VOD (1)

Mulder a Scullyová se mají pokusit komunikovat s muslimským teroristou v kómatu. Cílem je získat informace, které by mohly vést k dalším muslimským aktivistům... (TV Prima)

Autogram

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

U mě dobrý. Celá séria je niečo iné, ako staré veci, treba si zvyknúť. Téma terorizmu navýsosť aktuálna a vážna je zľahčená Mulderovým tripom. Aj nastupujúca generácia mladých agentov, takmer Einsteinov s otvorenou mysľou mi sadla a vedel by som si ich predstaviť aj častejšie. A nemusí to byť ani v päťdesiatich odtieňoch nejakej farby. –––– Ako je to možné? – Ty si skrátka samý zázrak. ()

Baron Noktur

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak a je to definitívne, Chris Carter sa nám dočista zbláznil. Je mi skutočne smutno do akej plytkej masy priemernosti museli Akty X klesnúť. Vlastne diel "Babylon" ani nie je Akty X, vôbec som nemal pocit, že Akty X pozerám, pretože mi celý čas bežal po rozume iný seriál, menovite NCIS - Námorný vyšetrovací úrad. Do toho seriálu by sa táto hlúpa a nezmyselná blbosť dokonale hodila, nielen svojou stupídnosťou, ale rovnako tak aj svojim humorným pojatím a absolútnou sterilitou mysterióznosti. Aby som bol úprimný, tento diel sa mystérie sa vlastne dotkne, no len zľahka, a aj tak to vyznie neuveriteľne trápne. Takéto lacné pointy, rozuzlenia patria do posledných sérii Monka, a nie do Aktov X. Ortieľ? Profesionálne nakrútená sračka. PS: Záverečné úprimné slová o krutosti Boha ale potešili. Tých pár viet malo v sebe viac hĺbky ako celý diel dokopy. ()

classic

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zaujímalo by ma, čo majú spoločné TERORISTI s mysterióznym seriálom ? , ktorý už, zrejme, nemá takú úroveň, toto je zatiaľ, najhoršia časť - novej minisérie !!!!!! Totálny - Ad absurdum !!!!! Noví, dočasní agenti, t.j Miller - s Einsteinovou, sú extrémne trápni !!!! Zdá sa mi, že títo ľudia, musia byť, isto na drogách, najmä - duchovný otec - Chris Carter ! Príšerné !!!!! ()

AlfaNumerO

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jsem smutnej. Člověk tolik let doufá v návrat milovaného seriálu (ač v posledních sériích čím dál tím víc guilty pleasure) a když už to přijde a člověk si říká: "Ty vole, těším se na pokračování mytologických dílů, celkem jich je 6, tak minimálně 3 budou mytologický, to je jasný". No a on skončil pátý díl a zatím byl čistě mytologický jenom jeden a to byl ještě k tomu z nejslabších. Co to kur*a, Cartere? Běž se spláchnout do hazjlu, takhle zacházet ze svým dítkem. O takového spratka nikdo nestojí. 53% ()

venison

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S01E05 - Po dvou relativně obstojných "starých dobrých známých" dílech zase jeden propadák.. Chris Carter populisticky míří na současné dění zamícháním islámských teroristů do děje.. Muldera nechal sjet a nastrčil do seroše dvě nové postavy, kopie těch stávajících.. Občas jsem se nějaké situaci či hlášce (zejména Mulderově) zasmála, ale jinak díl o ničem.. Možná mají producenti seriálu Gillian Anderson a Davida Duchovnyho ostřihnout a nahradit mladším ročníkem.. ()

• Ve 22. minutě dojde k vypnutí ventilátoru (umělé plicní ventilace) sestrou, hodnoty se změní a dojde k zástavě srdce. Během chvilky vstoupí do pokoje dva agenti, sestra ventilátor opět zapne a pacient je během vteřiny opět stabilní, což nedává smysl. (Winster)