Jima Halseye (C.Thomas Howell) stále pronásledují strašlivé události minulosti. Vrací se zpátky, aby se vyrovnal se svými démony. Cestuje se svou dívkou Maggie (Kari Wuhrer) a brzy se oba ocitnou právě v těch místech na silnici západního Texasu, kde celá ta noční můra před časem začala. Setkávají se s psychopatickým STOPAŘEM Jackem (Jake Busey) a najednou se jízda Jima a Maggie změní v děsivý závod o přežití, v napínavé a strhující dobrodružství. (oficiální text distributora)

tremors

Tohle byl pokus o vtip nebo co? První díl je výborný film s dobrými herci a kvalitním scénářem. Dvojka ovšem stojí za hovno. Přitom začátek tak tragický nebyl a občas zaváněl i atmosférou. Za to konec byl totální sračka. A nejvíc mě rozesmálo, jak ženská s letadlem letěla proti kamiónu a střílela po řidiči a řidič zase po ní :D. Dokonce i hlavní záporák nestál za nic. ()

PamelaJJK

Od tohoto "volného pokračování" kultovního Stopaře jsem moc nečekal a nakonec jsem byl vcelku mile překvapen. Není to až takový průšvih, jak se zde valná většina snaží tvrdit. Ano, jedničce to nesahá ani po kolena, ale do bahna se to taky nepropadá. Taková vcelku chutná jednohubka... ()

scr3am

Klasický průměrný thriller, podle mého názoru ale lepší než první díl, který jsem měl tu čest vidět tuto neděli. Chápu, že se psala 80. léta, ale nelogičnost děje mě absolutně znechutila, tím nechci říct, že by dvojka byla jakkoliv logická, ale kouká se na ní daleko lépe než na jedničku - toť můj názor ()

andy60

Jednička byla určitě lepší - to je bez debat, ale na druhou stranu, ani u dvojky jsem se nenudil. Že to postrádá logiku, smysluplnost a ve scénáři je děr jako v ementálu? A proč ne, vždyť záměr tvůrců určitě nebyl tlačit nám do hlavy nějaká moudra a hlubokomyslná ponaučení. Od toho jsou jiné žánry. Tohle má pobavit a držet v napětí a to se jakž takž povedlo. ()

OndrejKW

Pokračování, který mě vůbec nezklamalo. Konečně vybrali do role zabijáka někoho, z koho ten strach opravdu jde. Busey to splnil na jedničku! Opravdu se jeví jako psychopat, jenž si neuvědomuje co dělá, a proč to dělá. Tohle se nedá srovnávat se snímkem z roku 2007, ve kterým si stopaře zahrál Sean Bean, a působil neškodně, pasivně a nešel z něho strach vůbec žádnej. Hlavní hrdinka sympatická, hezká, vzblížíte se s ní natolik, že ve většině situací ji vám bude líto, podobně jako na tom byl Jim v původním stopařovi. Jinak tenhle film krásně vystihuje, jak se chová naprostá většina šerifů ve spoustě dalších hororech. Buď jsou neschopný, nebo v tom jedou s vrahem, a nebo to vrah obrátí proti nim. ()