• Vitex

Zaujalo mě, že ve zvukové stopě občas chybí atmosféry (šum okolí) nebo ruchy z prvního plánu (např. zvuk kabelky dopadající na postel). Nepovažuji to ale za tvůrčí záměr jako u Godardova Vojáčka, ale prostě za zfušovaný mix. Pod "sound designem" je v titulcích mimochodem podepsán kameraman / producent / střihač filmu Jiří Markvart, což vysvětluje mnohé... Ale jednou jsem se zasmál dokonce i na místě, kde jsem opravdu měl! :-)(8.12.2019)

• xxmartinxx

Není moc, co řešit. Dalo by se to pouštět na FAMU jako studie toho, jak nestříhat komedii. Působí to jako nějaký očistec trapnosti a ponížení.(7.12.2019)

• miromax

Bizarní slátanina, prošpikovaná reklamní kampaní, která se však minula účinkem. Komedie, při které se nezasmějete a pokud ano, tak pouze nad trapností děje. Špatné od režie, scénáře, střihu, až po příšerné herecké výkony. Korunu tomu nasadila po botoxu nateklá, ufňukaná Hrachovcová. Za některé herce mi bylo až trapně, do čeho se nechali uvázat.(6.12.2019)

• zuzam

Panu Balašovi bych doporučila držet se Stardance a choreografie, to mu jde mnohem líp. Film je bohužel opravdu špatný, nudný scénář, hloupé dialogy, absentuje jakýkoliv humor, kromě trapností. Výkony herců jsou slabé. Navíc nechápu, proč si někteří tvůrci filmů myslí, že když k průměrným hercům přidají neherce jen proto, že mají známou tvář, že to nějak zvedne kvalitu a atraktivitu filmu? Tak to nefunguje, jen to posune už tak špatný film do amatérské roviny. Navíc je film plný okatého product placementu - sice chápu, že je těžké sehnat na film peníze, ale vypadá to, že se za chvíli místo filmů dočkáme 1,5 hodinové reklamy.(8.12.2019)

• mchnk

Univerzální princezna česko-slovenské kinematografie ukojila svou touhu a dala si konečně velkou kremroli, univerzální princ zde mává tisícovkama před prostitukama a dáma česko-slovenského dabingu má minutovou roli ve frontě, to možná hovoří o přístupu tvůrců vše. O chlup důstojnější než předchozí film, dokonce s pokusem o drama, nicméně po tvůrčí stránce opět nevydařený a celkově v ničem lepší. Stejně trapně sexistické, scenáristicky impotentní a zcela k ničemu. Jediné plus vidím ve dvojici Vagnerová - Blažek. Hanča je pro mě velká herecká naděje i přesto, že bere podobné nabídky a společně s jmenovaným kolegou předvedli docela dobrou a smysluplnou romantickou story na určité úrovni, škoda, že na tom nebyl postaven celý film, jenž je nesmyslně přesycen jinými postavami, povětšinou zcela zbytečnými či dokonce nechutnými (Skameňák příšernej) a jejich osudy, které jsou jak přes kopírák. Poslední hřebíček do rakve filmu zasazuje kapela od které neslyší divák jediný song, zoufalý nehumor vyčpělého komika z reklamy na tablety a hudba využívající ukradené melodie. Za hezké prostředí a zmíněnou dvojici dávám jednu. [Kino Citadela - Litvínov](6.12.2019)

• - Hlášku „Lvi žerou první“ používá Vémola často ve spojení s MMA. (Bioscop)

• - Natáčení probíhalo především ve Špindlerově Mlýně a od dubna 2019 taktéž v Praze. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)

• - V nočním klubu dělá parťáka Karlosu Vémolovi Petr Větrovský, který v době natáčení dokončoval dokument o Attilu Véghovi, který Vémolu porazil O2 areně. (Bioscop)