PeteBuck odpad!

Toto snáď ani nemohla byť pravda. Celú dobu Indiana Jones, v tomto dieli tajný agent, ktorého krytie je obchodník so ženským spodným prádlom, má ísť do Prahy, aby počkal na dôležitý telefonát. Ale zistí, že telefóna niet, a tak si musí prejsť byrokraciou Rakúsko-Uhorska, aby si vybavil nový. Áno, celý diel je o zháňaní telefóna, behaní po úradoch. Rakúsko-Uhorsko vyobrazili ako grotesknú krajinu, kde potrebujete formulár aj na to, keď sa idete vysrať. Nikdy by som netušil, že na niečo s názvom Indiana Jones, dám odpad, ale stalo sa, práve teraz. Sledovať tento diel bolo utrpenie, Indyho spojka v Prahe sa volá Clouseau, ale práve Indy sa správa ako inšpektor Clouseau, je až neskutočné, koľkokrát tam vyvedie nejakú somarinu, zakopne, padne. Toto je asi ako paródia na ružového pantera. V 2/3 tejto časti som si už chcel začať búchať hlavu o stenu, aby som zabudol, že som toto videl. To snáď ani nemôže byť pravda. Ten chlapík, čo napísal túto časť, patrí na psychiatriu. ()

b0bo

Epizoda hrozná. Jediný co na ní bylo vtipný, že české úřady takhle fungují skoro po sto letech stejně. ()