Dlouho po pádu lidstva se tři roboti vydávají na procházku postapokalyptickým městem. (Netflix)

kenkaku

Krom toho závěru (pointa ne úplně vyšla) je to naprosto dokonalé. Postavené na specifickém humoru a vypadá to perfektně. I když je to jen druhá epizoda, obávám se že mám své #1. Tohle půjde překonat těžko. ()

iXtr3m3

Povedz "terabyte" :) Perfektná satira na život po ľuďoch. Veľmi veľmi trefné vtípky a to jeden za druhým (basketbalka, jedlo, mačka, ...). Vynikajúci úvod s rozšliapnutou lebkou ála Terminátor a ten nástup, wtf, perfektné. :) ()

Sairina

Hodně podařený komediální filmeček, jen by tam mohlo být ještě trochu víc vtipných hlášek. Pro milovníky koček je tenhle díl povinnost :D Hlavně, když při koukání vám jeden kočičí subjekt leží v klíně. ()

MnamBuchta

První díl který jsem viděl a musím se přiznat že jsem se velice bavil 😄. Tři velice odlišní robůtci, kteří bloudí po rozpadlém městě a objevují pro ně neznámé věci bylo velice vtipné sledovat. Musím vypíchnou perfektní 3D animací, která někdy vypadá vážně jako hraný film a určitě bych se nezlobil kdyby vyšel nějaký scifi film s touto skvělou animací. 10/10 ()

Esgalnor

Těžko to mohlo být tematicky předchozímu dílu ještě vzdálenější. Zábavný kraťas se třemi ukecanými roboty na výletě se spoustou výborných hlášek, kde příběh spíš jen tvoří kulisu pro hlavní postavy a poctivě napsané dialogy. V post-apokalyptickém žánru svěží vítr, kdy epizodu kazí snad jen potřeba ji nějak ukončit. ()

Renfield

Téměř výborné! Nápad s robotí cestovkou opravdu dobrý, co se "drbů" o lidech týče, dalo se z toho vytěžit ještě více, to je jasné. Ale v takovém případě by bylo těch dvanáct minut velmi málo. Dále je třeba pochválit nádhernou animaci a do detailu promyšlená zákoutí postapo města. Ale co ten závěr? Jakoby se nevědělo co s tím... no. prakticky cokoliv, jen tohle ne. 70% ()

Gulde

Tohle mě nepřestává fascinovat - úplně trapný, typicky americký, sitcomovsky hloupý, rádoby vtipný dialogy bez trochy originality a stejně si to tu vyslouží 81%. Za mě jedna hvězda za dobrý vizuální zpracování. ()

Naushika.

Vtipné by mi to přišlo, kdybych tytéž vtipy neslyšela už posté. Příběhově zajímavé by mi to nepřišlo asi za žádných okolností, protože to příběh nemá. Trio postav je zábavné a dobře nadabované, ale jinak je to prostě jen sled scének s neoriginálními průpovídkami a popkulturními narážkami a fakt hloupým závěrečným rozuzlením. Meh. ()

FeriusParfax

Hodně povedený díl zase s jinou animací. Roboti, poznávání lidského světa a jejich komunikace se mi moc líbila. Bylo to vtipné, milé (hlavně popis basketbalu, lidského trávení a jak se chovat ke kočkám) a poučné. Hodně povedený díl, kde jsem se smála hlavně u robota, kterak hladí kočku. Úplně jsem viděla samu sebe. Konec mi připomněl jednu moji noční můru, která se mi zdála snad už před rokem. Byla jsem v posteli a najednou se kolem mě začaly shlukovat kočky. Začala jsem je odstrkovat, ale přicházely další a další. Nemohla jsem se jich zbavit. Lezly za mnou oknem, dveřmi, komínem. Dokud mě skoro nezadusily. ()