Jima Halseye (C.Thomas Howell) stále pronásledují strašlivé události minulosti. Vrací se zpátky, aby se vyrovnal se svými démony. Cestuje se svou dívkou Maggie (Kari Wuhrer) a brzy se oba ocitnou právě v těch místech na silnici západního Texasu, kde celá ta noční můra před časem začala. Setkávají se s psychopatickým STOPAŘEM Jackem (Jake Busey) a najednou se jízda Jima a Maggie změní v děsivý závod o přežití, v napínavé a strhující dobrodružství. (oficiální text distributora)

Radiq odpad!

Bral bych zpět tu myšlenku, že se na tenhle film kouknu. Byl totiž úplně zbytečnej a strašnej. Ten, kdo neviděl jedničku, musí být úplně mimo. Ten, kdo viděl jedničku, si bude říkat, že je to snad úplně stejné, akorát tady je hlavní hrdinka žena. Logika jde samozřejmě úplně stranou. Pominu to, že se to stejnému člověku děje znovu, zloduch je vždy všude a všemocný a dostávají se v podstatě do stejných situací... a já se dostanu k tomu nejposranějšímu ze všech posranejch nápadů: že padouch je převtělenej padouch z jedničky nebo co? Ale ono tam bylo špatné i vše ostatní. Nemá cenu to více rozpitvávat, je to prostě sračka. ()

st.verka

Přes všechnu snahu, na první díl to prostě nemá. Ten stopař, přes všechny ohavnosti byl spíš trapný a po herecké stránce Rutgeru Hauerovi nesahá ani po kotníky. Hrát ho někdo méně slizský a trochu víc herec, mohlo to být o třídu výš. Takhle - průšvih jak vrata. ()

rodo

Neskutečný sled nelogičností a žánrových klišé mi nedává prostor ohodnotit tento rádobythriller více než jednou hvězdičkou, i když některými pasážemi by to mohl být film alespoň průměrný. Líbil se mi v roli záporáka Jake Busey, ale Kari Wuhrer jako akční hrdinka mi tu nějak nesedla. Ze začátku to byla taková pipka a na konci se z ní stala drsná Lara Croft. No nic, to vlastně taky patří k těm nelogičnostem. ()

sedm.1

Béčko jak hrom,od herců,přes scénář,děj i vyústění.Prostředí docela vytváří atmosféru,ovšem to není zásluha filmařů,Jake Busey je psycho už od pohledu,takže ten se taky moc snažit nemusí,spád to nemá,napětí to nemá,co pak s tím?Figurky pobíhali od ničeho k ničemu,za celý film jsem nepřišel na to,proč se postavy chovají tak,jak se chovají a proč dělají to,co dělají.Já viděl jen chaoticky na sebe našroubované scény,které nedávali moc smysl.Zbytečné pokračování,respektive zbytečná kopie originálu! ()

iXtr3m3

Video film ako vyšitý. Z pôvodného Hitchera to má už len názov, atmosféru to zabudlo niekde po ceste, ale stále je to pozerateľné... ()

Slimak

Takhle to dopadá když někdo ví že nemá talent a řekne si že bude vydělávat hlavně na názvu filmu....jsou ty lidi sprostý... ()

Haymar

Tak to bylo vážně utrpení... nastavovaná kaše, vykrádačka originálu... ale predevsim - nuda... nuda... a zase jen nuda! Nulova invence co se tyce rezie i scenare... pruhledny dej... chaoticky slepeny nesouvisejici sceny... hruza! Jediny Jake Busey tam trochu stal za pozornostm ale vzhledem k ty squadře hereckých nýmandu (co se tam mihla), byl spis "jednookym kralem" mezi slepci ()

Eldoth

Už od začátku bylo jasné, že druhý pokus už nebude tak slibný ...Když přehlídnu kvanta nesrovnalostí ...a sice koukatelné, ale nic moc hrající herecké persony, tak musím povědět, že jsem se ani nenudil. Od postavy C. Thomase Howella se dalo očekávat, že to bude psychicky nevyrovnaná troska utápějící se ve vzpomínkách na hrůzný zažítek. (dostane se i na flashbacky) ...Snad jen ten jeho konec jsem tak trochu nečekal. Kari Wuhrerová dělá přesně to, co se od její postavy očekává, tudíž natahuje děj svým nesmyslným běháním (ježděním) po texaském zapadákově, aby se děj filmu natáhl alespoň na těch stravitelných cca 90 minut. No ...a nejcharismatičtější postavou nám zůstane nástupce Rutgera Hauera Jake Busey ...po taťkovi zdědil parádní záporácký ksichtík a víc než slušně to tam rozjede, je vidět, že si svého Hitchera dosytosti užíl ...někdo by mohl říci, že " zašaškoval " ...Případné třetí pokračování bych už raději nechal odpočívat někde v šupleti ... ()

dr.block

Naprosto nepovedený pokus o pokračování úspěšného filmu, přesný opak svého předchůdce: předvídatelný děj (s tím související nulové napětí), špatní herci a chabé triky. ()

Hapretor

V rámci vymaštěných (debilních, nelogických) béček dobrý průměr pro večerní brainwash a uspání. Film mě ale začal bavit teprve, když otravný záporák zabil otravného bývalého policistu a pak otravný záporák otravoval jen velmi hezkou slečnu, která jako jediná otravná nebyla. ()

Rathalos

Stopar tak povediac pokracuje po viacerych rokoch a je pravda,ze jednotku neprekona,ale aj tak som sa velmi dobre bavil,opat sa tu objavuje C.Thomas Howell,psychopata dobre zahral Jake Busey a samozrejme nemozem zabudnut na krasku Kari Wuhrer,som spokojny...:-) ()

panvasik

Kastastrofa... chtěl jsem dát 3* ale nevidím důvod proč. I ten remake dopadl líp a to je reálně co říct. Ten film má 90 minut a podle mě, by se film dokázal spokojit i se 70 minutami a to nevím, jestli ještě náhodou nepřeháním. Louis Morneau je další rádoby režisér, který dělá kokotiny a to, že kurví kultovní slasher, jde už tak trochu mimo, jeho chápání. Dalo mi hodně času, ten film najít a čím déle hledám, tím víc mě to zajímá a má motivace k nalezení filmu je čím dál větší. V tomhle případě skutek utek a já ten film prakticky, ani nevnímal. Je to jenom zbytečný film za kterým se už jen tak nikdo znova neotočí a do pár dní na něj zapomenete, ale jaksi mi leží v žaludku a já se té divné pachutě nemůžu zbavit 35% ()

Henry Morgan

Nezdálo se mi moudré okopírovat scénář 1.stopaře, přidat minimum dějových zvratů a obsadit typově podobného herce do role záporáka. Celé kostými, výprava a děj byly minimálně z 80 % stejné. No co si budem povídat....jednička nebyla žádnej šlágr, i když Hauer tam vnesl trochu impozantnosti a její téměř věrná a horší kopie stála za prd. ()

Hellknight12

Dnes pozreté po rokoch. Pokračovanie, ktoré sa snaží byť kvalitným thrilerom ale ani to sa mu nedarí. Tento film bol môj úplne prvý horor, ktorý mi mama kúpila na DVD a mám pocit, že aj posledný.   Film sa snaží dosiahnuť úspech prvého filmu z 86 roku vďaka nostalgii ale bohužiaľ scenár je úplne zlý. Samozrejme sú tu aj pekne momenty. Najlepšie sú spomienky Jima na udalosti, ktoré si prežil. Akcia je slušná a je jej dosť. Čo sa týka hercov tak hlavná dvojka je sympatická ale záporák vôbec. Teda aspoň mne nesadol. Je to záporák, ktorý sa snaží byť vtipný a tak z celého filmu spraviť akúsi hororovú komédiu. Ďalej hlavná postava je tak blbo napísaná, že je to až komické. Až na ten scenár a záporáka je to celkom pozerateľné ale neočakávajte kvalitu prvého filmu ani z vesmíru. Film môžem odporučiť, každému kto videl prvý film a tento si vezme len ako nostalgiu a výplach mozgu. Bohužiaľ nič viac. Celkové hodnotenie za mňa je 50%. ()

dannyd14

Režiséri prvého dielu a tohto by si určite nerozumeli. Tam kde začína prvý stopár bravúrne, atmosféra graduje, tu si povedali, že urobia narýchlo sequel, kde bude hrať znovu hrdina jednotky a že to nás ohúri. To by však film nesmel disponovať cliche príbehom, stupidnými výkonmi postáv (to by napití Slováci podali lepšie) a nesmierne prehnaným, natiahnutým a chabo zdramatizovaným záverom. Howell, aký bol tvrďas v 1. časti, stratil ten 6. zmysel a jeho rola je jednoducho zakopaná pod čiernu zem. SPOILERY!!! Najviac ma však zarazila scéna, kde vyhodí hrdina, policajt, stopára. Jednak je policajt, jednak má zbraň a jednak vie, že môže ohroziť kamionistu, ktorý tam zastavil. Však čo, vajce ide na vandrovku ďalej a nič sa nestane. Ďalej nevynímam aj nelogické zmýšľanie policajtov, ktorí sú tak zaslepení a kazia celý vrcholiaci dej. Bohužiaľ, som taký striktný, že si dovolím povedať, že to je obyčajná sra#ka a vykrádačka drahocenného času. Jedine tá záverečná brutálna scéna stála za to. PS: Keby sa fakt čírou náhodou mala točiť trojka, štafetu preberie zrejme hrdinkin nový muž. ()