Ina se rozhodne pro potrat a Vašek Pěnkava je svou ženou Martou (Ininou nejlepší kamarádkou) přemluven, aby vystupoval v roli svůdníka a svědčil jí před interupční komisí. Zlomený hlezenní kloub zelináře Dobiáše se po první operaci zanítil a lékaři poznávají, že nastává úmorný boj. O to těžší, že Dobiášová neváhá, označí všechny za viníky a ohlásí případ řediteli nemocnice s tím, že si bude stěžovat dál. Ta věc je čím dál nepříjemnější a vyvolává další spory. Gregory oznamuje Daně, že dostal nabídku odjet do Alžíru. Dana je zklamaná a dává mu na vybranou - buď Alžír nebo ona. Gregory nakonec odjíždí a Dana se s ním u autobusu smiřuje. Doktorka Fastová se také dovede vypořádat s každým, kdo to zaslouží. A tak je najednou před starým primářem Sovou málem neřešitelná situace. Arnošta Blažeje, nesoucího na katedru kandidátské práce, čeká velké překvapení: asistentem na katedře je od něho před časem vyhozený doktor Cvach. Ina je náhodným svědkem Blažejova odvážného a pohotového jednání a rozhodne se dítě si ponechat. (Česká televize)

sochoking

Nemôžem si pomôcť, druhá séria je neuveriteľne namakaná, ale to zrejme preto, že v prvej sa to všetko iba len "zahrievalo" a pripravovalo na grande finale, avšak taký záver, s akým sa vytasila tretia epizoda, som veru nečakal! Až mi sánka spadla! ()

ghatos

Díl, kde se děje hodně věcí a na závěr taková třešnička :) . Postava Dany Medřické je zajímavá. Primář Sova musí obstát v obrovsky těžké zkoušce...zvládnout jednu starší životem ošmirglovanou babu není jen tak :) . 83%. ()

chrispe

Dano!! Ach jo. I v tomto dílu je spousta věcí k naštvání.  Nechte si chutnat. :D Přiznávám se, že jsem si u doktorky Fastové říkala, zda to není už moc, ale není a paní Medřická ji hraje parádně, uvěřitelně. Už se nedivím, že si ji Sova (evidentně) zamiloval. ()

topi80

Pan Dobiášová si sice servítky nebere, ale ti doktoři (v čele s Blažejem) by si taky pár zasloužili. Hodně mě bavilo, jak Fastová vyfuckuje každého kolem a pak se (už bez své horkokrevnosti) baví tím, jak to za ní hodný Sova musí žehlit. ()