně sází na atraktivní témata současné korektní doby. Navíc její herectví je na úrovni telenovel a sitcomů, ve filmu nemá co dělat.(8.7.2019)

• J*A*S*M

Zakončovací film 54. ročníku karlovarského festivalu. Chápu snahu nabídnout divákům po devítidenním maratonu náročných festivalových filmů něco odlehčeného, ale čeho je moc, toho je příliš. Americká komedie o polepšení nerudné hrdinky přesně podle šablony, v níž je pomalu více liberální agendy (doslovné, hlasité a otravně moralizující) než vtipu. Tohel nemělo na festivalu co dělat. #KVIFF2019(7.7.2019)

• tucnakomet1

U Nishy Ganatry víme, že není zrovna nadanou režisérkou a Late night ji rozhodně reputaci nezlepší. Mindy Kaling je na tom s nadáním podobně jak už zmiňovaná Ganatry - podprůměrně - její herecký výkon stejně jako její scénář (neustále poukazující na sexismus, rasismus apod.) bylo špatné a ze spodní hranice hodnocení to zachraňuje asi jen skvělá Emma Thompson. Námět, scénář, režie i většina přehrávajících herců je hrůza.. Snímek ve mně nezanechal vůbec nic. 45%(22.7.2019)

Kýčovitá komedie ze zajímavého prostředí, která se až moc zaměřuje na feminismus a rovnost obecně. Film se na to soustředí tak moc, že je vlastně plý sexismu a rasismu. Ale když jsem se to rozhodla ignorovat, zbytek filmu byl vlastně docela fajn. Žádný zázrak, ale ani propadá. Mindy byla na pěst, ale Emma Thompson výborná jako vždy. 3*(11.6.2019)

Late Night je oddychovou komedií, která stojí a padá na hereckém esu v podobě Emmy Thompson, jež si celý film pochopitelně ukradla pro sebe. Mindy Kaling, která je zde podepsána i pod scénářem, jí tak jen zlehka sekunduje. Pokud se čas od času podíváte na Jimmyho Fallona, Conana O’Briena, zmíněnou Ellen, nebo jakýkoli jiný pořad tohoto formátu a máte rádi dojímavé komedie, je tento snímek přesně pro vás a vůbec neváhejte. Tvůrci si zde berou na paškál nějaké ty mediální kauzy dneška, ale i společenské problémy. Ty narážky někdy působí hodně “na sílu,” jindy jsou vydařené. Celému filmu by rozhodně prospěl lepší scénář a režie. Jinak ale rozhodně nejde o špatný počin. Late Night neurazí, zabaví a v rámci možností i pobaví…(11.7.2019)