Gibbons přežil útok na utajovanou vojenskou základnu. Útočníci mají za cíl zlikvidovat amerického prezidenta. Gibbons navštíví vězně - bývalého poručíka Stonea a spolubojovníka z akcí, kterému poradí, aby ve vězení zaútočil, protože se na něj něco chystá. Přiletí pak pro něj vrtulníkem a pomůže mu z vězení uprchnout. Po Gibbonsovi je vyhlášeno pátrání a Stone se stane nový agentem xXx. Podaří se jim dostat do zničené centrály pro informace v počítači. Gibbonse zajme Deckert, současný ministr, bývalý voják, který je namočený v nekalostech. Při výbuchu Gibbons zahyne. Stone s agentem Tobym pátrají po všech členech zapojených do špinavé Deckertovy hry. Stone osloví Charlie, přítelkyni a spojku Gibbonse, která mu pomůže dostat se k Deckertovi. Všichni členové jednotky, kteří podporovali Gibbonse, zmizeli, Deckertovi lidé je hledají. Stone se chytí do Charlieho léčky a je zavřený v domě obklíčeném policisty, kde je zavražděný generál. Jemu se podaří uprchnout. Deckert mezitím svolává všechny své muže a pohřeb generála chce využít jako krycí akci pro vraždu prezidenta. Stone s Tobym zjistí, kde ukrývá Deckert zbraně a vydají se je zničit. K velkému překvapení tam objeví živého Gibbonse a další členy bývalé jednotky. Stone zničí zbraně, podaří se mu utéct a kontaktuje jednoho z agentů tajné vojenské základny Steela. Přesvědčí ho o Deckertových nekalostech a společně naplánují protiútok... (TV Prima)

HawkeyP

Nadprůměrné akční scény nabalené na tupounský scénář. Snad si Tamahori příště vybere něco inteligentnějšího. ()

tEnCo

Hej, kámo! Toto je moja vec... a toto je jeden hrozný "prúšvih". Adieu Bond 21. storočia! Adieu nádherná nezmyselnosť deja na úkor akcie... toto je NUDA. "No More IceCube!" - toto by lepsie zahral Ibi Maiga! (nič proti nemu nemám) - Inak povedané: This is BLACK-X-TRA-COOL-PUSSY-OCTANE-BULLSHIT-MOVIE!!! ()

LordMysti

Průměrné pokračování průměrného filmu který se snaží opět za každou cenu prosadit díky akci. Solidní béčko. ()

E lan

Průměrné pokračování vynikajícího první dílu XXX. Ice Cube nedosahuje ani z poloviny drsnosti Vina Diesela, přesto se člověk po celý film moc nenudí a některé akční scény stojí i přes znatelnost trikových záběrů zato. ()

Clockwooork odpad!

Není to jen špatný akčňák, ona je to i špatná komedie, parodie.... Ono to... Snad ani neni videoclip k bezduchému songu od Ice Cube.. ()

Forty- odpad!

Keby som si ako maly viac buchal hlavu o mantinely, mozno by sa mi to pacilo. Potrebujem ale film, nie nahodne pozliepane efekty do radoby filmu bez stipky naznaku deja. ()

Nekroskop

Americký James Bond po druhé. Mě se dvojka kupodivu líbí víc jak jednička, ale že by to byl oproti ní nějaký nářez se taky říct nedá. A vůbec ten film je zase průměrný. ()

Acrobat odpad!

Katastrofalne neukojene posobi rezia Tamagociho, ktory vedie partiu totalnych nehercov v bezbrehej akcii, ktora robi cest tak max. modremu platnu. Cierna kocka by pohladom nenasrala ani nasu sidliskovu partiu v 90.rokoch a predvadzanie akoby twistov v takomto filme posobi ko traproduktivne. Odpadova komercia taziaca zo znacky. Broznovy obal obalujuci nicotnost. ( videne 26.8.2019, HDrip) ()

rublik05

Velmi povedené pokračování, které mám moc rád, zejména kvůli super hudbě a dobré atmosféře. Námět je celkem tuctový, ovšem zejména díky Ice Cubovi a dalším postavám je film skvěle zvládnutý jak po herecké, tak i filmařské stránce. Děj má solidní tempo, oceňuji kvanta různých nápadů. Dalo by se tomu ledasco vytknout, není to snímek na bůhvíjaké ocenění, ale jako solidní akční béčko to svůj účel splňuje. 6/10. ()

Threepwood

Už jednička byla jen lehce nadprůměrná a to hlavně diky Vinu Dieslu a Praze a to v dvojce chybí.Je tu jen necool Ice Cube a nicmoc Willem Dafoe.Jen Samuel L.Jackson ujde. ()

shifter

Dve a pol *. Zaciatok slubny, trosku v style Bondoviek, po necelej polhodinke sa vsak z toho vyklubala totalna fraska, ktoru som ani nezvladol dopozerat. Len rozmyslam preco sa na to dali Dafoe a Jackson.. ()

dino.h odpad!

Doufám, že Samuel L. J. na konci tohoto filmu lhal o dalším kandidátovi. První díl byl trochu přehnaný, ale při tomto jsem měl skoro pořád hlavu v dlaních!!! ()

Petus

Omg! Proč? Slovy jedné ze známých českých postav: To nemělo podtext, ani nadtext. Prostě nic. Ani tu zábavnost. Jediné, co hodnotím pozitivně byla exhibice W. Dafoa, který záporáky prostě umí a toho nádherného Mustanga. Zbytek byla marnost nad marnost, která s původním XXX, které se vůbec nebralo vážně a přitom to byla fakt sranda, nemá ale vůbec nic společného. ()

Bezda22

Já si nemůžu pomoct, ale mě se to líbilo víc jak jednička. Procentuálně zůstanu na 60%, s tim rozdílem, že dvojce dám 4 hvězdičky. Má to pár důvodů. Je to zábavnější než jednička, protože jednička se svojí drsností občas parodovala a vypadalo to dost směšně. Ice Cube, tady je drsnej, ale když ho znáte z komedií, tak je to vtipný, ale neshazuje se to, tak jak tomu bylo v jedničce. Celkově postavy a ten příběh mi příde lepší, akce je dost slušná, když pominu ten konec, ten je hodně zlej. Ale ve finále pro mě lepší, jak jednička. Neposerete se z toho, ale rozhodně vás to nezklame. ()

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)