V napínavém gotickém příběhu ze Středozápadu se kolem mladého muže (Tom Holland) shlukují podivné existence. Ale on je připravený chránit svoje blízké. (Netflix)

Kushina

Je to film ,který zaujme hereckým obsazením, skvělou kamerou a skvělou režií. Na druhou stranu v něm nehledejte žádný hlubší význam, je to zkrátka film o propojení různých lidí a jejich příběhů. Trval sice přes 2h, ale ve výsledku se v něm tolik nestalo, pár křesťanských fanatiků, toť vše. 60% ()

argo.smile

Na jedno pozretie sa to dá dať, najmä kôli hercom. Keby bola stopáž o 40min kratšia tak by to bolo za 5*. Ale žiaľ som zýval pomerne často pri hluchote medzi napínavými časťami tak za slabučké 4*. ()

uhlerado

Temný blues príbeh, to prostredie Ohio, Kentucky, West Virginia, 50te roky, fanatic.cirkev, staré autá, soundtrack. Divočina a dobrá zápletka, prepojenie viacerých prípadov a finálne rozuzlenie. Skvelý akcent drsnej američtiny, Pattinson, Clarke, ale aj Holland a Stan podali skvelé vyýkon a vžili sa do role v danom prostredí. Nenudilo ma to, ale k piatej * tam trošku dačo chýbalo, ale nie vela. ()

Saxos

Dvougenerační uzavírající se kruh, plný sériových vrahů, náboženského fanatizmu, prospěchářů, pedofilního faráře, lásek na první pohled a amerického středozápadu. Klady: ani nevím proč mě to tak bavilo, asi jsem fakt ateista. Závěr: určitě doporučuji, já jsem zařadil do složky "ještě někdy vidět" a zkusím i knihu. ()

KukulienkaHO

Dlhú dobu depresívne, chladné a niekedy až nepríjemné. To však bol zámer tvorcov, takže to sa podarilo. Na druhej strane tomu chýbal akýsi šmrnc. Avšak po cca 1 hodine a 22 minútach, presnejšie od rozhovoru v kostole medzi Lenorou a mladým farárom, ma film vtiahol do deja a nabral neskutočné obrátky. Hudba bola veľmi dobrá. No "The Devil All the Time" vynikol najviac vďaka hercom. Všetci boli perfektní, no mňa najviac zaujal Tom Holland ako mladý Arvin. Znovu ukázal, že vie hrať aj komorné úlohy rovnako dobre, ako aj akčných hrdinov. Množstvo ľudí tu píše, že určité dejové linky neboli moc dobre spracované osobitne, aj že príliš dobre nefungovali ako celok. Ja mám úplne opačný názor. Všetky boli vyvážené, každá postava dostala toľko priestoru, na koľko mala. Aj ako celok to dávalo perfektný zmysel, lebo v podstate od začiatku filmu sa začali jednotlivé príbehy navzájom premotávať (niektoré viac, niektoré menej). Rozhodne sa u mňa jedná o prekvapenie a možno aj o jeden z najlepších filmov roku (hlavne vďaka covidu). ()

kokofek

Opět jeden z filmů,který nemá předvídatelný scénář a to miluju! K tomu hodně dobré herecké výkony a bavíte se dobře. ()

BrusVejn

Do seba zahľadená dráma s plejádou výborných hercov z amerického zapadákova. Prekvapivo do toho sadol aj Holland, menej už Pattinson, ktorému jeho postava príliš nevyšla. Filmom sa presúvame pomocou epizódiek, v ktorých sa dejú velice nepravdepodobné veci až príliš veľkému počtu postáv a ešte k tomu sa to celé začne viac a viac nepravdepodobnejšie prelínať. Film sa snaží tváriť nad vecou, akoby to nebolo nič zvláštne, a postavám nedodáva hĺbku, čo je škoda, lebo určite by som sa o niektorých dozvedel čo to viac. Čo je však na jednotku je atmosféra, ktorá sa dá miestami krájať a ja mám proste docela slabosť na takéto drsné filmy z 50. až 60. rokov. V tomto prípade sa teda Netflix po čase znova trafil do čierneho. ()

Simon.Dobes

Slabší odvar Tarantina s hviezdnym obsadením (Holland, Pattinson, Skarsgard, Stan) plný nechutností, ktorého dej je pútavý, no zároveň zdĺhavý. Ak máte radi psycho filmíky, tak rozhodne dajte filmu šancu. Nesklame vás, no možnosť pozrieť si ho druhýkrát už asi zvážite. 3,5/5 ()

HNTR

Asi mě to tak úplně nezaujalo. Herci jsou fajn, zahraný je to dobře. Ale prostě ten scénář není zrovna můj šálek kafe. Takže i kdyby to bylo zahraný sebelíp, pro mě je to akorát tak dobrý psycho... Už jsem viděl i lepší. ()

Ace.A.T.L.

Nebejt hereckých hvězd, který tím co umí, dokázali film udržet nad průměrem, byl by to dost slabej film. Neříkám, že to byla nuda, ale ani to nebyla ani slabá hitparáda. Temná atmosféra byla jen díky spojení herců a super kamery. Tak nějak to člověk shlídne, řekne si FAJN a tím to hasne. Nějak neni důvod si to pouštět znova, protože to co to člověku mělo dát, mu to dalo prvním shlédnutím a nic víc to v sobě ani neskrývá. Za mě 3* a na jeden pokuk DOPORUČUJU ()

jjjerry

Naprosto perfektně propracovaný scénář, to se jentak nevidí. Do 5* to bohužel kazí jen příliš dlouhá stopáž, která je prostě místy nudná. Perfektní neokoukaní herci, až na Robert Pattinson, který mně tam vůbec neseděl. Trošku rychlejší tempo a vyladěnější muziku a byl to možná film roku. Nebo připad trochu děje, propracovat postavy a více dějových linek a mohla to být minisérie lepší jak Temný případ. ()

kolly13

Trochu jiný, až vesnický příběh, který ukazuje duši člověka, který není ani hrdina, ani prvoplánový padouch. Fandil jsem mu, i ostatním "divným" postavám, ale boží mlýny melou... ()

Ovecka_Saki

Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4 hvězdami, ale nakonec tomu dám velmi slušné 3. Knihu jsem četla a moc se mi líbila, asi proto jsem chtěla vidět i film. Přišlo mi, že některé zvraty jsou až příliš rychle na začátku, z knihy si to pamatuju trochu víc postupně. Ale tak co bych chtěla, nacpat to do dvou hodin… možná mohl být film kratší, ale o tom těžko spekulovat, protože bych z knihy uvítala ještě pár dalších scén. Obsazení je tedy nadupáno a všichni hrají výborně, díky čemuž stále váhám jestli přihodit ještě hvězdu navíc. Nicméně mám radost, že Tom má více větších rolí a tak se snad nezaškatulkuje jen jako Spiderman, to stejné s Marvelovskou postavou Sebastiana, či již dávno překonaným Robertovým upírem. ()

Tomas_PO

Och, masaker film a to doslova. Dva a pol hodiny ťažoby, násilia, temnoty a smrti, pretkanej vierou, smilstvom a láskou. Parádne natočené, silne pripomínajúce Tarantinovu tvorbu. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů