Fantasy Island

• USA Fantasy Island (více)

Ve filmu studia Blumhouse nazvaném Fantasy Island mění charismatický pan Roarke v luxusním, leč odlehlém tropickém rezortu tajné sny svých šťastných hostů ve skutečnost. Když se však fantazie stanou noční můrou, musí hosté záhadu ostrova vyřešit, aby si útěkem zachránili život. (Falcon)

BigJohn02

Ach jo, takhle to vypadá, když se někdo rozhodne, že natočí něco neotřelého, ale úplně se v tom ztratí, a tím pádem mu vyjde zmatená hovadina. A ta Sloane - jestli tahle příšera měla být krasavice celé střední, tak to holky asi místo školy navštěvovaly dost hustý vobludárium. ()

MoonySmile

Bože, vážně jsem to vydržel až do konce. 100 minut ztraceného života, během kterých jsem mohl napsat vlastní scénář a možná bych potom neměl tak provinilý pocit, že jsem včas neodešel. ()

Krychlicka1 odpad!

Za film jsem se těšil z možného dobrého hororového zážitků a když film skončil tak jsem poprvé v životě odcházel z kina naštvaný. Hlavní věc co si film nezaslouží nosit je značka horror, protože pokud vás vystrašil pár kapek černé tekutiny tak nevím ale co je ještě horší, že celý děj a hlavně konec absolutně nedává smysl. Jen mi je líto Michala Rookera, že se ve filmu objevil. 5% ()

stret

+1 hviezda za to, ze v tomto filme ma konecne nepoucovali ako si maju chlapci zaviest penis do analu. Inak priserne, kde sa na konci uplne stratite v tom, koho sen sa vlastne sniva - a bude vam to uplne jedno. Ale najde si to svojich divakov. ()

CHIPOSS

Začátek vypadá jako céčko. Ale zbytek filmu, je super béčko. 😉 Za mě film, který jsem nápadem, ještě neviděl. ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021