Arkanoid

Adebisi prekvapivo chráni Petera Schibettu v psych ward. Wangler na Nappov príkaz zisťuje lojalitu nového člena gangu. Hromadné kopanie tak nie až také ponižujúce, ako sa z openingu mohlo zdať. Saidove dohadovanie sa o myšlienke jeho hnutia až tak nebaví, ostatné party sú veľmi uspokojujúce. Prekvapí Keller a Beecher znova objavil svoje gule napriek hojacim sa zlomeninám. Vďaka napätiu ohľadom árijskej časti sa neviem dočkať ďalej epizódy. ()

darthvader77

Keller si může podat ruku se Saidem, co se týče fantastického redemption arcu v tomhle seriálu. Nečekal jsem, leč dává smysl a je uspokojivé, že se celá ta nacistická buňka rozpadá na kusy, přestože je škoda, že Mertz se nedožil svého zatčení, ale každopádně teď jsou všichni v háji. Asidisi taky teda překvapuje on pomáhá Schibettovi to překvapilo hodně, je překvapivé, jak člověka může úplně změnit trocha vlasů a bradka. No a taliáni to přebírají všude ve velkém. No a samozřejmě americký zdravotní systém nechává na holičkách i řádné občany, tak se není co divit, že si vytírá pozadí s vězňmi. Fantazie. ()