Epizody(3)

Posádka Červeného trpaslíka se po desetileté odmlce vrací s třemi novými díly. Lister, Rimmer, Kocour a Kryton se setkají s hologramem bývalé vědecké pracovnice Kateriny Bartikovské, která zbaví Rimmera velení a objeví způsob, jak otevřít dimenzionální bránu a poslat Listera do jiné dimenze pro ženu, s jejíž pomocí by obnovil lidskou rasu. Náhodou se celá parta dostane branou na Zemi. Tam její členové zjistí, že jsou hlavními postavami seriálu Červený trpaslík... (Weissik)

Indio

Veliké zklamání mého nejoblíbenějšího seriálu- z hluboké úcty k předchozím dílům dávám aspon ty dvě. ()

UnCool

Docelá vtipná parodie filmu Blade Runner a navíc jsou to oni, no přeci kluci z Trpaslíka! V originálním znění vtipné, ale teď jsem slyšel českou verzi, to je hrůza děs a běs, překlad otřesný a sráží Trpaslíka někam do bahna. Takže zapomeňte na českou verzi a pusťte si anglickou (třeba s titulkama) ať nemusíte poslouchat, že odněkud vylezlo šukadlo a další jiné blbosti. Anglická verze plný počet, českou hodnotit nebudu. ()

Sadova302b50

Ne, tak tohle se mi příliš nelíbilo ani formou, ani průběhem. Narážky na Blade Runnera sice potěšily, ale pořád jsem měla pocit, že to prostě nebylo ono. Kdyby nenatočili desátou řadu, byla by to pro mě trochu smutná tečka za naprosto skvělým seriálem. Za mě pouze 65%. ()

Borecek

Na jednu stranu chápu lidi kterým se tato série nelíbí, ale tvůrci chtěli zkusit něco nového (není tam smích a robíci jsou cgi) a série je tak krátká, protože to měl být původně je film. ()

APLSMLS

V pohodě. Nic extra, ale nepřišlo mi to o tolik slabší než předchozí dvě série, což se neshoduje se zdejším hodnocením. Je tam vidět nějaká snaha bilancovat seriál a nakonec mu dát ještě šanci, což vyústilo v parádní desátou sérii. První díl mě nudil, ale ty další to zachránily. Návštěva NAŠÍ země se vším tím narážením na to, že vymyšlení jsme my a ne oni byla milá :)) ()