Fantasy Island

• USA Fantasy Island (více)

Ve filmu studia Blumhouse nazvaném Fantasy Island mění charismatický pan Roarke v luxusním, leč odlehlém tropickém rezortu tajné sny svých šťastných hostů ve skutečnost. Když se však fantazie stanou noční můrou, musí hosté záhadu ostrova vyřešit, aby si útěkem zachránili život. (Falcon)

Stinger78

Trailer byl v kině fajn, ale výsledek byl neskutečná splácanina, jako kdyby to byl seriál z devadesátek. Chaotický střih, žádné hororové momenty a ten konec ten film definitivně zabil. Dvě hvězdy za celkem fajn námět, který šel využít rozhodně líp a Michael Peñu. ()

Pythonator

Zajímavý námět a ve výsledku taková ztráta času. Celou dobu člověk čeká, kdy už přijde nějaké to vysvětlení a tak nějak podvědomě tuší, že přijde a bude neskutečně béčkově blbé, ale přesto pořád doufá, že tvůrci překvapí. No a ono víte co? Zajisté to bylo neskutečně blbé. Neschopnost zpracovat látku nějak na úrovni rejža umně maskuje odváděním pozornosti na rozkošné tvářičky Lucy Hale a Maggie Q, takže si divák ani nestíhá uvědomit, že sleduje lacinou sračku. Dokonce to místy i docela baví a říkáte si, že kdyby to uchopil třeba David Lynch, tak by to bylo dost zajímavé psycho. Místy to však připomíná céčkové odpady, u nichž jen čekáte až přiletí žralokonádo a všechny ty dementy sežere. Takže značně rozpačitá podívaná naprosto zabitá nedomyšleným koncem. ()

jaja11291

Ostrov který každému splní prožít jednu fantazii, dle vlastního přání... no až takhle doslova to úplně nefunguje a doteď nechápu jak to vlastně fungovat mělo. Námět filmu nabízel velký potenciál, který v tomto případě bohužel zůstal nevyužit. Ztracený čas. Jedna hvězdička za krásné prostředí ostrova. ()

StanleyVanH

Ufff, ještě že jsem na to nešel do kina, první hvězda čistě za pěkné prostředí a pár pěkných roštěnek. Druhá je za originální nápad scénáře. ()

pájap

Zajímavý námět...splnime vasi fantazii ....scéna s černochem v restauraci super...scéna s pomstou super..pak jsem se v tom nejak ztratil...a pak zase nasel....dobrý film....a nejlepší byl chirurg z hostelu ()

Dechman

Začiatok vcelku ušiel až na tých dvoch dementov, neviem kto to tam dal ale asi nejaký blb. A potom je to tak predimenzované, že sa v tom divá sviňa nevyzná. Guláš riadny, niekedy je menej viac. ()

Little_Sawy

Myšlienku to malo dobrú, bolo by to dobré keby sa na tom viac zapracuje ale, buddhožel bolo s toho jedno veľké Houno! 1 hvězdička s odřenýma ušima! ()

Holly_Molly

Nepřekvapivě to neni tak špatný jak se může ze zdejšího hodnocení zdát. Má to pár zajímavých nápadů a témat, z nichž každý jedno by si i eventuelně zasloužilo samostatnej film a v tom vězí jeden problém..Skáče se od postavy k postavě, ze žánru do žánru, postupně z toho vzejde děj ala pejsek s kočičkou vařili dort a kvůli tomu se tu za celou dobu nevybuduje žádná atmosféra...ten druhej problém je, že se ani za hovno nejedná o horor...Film mixuje žánry od komedie po mysteriózní thriller a ke konci nabídne i zajímavej zvrat, ale hororovýho tam neni absolutně nic, pokud sledujícímu nebylo čerstvě 10 a je to jeho první "napínák"..Když se do toho jde jako do oddechovky a ne do hororu, je to celkem zábavnej film s dobrym castingem a potenciálem, kterej satanžel nenaplnil. :-) ()

Kaylar

Od filmu jsem neměla příliš vysoká očekávání, bohužel to, co jsem viděla, bylo ještě o třídu slabší. Horor? Thriller? Nic z toho. Divák se dočká nepříliš zajímavé podívané a z kina bude odcházet v lepším případě s rozporuplnými pocity. Za tuhle "podívanou" mi bylo opravdu líto peněz za vstupné (a to se nepovažuji za žádného drobného škudlila). ()

Bion

Výhercovia súťaže vs. výhr ktorou je pobyt na prekrásnom ostrove. Jeho prevádzkovatľ Roarke sľubuje víťazom splnenie jedného sna a každý sen sa pritom zvrhne, dopletie a to je asi tak všetko čo film ponúka. Čiže nápad. Avšak postavy sú ploché a nápaditých, žiaľ nelogických zápletiek hneď niekoľko a i každá pointa má ďalšia pointu len preto aby bola a nasilu prekvapila, už bez tak dejom mrzutého diváka, ktorý sa modlí aby film skončil skôr než z neho bude úplný komplot nelogických hlúpostí a absurdna. Že film vychádza zo seriálu je v tomto prípade mínus aj keď v závere je pár odkazov, toto spracovanie skôr odrádza od ďalšieho prieskumu niečoho podobného. Trailer bol sľubný ako bilboard pred voľbami a výsledok už poznáte sami. Strach a hrôza - avšak v tom najhoršom slova zmysle. Nechápem ako sa niečo také vôbec dostane do kín a už vôbec kto vôbec pripustil takýto scenár. Vo filme je totiž svetlých stránok veľmi málo a keby zo 109 minút vystrihnú z filmu aspoň tých 80 min tak máme aspoň nesúrodý ale aspoň nápaditý a hlavne zaujímavý krátkometrážny film. V tejto stopáži však ide o trýznenie divákov a výsmech ich inteligencie, ktoré sa od polovici stupňuje a je ďaleko za zenitom znesiteľnosti...verím, že sú aj horšie filmy, avšak je rok 2020 a takéto filmy patria maximálne na TV obrazovky. Jedna hviezdička za plagát, výpravu, snahu o niečo originálne (aj keď svojim spôsobom nadmieru originálne svojou stupiditou) a za trailer... ()

Sonjoe

Skor ako horor mi to prislo ako parodia. Snazili sa tam vniest nejake temno, mysterioznost, ale bolo skor na smiech. Nepochopil som, co bolo zmyslom vlastne a o com to vlastne bolo, taka spletka hluposti. Videl som to v kine, cize dal by som 3 hviezdicky, ale viem, ze keby to vidim doma, tak asi vyhodim telku oknom, takze 2 hviezdicky stacia :) ()

NinetyOne

Plakát k filmu vypadal lákavě, ale těch 109 minut už mi nikdo nevrátí. Dlouho jsem nic tak divnýho neviděl. Film si hraje na Inception, ale nejde mu to. 30% ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021