Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit, než v zasněženém Špindlu? (Bohemia MP)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (162)

Vitex odpad!

všechny recenze uživatele

Zaujalo mě, že ve zvukové stopě občas chybí atmosféry (šum okolí) nebo ruchy z prvního plánu (např. zvuk kabelky dopadající na postel). Nepovažuji to ale za tvůrčí záměr jako u Godardova Vojáčka, ale prostě za zfušovaný mix. Pod "sound designem" je v titulcích mimochodem podepsán kameraman / producent / střihač filmu Jiří Markvart, což vysvětluje mnohé... Ale jednou jsem se zasmál dokonce i na místě, kde jsem opravdu měl! :-) ()

castor 

všechny recenze uživatele

Kdyby člověk jel vlakem z Aše až kamsi na Ostravu, přičemž cestu by ještě protáhla porouchaná lokomotiva či nešťastník, kterého už nebavil život, asi by byl za něco podobného i rád. Jinak je ovšem vhodné se téhle české zimní horské asi komedii raději obloukem vyhnout. Na nedostatek smysluplného děje jsme si u tuzemských projektů už tak nějak zvykli, jenže tady není nic: nápad, myšlenka, jiskra. Jediné, co mají jednotlivé linie společné, je místo, kde se odehrávají. Tvůrci se snaží chybějící děj maskovat množstvím nesmyslných postav, které mají dvě nohy, dvě ruce, čímž připomínají člověka, ale to je asi tak všechno. Protože jsou to fakt podivné bytosti. Vybočují z nich možná Hana Vagnerová a možná Radim Fiala se svou filmovou dcerou. ()

Reklama

Djoker odpad!

všechny recenze uživatele

Tak nekonzistentní filmový slepenec tady nebyl roky, ale jako podprůměrná reklama na zimní dovolenou ve Špindlu jistě dostačující. Akorát časté návštěvníky nepotěší, že jsou zde vyobrazeni jako naprostí imbecilové a je docela ironie, že zrovna Pachamama Kaira Hrachovcová vrátila svou rolí ženskou emancipaci v Česku o dvacet let zpět. ()

Tosim odpad!

všechny recenze uživatele

Jarda Sauer chtěl vylepšit kšeft svýho kšeftu ve Špindlerově mlýně a napsal komedii, v němž sobecké postavy stráví pár dní na horách a je div, čím ten první "film" měl být pro Špindl PR. Před pár dny jsem s lehkým šokem zjistil, že JS se etabloval mezi scénáristy a píše pitomosti pro primu, takže, proč nenatočit další zimní řachandu? Sehnal si porotce se Stardance a režiséra několika divadelních muzikálů (Cieslar neměl čas, asi právě točil Nevěrnou s Míkou) a vstoupil spolu s ostatními podruhé do stejné řeky, pardon, závějí, aby nám v příběhu jako pro mateřskou školku nabídli jednoduchoučký osud manželů, kteří se k sobě vrátí, doktorky a záchranáře, jenž k sobě najdou cestu a vybotoxovanou Kairu, jež ječí na sjezdovkách. Nejvíc líto mi bylo Anny Čtvrtníčkové, která se svým přirozeným talentem od Pánaboha statuje v takovýchto nepodarcích. A co dál, lidi? Nemáte novej hotel nebo wellness, že by byla trojka? Jako film? Něco jako film???! PS dívat se na to v televizi umočnuje zážitek z filmu na druhou, dávat po každých dvaceti minutách čtvrthodinovou reklamu je nejen nelidské (na film je nemožné se regulérně soustředit), ale také je to absolutní pohrdání divákem - film je plný product placementu a člověk si připadá jako pokusný králík reklamních agentur. Hnus na entou. ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Kterej vůl zvedl tu průměrnou první prapárnu na Českých horách a vytvořil k ní dvojku? Nacpal tam spoustu toho, co si myslel, že je in, ale přelila to spousta hrůz, které vidět nepotřebujete. Celé je to vyčpělé a po filmové stránce, především režijně, šíleně amatérské. Promiň, promiň, promiň, je to sračka! ()

Galerie (122)

Zajímavosti (6)

  • Hlášku „Lvi žerou první“ používá Vémola často ve spojení s MMA. (Duoscop)
  • Natáčení probíhalo především ve Špindlerově Mlýně a od dubna 2019 taktéž v Praze. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)
  • „Natáčení mi přineslo spoustu velmi milých nových setkání, a to nejen s režisérem Balašem, který je opravdu výjimečná osobnost, a se kterým si přeji spolupracovat i někdy v budoucnu. Jinak mi z natáčení kromě krásy hor utkvělo neuvěřitelné nasazení, tempo a profesionální přístup všech lidí ve štábu,“ uvedla herečka Kateřina Kaira Hrachovcová. (SONY_)

Reklama

Reklama