Ve filmu Zlatokopky vede Ramona (Jennifer Lopez) tým protřelých striptérek, které se rozhodnou svým klientům z Wall Street ukázat, zač je toho loket. (Vertical Entertainment)

bonovox

Vlk z Wall street v ženskom podaní, celkom dobre sa na film pozerá hlavne kvôli stále sexy 50 - ničke JLO. Scenár ale mohol byť viacej vyváženejší. ()

Tomas_PO

Katastrofa a v skutku 'nahlúply' príbeh, až šovinistického charakteru. A pritom sa jedná o ženy. Absurdná pretvárka, prevrátené hodnoty, povrchnosť... Jennifer Lopez ako stále - nemastná neslaná. Ako si len mohla v inom dokumente (Halftime (2022)) myslieť, že môže získať Oskara? ()

bigmatko

dve hviezdy si zaslúži stále očarujúca Lopez, ktorá film utiahla skôr svojimi prednosťami ako hereckým výkonom. väčšinu času mi v kine klesala hladina testosterónu a inteligencie ale stálo to za to že som videl pool dance s Lopezkou. vyzerá naozaj úžasne a aby to ešte podtrhla tak do filmu obsadila iba ženy a dievčatá, ktoré sú výrazne škaredšie ako ona. A to naozaj vážne ani jedna z nich nebola pekná okrem Jennifer. pomerne zbytočný film ale dá sa to vydržať. ()

Martinko991

Čo napísať asi len tolko že keby tento film vidím o čosi skor tak možno mám o par stoviek euro na karte viacej :D k filmu sa moc vyjadrovať nemá cenu celkom veľká slabota nato ako to bolo ospevované a krásne to zhrnul všetko verbal. ()

CheeseFigure odpad!

Zo začiatku, keď sa tam prechádzali sporo odeté krásky, tak sa na to dobre pozeralo. Potom ale prišla nuda. Menej nahoty, viac kecov. A to dosť nezáživných kecov. Z nudy to na chvíľu vytrhla scéna s chlapom, ktorého viezli do nemocnice. Len škoda, že túto dobrú scénu dala TV JoJ do upútavky. Zas ale, inú scénu, okrem sporo odetých báb zo začiatku, tam dať nemohli. Mal som si radšej prečítať daný článok. Zabil by som tým menej času a bolo by to určite zábavnejšie. ()

veruna.b

Film jsem musela vidět, protože Jennifer :D Ale asi bych přežila, kdybych ho neviděla. Vlastně nejlepší na celém filmu je solo opening taneček J.Lo, který teda fakt v padesáti dala naprosto luxusně.. hned dnes ráno jsem si předplatila kartičku do fitka! Nabízí se srovnání filmu Zlatokopky s filmem Bez kalhot (Magic Mike) a musím uznat, že se mi opět potvrdilo, že když ženská něco dělá, tak pořádně. Ženský jsou mnohem větší "chlív", než chlapi - ve všem :D neštětí se ničeho, když mluví sprostě, tak je to fakt maso.. chvílemi jsem se za nás docela styděla. Ještě více, když se podobná slova začala trousit ze sedadel vedle mě, kde si dnešní mileniálky s hlavními hrdinkami notovaly :) myslím, že v kině bylo přítomno i značné množství žen, které si odskočily od tyče, protože výrok "jo, tak to znám, k*kot z****ej" byl jedním z mála, co jsem ten večer od divaček zaslechla... Film mě bavil tak do poloviny.. takový jeden velký videoklip. Pak už to byla jenom nuda a mlácení prázdné slámy. Myslím, že 3 hvězdy za mě jsou více, než dost. ()

mdf

Dobře se to rozjede,ale pak to spadne do takové ukecané nudy.Pár světlých i vtipných chvil tam bylo,Lopezová je stále kus,ale jinak podprůměrná komedie na jedno nedělní odpoledne. ()

Petaska1

Tak nějak v tom filmu hledáte ten životní výkon J.Lo, o kterém všude čtete a ono kde nic tu nic. První půlka je za 4*, druhá bohužel za 2*. To už jsem fakt nechtěla nic jiného než konec. ()

Kujava

JLo ve svých padesáti dokazuje, že hrát fakt umí. Její postava je dobře napsaná a ona si to vysloveně užívá (nominace na glóbus zasloužená). Taneční show u tyče je pastva pro oči a vy nedokážete uvěřit, jak to ve svým věku dělá a ještě k tomu má postavu jako lusk. Každou scénu si krade pro sebe a zastiňuje své herecké kolegyně (Constance a Lili taky super, ale Jennifer rules!). Cameo Cardi B a Lizzo bylo fajn zpestření. Druhá polovina filmu už s maličko pomalejším tempem, ale pořád baví. Holky po finanční krizi z roku 2008 musí vymyslet jiný způsob jak vydělávat prachy, jelikož kroucení zadkem u tyče už tak nesype, tak začnou vysávat kreditky chlápkům z Wall Street. Vše klape jak má, aspoň do tý doby dokud se se věci nezačnou komplikovat a nepraskne to. Bum spadla klec a je konec filmu. Čtyři kousky zaslouženě. ()

McGuffin

Celý ten zdlouhavý příběh vyprávěný režírující Lorene Scafaria s názvem Zlatokopky, Hustlers, je instruktážní video asociace vydavatelů platebních karet pro mužskou část jejich nových držitelů. Nepředávajte kartu cizím osobám, i kdyby to byly milé a krásné ženy, a už vůbec jim nesdělujte PIN. Nebo se s nimi raději ani nestýkejte, neboť nedokážeme zaručit, že vám při popíjení drinků do nich nepřidají drogy a PIN prozradíte tak jako tak. Sice i takové ženy spravedlnost dostihne, ale vás problémy s hypotékou nebo manželkou dostihnou dřív. Dvouhodinová lekce z finanční gramatiky pro pokročilé převlečená za příběh a šířená popkulturní cestou není zdařilý nápad hodný následování. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

Zaks

Hlavne zo začiatku mi dialógy často trhali uši, ale keď už začali tie štyri samé podnikať :-), tak zhruba od polky filmu to bola už celkom fajn zábava a čím sa to viac blížilo k záveru, tak sa mi to aj viac páčilo. V princípe si myslím, že na okrádaní zlodejov z Wall Street nie je nič nemorálne. ()

andreas_tool

Spíš podprůměr... Krimi to rozhodně moc není a komedie už vůbec ne! Je to tak nějak o ničem, děj se vleče. Dvě * dávám jen proto, že už vzniklo i pár výrazně horších filmů... ()

sml41

Celkom slušný napad na "podnikateľský zámer" ale cely pribeh podany nezáživne, tak nemasno-neslano. Myslim, že okrem zlych dialogov  je to aj zlým obsadením hlavnych hereckych hviezd. ()

Hammer a Lopez v akční romantice

Hammer a Lopez v akční romantice

28.10.2020

Armie Hammer a Jennifer Lopez byli obsazeni do nové akční romantické komedie Shotgun Wedding. Lopez už má s tímto žánrem samozřejmě bohaté zkušenosti, pro Hammera se ovšem bude jednat o premiéru.… (více)