Špičkový agent protidrogové jednotky Sean Vetter provede s parťákem Demetriem Hicksem razii v mexické Tijuaně, aby zatknul bosse drogového kartelu Mena Lucera. V krvavé přestřelce se sice mafiánovi podaří uprchnout, ale Sean ho pronásleduje a nakonec zatkne. Po úspěšné akci se vrací domů k manželce Stacey. Místo zatčeného Lucera okamžitě převezme gangster, který si svou krutostí vysloužil přezdívku Diablo. Lucero je odsouzen na doživotí a žádá svého pobočníka Matea Santose o službu. Krátce poté vnikne do Seanova domu zabiják, který střílí na pár ležící v posteli. Stacey je zabita, Sean těžce zraněn. Od překupníka Monroea se dozví, že za vraždami stojí Diablo. Mateo Santos mezitím organizuje převoz Lucerovy rodiny do bezpečí. Manželka i malý syn zahynou při explozi auta, v němž byla nastražena bomba. Nešťastný Lucero zavolá Seanovi a radí mu, jak má dostat jeho nelítostného nástupce. S Hicksem se vydávají za obchodníky s drogami a chtějí od dealera Joea koupit kokain. Když přebírají zboží, Sean zjistí, že muž, jenž ho přivezl, je jedním z vrahů, kteří vnikli do jeho domu. Vrhne se na něj, a vyvolá tak přestřelku mezi policisty a zločinci. Kvůli zpackané akci, která stála život tři policisty, je Sean odvolán. Pronásledování Diabla se ale nehodlá vzdát. Dokáže dotáhnout pomstu do zdárného konce? (TV Nova)

Flix odpad!

Tupý film, který nepřinese divákovi naprosto nic. To, že se obyčejný pěšák u policie vydává porazit celý drogový kartel je směšné. Scénář je očividně velice slabý. Navíc na akční film tady není moc akce, kromě jedné větší přestřelky. Myslím, že Vin Diesel si vzal příklad od Seagala a natočil debilní, nudný brak. ()

Mikakel

Připomíná mi to film např. se Stevenem Seagalem, Těžko ho zabít a podobné. Také mstí svou rodinu. Na tom není nic špatného, a film se mi velmi líbil... 4* ()

wir2k

Další důkaz toho že film se bez scénáře točit nedá. Vin Diesel sice nesklamal a byl "drsnej" ale to je tak všechno. ()

Sekel

Nejlepsi film Vina Diesela (snad jedina jkeho role, ktera se mu da verit) s pekne a nekdy az realisticky natocenou akcni casti a ne uplne hloupym scenarem. ()

faktor_xx

Vražda - pomsta...opakované klišé, ktoré je snáď už v každom druhom akčnom filme....tento film, resp. príbeh, však má i niečo navyše...zápletku a "nečakanú" peripetiu pred záverom...mám rád filmy, keď sa v nich dej snaží motať resp motať hlavy divákom....nenachádza sa tu však najlepšia alebo prekvapivá pointa či zápletka...dej sa dá s kľudom pokrového hráča predvídať, ale akcie tu je podľa mňa vkusne a uspokojivo dostatočne....herci nesklamali a podali slušný výkon a Vin Diesela máme možnosť vidieť prvý (a asi aj posledný) -krát s jeho fúzmi a briadkou....65% ()

PanPyzamo

Já to řeknu takhle. Trefilo se mi to do vkusu. Možná to nebyl kdovíjak dechberoucí příběh. Možná to mělo svoje chyby, ale mně se to líbilo. Mám rád gansgstery, drogy a takovou násilnou krimi tématiku, takže jsem byl nadšen. Chytlo mě to. Hlavně ke konci se mi to hodně líbilo. Akce byla podle mě dobrá. Jak říkám trefa do mého vkusu. Pokud máte rádi takové krimi počiny s gangstery, tak se vám to třeba také bude líbit. Já mluvím za sebe. Líbilo se mi to hodně. Za mě skvělá krimi podívaná. Je možné, že jsem měl tzv. růžové brýle nebo zkrátka jiný pohled na tento film. Neviděl jsem na něm to špatné. Dostal jsem zločince s drogami a akcí, což mám rád a tak jsem byl spokojen. Takže doporučuji jen fandům takového gangsterského žánru. Třeba to někoho zaujme. Mě to chytlo a za mě to bylo skvělé. 8/10 ()

miromir

tisic krat omilany pribeh policajt zatkne gangstera gangster zabije jeho zenu policista se chce pomstit.... nic mene tento film ma fakt smrnc ne malou zasluhu natom jiste ma Vin Diesel. ()

Mark1983

Thrillerový průměr,ke kterému se občas vracím,takže si myslím,že je to celkem koukatelný napínavý thriller,který nenudí. ()

carnacv

Duo Diesel - Tate docela ladí. Pochmurná atmosféra se také povedla. I režijně je na co koukat, ale panebože proč tak zajímavě uvedený děj, z jehož zápletky by se dalo uvařit nemnoho kasovních trháků, končí tak dementně? Vždyť už sama stopáž poskytuje dostatečný prostor pro práci s dějem. No možná nebyly v závěru prachy, a tak se šetřilo. ()