Ve filmu Zlatokopky vede Ramona (Jennifer Lopez) tým protřelých striptérek, které se rozhodnou svým klientům z Wall Street ukázat, zač je toho loket. (Vertical Entertainment)

Pat_rick_fan

Scorsese meets third wave feminism bez finálnej (alebo nejakej) katarzie počas finančnej krízy spred desaťročia. Pekná kamera, perfektné tempo, striptérky držia spolu a zlí muži z Wall Street musia zaplatiť. S takou angažovanosťou v rámci filmu nemám v podstate problém, ak tým chce autor niečo svetu povedať a následne to aj nejak na konci funguje. Na herečky sa dobre pozerá, dokonca sa človek pristihne, že sú mu miestami sympatické, J Lo dáva naozaj asi najlepší výkon kariéry a Constance Wu s Lili Reinhart sú takisto veľmi dobré. Len škoda, že napríklad pri Portréte ženy v plameňoch (iná téma, ale opäť silná ženská réžia, pohľad a angažovanosť) nastáva vo finále silná, nezabudnuteľná emócia a človek si niečo odnáša, pričom sa dokonca ako muž nemusí cítiť vytesnený, tuto ostáva len pachuť pri trošku premárnenom potenciáli, ktorý táto inak zaujímavá látka má. Škoda, mohol to byť aj jeden z filmov roka, podobne ako pred rokmi Vlk z Wall Street, ktorý vyvolal u časti populácie silné kontroverzie, inde zase sympatie, po filmárskej stránke však všeobecný rešpekt. Lorene Scarfaria sa snáď ešte ukáže, toto bolo imho šité trochu horúcou ihlou. ()

Evander

Zlatokopky jsou pro mě citelným zklamáním, a to tím spíše, že jsou inspirovány skutečnými událostmi. Více asi nemám, co bych dodal… ()

radaza

Komedie- no zasmál jsem se jednou. Jinak mi lezlo na nervy , že muži, které hrdinky okradly s pomocí amerického "rohypnolu", byli obviňováni, že si za to můžou sami. Placená erotika mě nikdy nezajímala, ale aby husy, které si sami svými blbými rozhodnutími a leností podělaly život, šly dělat striptérky a pak z toho vinily muže, je na mě silná káva. neuvěřitelné byly i směšné tresty, které za to dostaly. Naprosto nesouhlasím se systémem pasáků a sexuálních otrokyň apod., ale jestliže to jde někdo kvůli velkým prachům dělat dobrovolně a pak ještě krade, ať z toho neviní nikoho jiného.) ()

HenryIvan

Ako nie žeby som sa nudil alebo čo, no hodina a trištvrte mi tu prišli skoro ako večnosť. Mám pocit, ako keby som už bol príbehmi ako bol tento na teraz presýtený. JLo to v sebe stále má, to sa musí uznať a po pravde, ten „ oscarový buzz “ aj chápem (začínať so spôsobmi fungovania nie len tejto organizácie nemienim, každý vie svoje). Rad som však po dlhšom čase videl na scéne (aj keď len krátko) Juliu Stiles a týmto to radšej ukončím. ()

bararich8

Hodně nablýskané, holky jako lusk a že je Jennifer 50 nemáte šanci poznat. Jinak všechno ostatní je takový bezduchý asi jako zlatokopky. Takže pokud nemáte co jiného na práci, neurazí, 3* ()

Vabr

Čekal jsem od toho asi větší komedii. Podle traileru to tak vypadalo, aspoň. Celkem mě naštvalo, že to bylo podle skutečné události. Většinou tyhle filmy nestojí za nic. V jedný části se to hodně vleklo. Čekal jsem, že tu bude Cardi B víc. Mělo to dobrej nápad, ale bylo to dlouhý a spíš z toho měli udělat komedii a neřídit se tolik skutečností. Nějak extra se mi to nelíbilo. Kdyby to nemělo takovýhle název, tak by byl film jinak celkem lehce zapomenutelný. Docela mě udivilo, že je to pořád 15+. Konec byl udělaný špatně a naštval mě (bratr tvrdí opak). Byl hodně rychlý. Hrály tu slavné herečky, ale nic moc nepředvedly. VYHODNOCENÍ: DŽEŇYFER LOPÉS!!! ()

geek.ondra

Jennifer Lopez je dobrá jen na jednu věc... Sešlá hovadina která se snaží být cool ale ve výsledku je spíš směšná a nezáživná. 3/10 ()

Primavera

Nevedela som, že je to komédia a tak som ani nič neočakávala a JLo až tak nemusím. Nakoniec príjemné prekvapenie! Ak to bolo podľa skutočnej udalosti, tak pecka. Myšlienka na záver pobavila. "Celá táto krajina je ako striptízový klub. Jedny rozhadzujú peniaze a tí ostatní... Tancujú." A ešte bolo zaujímavé, že JLo nepoužila dablérku. V 50-tke vedieť takto tancovať pri tyči, ou yes, strčila by do vrecka väčšinu pevných triciniek. ()

Maximilianus

Striptérska Ocean´s 8. Príbeh by aj možno bol zaujímavý, ale spracovanie nebolo nič extra. Nechápem účinkovanie Lizzo, keď ani nespievala. Detto Cardi B. 6/10. ()

Likan7

Parádní, hravá, krimi-komedie, ve který JLO vyloženě exceluje. Její Ramona ve vedlejší roli táhne celý film, nechápu, že za to nebyla nominovaná na Oscara. Při sledování jsem si hned vzpomněl na Vlka z Wall Street. Není to sice tak vypilovaný a dokonalý, nemá to ani Lea, ale jinak jako takový menší bratříček to srovnání je na místě. Je to líbivý, holky jsou nádherný a odsýpá to od začátku do konce. Jen ta Constatnce Wu mi v hlavní roli moc nesedí. ()

hazdrova

Nečakane príjemný a zaujímavý príbeh, kde Constance Wu slepo dôveruje JLo, ktorá jej dala kariéru a peniaze a zároveň jej zničila život. 3,5* ()

RAFT

Tenhle film naprostá nuda už sem jenom čekal, kdy film skončí, co mě asi na filmu bavilo ,tak byli posleních cca 30+- minut .40% ()

denulik

Pokiaľ sa nezaujímate o subkultúru striptízových klubov a nepotrebujete sa naučiť ako zdrogovať chlapa, aby ste mu prevetrali kreditku, tak vám tento film nič iné neponúkne. ()

Anianna

Byla jsem zvědavá na film, který sbírá nominace pro J. Lopez. Koukala jsem do konce v očekávání nějaké zajímavé dějové tečky. Nic. Naprosto banální příběh a naprosto psychologicky nezajímavé holky. Aspoň že byly pěkné. ()

PetrC.

Jennifer Lopez válí, film dobře uteče, je to vlastně jedna velká kostýmová show (tak i onak). Námět má svoje limity a scénář jeho stín nepřekročil. Snímek za vidění nicméně stojí. 68 % ()

Hammer a Lopez v akční romantice

Hammer a Lopez v akční romantice

28.10.2020

Armie Hammer a Jennifer Lopez byli obsazeni do nové akční romantické komedie Shotgun Wedding. Lopez už má s tímto žánrem samozřejmě bohaté zkušenosti, pro Hammera se ovšem bude jednat o premiéru.… (více)