Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit, než v zasněženém Špindlu? (Bohemia MP)

aneken odpad!

Tohle je čistý WTF, asi mi nikdo nedokáže vysvětlit, proč tenhle festival trapnosti a stupidity musel vůbec vzniknout. Tohle se suverénně řadí k tomu nejhoršímu, co tu za desítky let vzniklo. A to je samozřejmě laťka nestavena jinými kravina i proklatě nízko... ()

horal3310 odpad!

Pokud byl celý film myšlen jako výukový materiál pro budoucí umělce ve smyslu :nejhorší režie,nejhorší scénář či takhle opravdu herci hrát nemají,tak se to dokonale povedlo a dal bych místo odpadu pět hvězd. Ovšem tak to není,to je jen moje zbožné přání. Film snad ani nemá cenu komentovat,spíš mě dost udivuje ta neskutečná drzost jeho autorů, kdy jejich soudnost je někde v záporných hodnotách a to co si myslí o inteligenci diváka je o přes držku.Tak jen doufám,že tento paskvil byl dostatečně prodělečný a to tak,aby si scénáristu a režiséra už nikdy nikdo nenajal. ()

PinkButterfl

Nerozumiem, prečo má tento film tak zlé hodnotenie. Na jednotke som bola v kine a je to podľa mňa priemerný až podpriemerný film. Keďže pokračovania bývajú vo všeobecnosti slabšie, nemala som veľké očakávania, ale musím povedať, že som bola príjemne prekvapená. Hanka Vágnerová patrí medzi moje najobľúbenejšie herečky, takže aj vďaka nej film rozhodne tak zle nehodnotím. ()

bonsetti

Asi se dá souhlasit s téměř všemi zdejšími negativními názory. Ale i přes to špatné hodnocení jsme se s mojí drahou polovičkou občas docela zasmáli (ona mnohem víc), tak dávám 2*. ()

SirErLeerdan odpad!

Banda sobců z Prahy přijede exportovat své nenechavé údy do Krkonoš. Můžeme vidět, jak ubohá může být tlupa lidí, kteří nedokáží udržet rodidla za zipem, svoje svědomí řeší "dýcháním vagínou" a kdyby film měl ještě o pět minut déle, asi by se všichni ošustili navzájem, pak si to happyendovsky odpustili a odváli zpět do své dekadentní Prahy. Nesmál jsem se ani jednou, nebylo čemu.  Celý film byl vtipný asi jako když si dítě zlomí ruku. Závěr? Nezažil jsem komunismus, ale nějaká cenzura by se asi měla vrátit, aby takovéhle exkrementy nemohli do televize. ()

Montmorency odpad!

Nerada dávám odpad a tak jsem chtěla dát 1* jako u prvního dílu, ovšem Hrachovcové ezoterický seminář Matka země to úplně zabil ()

Korpy22 odpad!

Proč v české republice stále převládá trend, že lidé kteří nejsou režiséři, dělají režii? Tenhle film je opravdu tragédie od začátku do konce. Zde chybí jakákoliv linka, děj a nápad. Špindl jedna měl alespoň pár laciných vtipů, ale alespoň je tam měl. Zde můžeme sledovat naprosto vlekoucí se film, s absencí hudbu, dobrého střihu a kamery. Afektovaní herci, zejména pak Kateřina Hrachovcová zde 100 minut šaškují a oko diváka trpí. Tenhle film by mě l shořel v pekle. Bída, hrůza a děs. ()

micska

Tak projekt je to objektivně naprosto strašlivej, ale, na rozdíl od prvního kusu, jsem ho (s přetáčením) prohlédl až do konce, takže za 1 hvězdu ()