Povedená akční i rodinná komedie o tom, jak může dopadnout setkání agenta CIA jménem JJ, kterého hraje oblíbený drsňák s dobrým srdcem Dave Bautista (Strážci Galaxie) a devítileté Sophie, která odhalí probíhající tajnou operaci. JJ z toho není nadšený, ale aby se vyhnul prozrazení, musí mazané Sophii slíbit, že ji bude učit, jak se stát neohroženou špionkou. Díky svému odzbrojujícímu šarmu ho prohnaná Sophie dostane do množství situací, ve kterých se hromotluk JJ necítí zrovna pohodlně. To však ještě netuší, že brzy bude nucen poznat i její okouzlující matku. (Vertical Entertainment)

Acrobat odpad!

Každá hora svalov musí mať infantilný zárez na „krásnej“ kariére. Špiónom bol už hocikto, Dave až teraz spolus rybkou. No čo, prečo sa smejeme, veď aj Reno mal kyticu – japonskú liliu mieru. A je to kult. Tento špión s určitosťou a zákonitosťou nebude kultový, pretože tá porcia amerického šialenstva (akože zľahčujem deťom zabíjanie a podprahovo ich vlastne otupujem) je ukážková. Rozum kde si ostal, pýtam sa, cit ušiel si kde, ozývam sa. Hlasno trúbim na verejnosť, že je celý tento klišoidno neidentifikovateľný hnoj ďalším dôkazom úpadku. A isteže to nezachráni ani Hit me Baby (One more time). (videné 11.04.2021, Joj archív) ()

Likan7

Hromada klišé, topornej herec, který hrát fakt neumí, celkem sympatická holka a zručnej režisér. My Spy dává vzpomenout na celou řadu těch akčních komedií, ve kterých drsňáci chrání rodinu/dítě. Zkoušel to Statham, Diesel nebo Arnold. A Všichni jsou lepší herci než Bautista (je až neuvěřitelný jak špatnej je). Naštěstí tu je ale taky Segal, který režii zvládá. Umí si udělat srandu, hodit dobrej vitp nebo usměrňovat postavy, aby byly celkem sympatický (i Davea). Nemusím ani říkat, že budete po 10 minutách vědět jak to celé skončí. Tentokrát si ale myslím, že vám to ani nebude vadit. My Spy je totiž solidní oddechovka. ()

Mamlas odpad!

No, byla to taková hovadina, že jsem se ke konci protočil asi za 15 minut. Vlastně jsem nezaznamenal snad ani jednu scénu, kterou bych chtěl vidět. Nezasmál jsem se ani 1x. (7%) ()

johnsnow

Taký lepší priemer kde akcie nie je veľa, nie je nejak extra fajn, čo sa týka humoru tak ten bol na počudovanie v pohode a pár fórov bolo hrozne úderných. Bol tam i jeden prekvapivý zvrat a Bautista bol v úlohe znesiteľný, narozdiel od Rocka v jeho komédiách. slabšie 4*. ()

AgnesDee

Zprvu se to zdá jako ne-vážně-beroucí oddychovka ve stylu parodie na špionážní a akční filmy. Hlavní postavy jsou celkem dobře napsané a vtipné, hlavně malá Sophie je úžasná. Ale jakmile se do toho zase začnou vrtat nějaké romantické pletky, tak to jde do kytek. Postavy JJ a matky Sophie nemají žádnou chemii a ani motivaci pro to si spolu začít. Je to příliš nucené a nijak propracované, bohatě by stačilo, kdyby se stali přáteli a pro Sophie by byl něco jako vtipný strejda, než otčím. Tohle je krásná ukázka toho, že si Hollywood prostě nemůže pomoct a "romantiku" nacpe do jakékoli kraviny, i když tam vůbec nesedí. P.S. - Sophie se v jednu chvíli chová jako psychopatka, která nemá strach z cizích lidí, nedělá jí problém lhát, a na druhou stranu je to velmi zranitelné dítě, které nemá kamarády. Takhle se badass postavy nepíšou, i když je to jenom dítě. ()

PlysovyMacko

Komédia, ktorej hlavným aspektom je kontrast medzi obrovským Bautistou a malým dievčatkom, ktoré ho vydiera, aby sa jej venoval a naučil ju špiónske veci. Výsledok je neškodná zábava pre celú rodinu. Páčila sa mi romantická linka, škoda že len naznačená. Tancovanie srandovné. ()

blazma

Jo, tady Dave je i docela zábavnej, hodně tomu filmu pomáhá skvělá Chloe Coleman, mladá herečka má rozhodně potenciál tak jí snad uvidíme častěji. Kristen Schaal, škoda že nedostala více prostoru, protože byla super vtipná, na druhou stranu možná že právě díky tomu že byla tak trošku do počtu byla dost zábavná a pokaždé jste se těšili na další scénku kde se ukáže. Duo Dave a Chloe je tak odlišné až je to zábava sledovat. Románek s mamkou se dá vydržet. Fajn komedie, u které hned víte, že bude minimálně fajn a jen čekáte jestli vás překvapí něčím navíc. ()

jokino

Totálna oddychovka, nič náročného, zasmial som sa. Niektoré hlášky síce možno ala "kópie" z iných filmov, ale sadli dobre, bavilo ma to.. ()

Heywood

Předvídatelné, milé, cílené na dětského diváka s koukatelnými herci a překvapivě dobrou muzikou. Taková ta páteční pohodička. ()

Kushina

Dalo by se říci, že "tupá" hora svalů, co vyhraje a rozstřílí na prach vše co se mu postaví do cesty po jeho poslední, ačkoliv vyhrané "bitvě" nesplnil co měl a byl poslán na pozorovací misi. Bohužel pro něj se mu do cesty postavila malá drzá a chytrá holka, co s ním pěkně zatočila a jemu nezbývá, než ji poslouchat na slovo jen proto, aby neprozradil tajnou misi, která mu byla svěřená. Hezký rodinný akční film, který pobaví. 60% ()

zodiak217

My Spy je naozaj zábava pre celú rodinu. Začína to neskutočne ako sa David Bautista rúti autom v akčnej scéne v Pripiati a do toho mu hra Britney Spears a ďalšie prerabky hitov v ukrajinčine poriadne som sa zasmial ako už dávno nie a i keď tvorcovia regulovali ten humor aby to nebolo príliš premrstené, zvládol by som aj viac a rozhodne plnými dávkami, no nie je to Jackess tak si nechceli príliš uletiet, no tým aká korba JJ resp. David je vznikalo veľa vtipných scén už z toho a skutočne sa vydarili. Tie tanečné choreografie haha, to nemo chybu. Skvelo s sa zabavil. A tu je len dôkaz, že sa oplatí dávať wrestlingove hviezdy alebo akčných hrdinov do komédii lebo sú naozaj komicky a nemusia sa o to ani extra snažiť. Dúfam, že sa dočkáme aj pokračovania, lebo priestor na ďalšiu zábavu a vtipné scény tu rozhodne je. ()

Aquila

Je to komedie pro děti, a jako komedie pro děti to funguje výborně. Vtipné, nepřitroublé, hlavní herecká dvojice Chloe Coleman – Dave Bautista si hezky hrají. ()

oblonskij100

Nemám rád komedie, je to na jedno brdo. Ale tak dobře jsem se nezasmál pěkně dlouho. Ta malá princezna si našeho svaloun úplně omotala kolem prstu. Bylo to kapánek předvídatelné, ale co není, že? Není to Raskolnikov, kdy nevíš hodinu, dne. Ale parádní pecka která si zaslouží čtyřku s kormidelníkem. ()

Kuchna odpad!

komedie čistě pro USA, nějak jsem se nezasmál. Děti jsou tu extra chytré už v 9 letech (i když je prokázáno, že USA má jedno z nejnižších IQ na světě) a humor absolutně bez humoru.. Strašně jsem se těšil a prd z toho... Snad asi nejhorší film, kde Bautista hrál... ()

jardas

Ačkoliv něco podobného předvedl již Arnie i The Rock a příběh je snadno převídatelný, překvapily mě některé scény a zápletky. Nakonec jsem se skvěle bavil :-) ()